Załatwił się na chodniku i odchody przysypał petami

  • 17.07.2021, 11:16
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Załatwił się na chodniku i odchody przysypał petami Fot. czytelniczka igryfino
Niestety, sytuacja się powtórzyła. Ktoś ma chyba rozpisany harmonogram, bo takie rzeczy dzieją się tylko w soboty. Ktoś narobił kupę na chodnik i rozsypał na to zawartość popielniczki! - mówi nam zbulwersowana mieszkanka Gryfina.

-Trzeba było myć chodnik mopem, bo śmierdziało okropnie. Chamstwo! - dodaje nasza czytelniczka.

To nie pierwszy raz, kiedy w nocy ktoś zanieczyszcza ludzkimi odchodami chodniki przy lokalach usługowych na ul. Krasińskiego w Gryfinie.

Za takie naganne zachowania grożą kary.
 
Art. 145. Kodeksu wykroczeń mówi o tym, że:
Kto zanieczyszcza lub zaśmieca miejsca dostępne dla publiczności, a w szczególności drogę, ulicę, plac, ogród, trawnik lub zieleniec,podlega karze grzywny do 500 złotych albo karze nagany.
 
Może funkcjonariusze policji lub straży miejskiej sprawdzą monitoring i ustalą, kto nie może dobiec do toalety w domu i woli załatwić się na chodniku?

 

Ostatnio o podobnym incydencie napisaliśmy o tym tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/41784,kto-zalatwia-sie-przed-lokalami-uslugowymi-kupa-wstydu-na-chodniku-i-wymiociny-na-schodach?fbclid=IwAR3dl9qQgfKLQziwhS4cIdDpAhiSr51XHbNJLsEnxMlBqCMccfQVVnDy6fg

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sylwka
Sylwka 18.07.2021, 14:16
Te kupy to jakaś plaga. Co rusz w różnych miejscach ten problem.
Od biedy
Od biedy 18.07.2021, 09:18
Kundel Wacha albo Ryż
.....
..... 18.07.2021, 18:32
Wacha op...***
energetyk   nie  za pieniadze  ha ha ah
energetyk nie za pieniadze ha ha ah 17.07.2021, 22:31
bury ***ą na chodnik a sa okradani https://youtu.be/TMZDG5N3hpY ale burki z dojnej odry już są osrani te fikcyjne zwiazki itd
agonom z 11 listopada  im  wtóruje
agonom z 11 listopada im wtóruje 17.07.2021, 21:17
A NIE PISAŁEM ZE TO HAMBURG i pgr chamy i burki
Wałęsa
Wałęsa 17.07.2021, 20:43
A gdzie tolerancja ? Hehehe lewacka niech tańca w kolo kuppki
Walesa
Walesa 17.07.2021, 20:41

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

wrażliwa
wrażliwa 17.07.2021, 20:57
To czysta mowa nienawiści. Zgłaszam przemoc do redakcji.
....
.... 17.07.2021, 21:05
Zgłaszaj kapusto
Knagulec
Knagulec 17.07.2021, 20:14
Knaga dzbanie zbieraj kartofle
nikitka
nikitka 17.07.2021, 19:39
Jak smierdzace to Knagulca a jak pachnace pomarańczami to millera
Krzyżak
Krzyżak 17.07.2021, 18:31
Dziki kraj, dzikie obyczaje.
Knagulec
Knagulec 17.07.2021, 17:59
Knaga kazdy tu wie,że jesteś knaga łamiąca się w strzelbe
Pisowiec
Pisowiec 17.07.2021, 17:41
W kupie sila
Knagulec
Knagulec 17.07.2021, 18:33
W knadze siła
Knaga
Knaga 17.07.2021, 17:03
Kagulec jak jeszcze raz oddasz stolca na chodniku to *** ***. Ostatnie ostrzeżenie.
Knagulec
Knagulec 17.07.2021, 17:56
Zaniosę ci pod chate
Eliza
Eliza 17.07.2021, 16:59
Monitoring panie burmistrzu szybko wyeliminuje takich prymitywów.
Knagulec
Knagulec 17.07.2021, 16:50
Gumowiec atakuj kabana
Arni
Arni 17.07.2021, 15:31
Typowy gość z barakow
ryba
ryba 17.07.2021, 14:56
a to właściciele skoro nasza dzielna leniwa Policja i śpiąca straż wiejska nie patrolują miasta nie mogą sami zerknąć na nagranie? Przecież nikt obcy tam nie przychodzi- potem obsmarować dziada tym co tam narobił
gong
gong 17.07.2021, 17:56
Wystarczyłby monitoring i potem przejrzenie tego.
Gryfino
Gryfino 17.07.2021, 14:07
Niech zatem wielcy włodarze pomyslą gdzie vi ludzie mają się załatwic jak jest taka potrzeba? Mpze maja gonić pod PKP a tam nieczynne? Hahahah to miasto juz dawno spadlo na psy! Trzeba stad uciekac byle jak najdalej!
Knagulec vel Gumowiec
Knagulec vel Gumowiec 17.07.2021, 13:13
A co mi nie wolno
Knagulec