Zabrał mu kluczyki od samochodu i wezwał policję

  • 19.07.2021, 15:50
  • dost.
Zabrał mu kluczyki od samochodu i wezwał policję SW
Mężczyzna poruszający się drogą S-3, był na tyle pijany że miał problemy z utrzymaniem toru jazdy. Taka postawa wzbudziła podejrzenia u funkcjonariusza, który niezwłocznie zatrzymał kierującego, zabrał mu kluczyki od pojazdu oraz wezwał na miejsce patrol policji. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że podejrzenia były uzasadnione, a kierujący faktycznie znajduje się pod wpływem alkoholu.

Dzięki wzorowej postawie sierż. sztab. Radosława Jerzego mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności za swój czyn, a inni uczestnicy ruchu mogą bezpiecznie podróżować.

To kolejne obywatelskie zatrzymanie z udziałem naszego funkcjonariusza, który w dniu 01 lipca br. odebrał z rąk Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Międzyrzeczu gratulacje za zatrzymanie motorowerzysty, który również znajdował się pod wpływem alkoholu. Tym razem za kolejne zatrzymanie nietrzeźwego kierującego, sierż. sztab. Radosław Jerzy odebrał gratulacje i przyjął podziękowania z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Międzyrzeczu insp. Pawła Rynkiewicza. – powiedział kpt. Jacek Ćwiertnia rzecznik prasowy Dyrektora Aresztu Śledczego w Międzyrzeczu.

Sierżant sztabowy Radosław Jerzy pełniący na co dzień służbę w Areszcie Śledczym w Międzyrzeczu, w czasie wolnym od pracy po raz kolejny zatrzymał nietrzeźwego kierującego.

-Nie ma miejsca na naszych drogach dla nietrzeźwych kierowców wiozących śmierć... dodał składając gratulacje funkcjonariuszowi Dyrektor Aresztu Śledczego w Międzyrzeczu ppłk Piotr Goławski.

Dzięki postawie funkcjonariusza Służby Więziennej kolejny nieodpowiedzialny kierujący nie uniknie odpowiedzialności za swoje poczynania.

mjr Sebastian Matuszczak, rzecznik prasowy dyrektora okręgowego Służby Więziennej w Szczecinie

dost.

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Szeryf z S3
Szeryf z S3 19.07.2021, 20:53
Zajeżdżał drogę tirom i nagle hamował? To wiem kto to.
no nie
no nie 19.07.2021, 20:06
Myślałem że "Kolczyki" mu zabrał.
jeszcze
jeszcze 19.07.2021, 20:15
A co? Za kolczyki wziąłbyś doipłatę z UE?

Pozostałe