Przed policjantami schowała się w piwnicy pod starymi ubraniami

  • 20.07.2021, 17:50
  • Źródło: KWP Szczecin
Przed policjantami schowała się w piwnicy pod starymi ubraniami Policja
Policjanci zatrzymali poszukiwaną listem gończym w nietypowych okolicznościach. Kobieta ukrywała się w piwnicy pod stertą starych ubrań i kartonów. 38 latka najbliższe 4 miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Do zatrzymania poszukiwanej listem gończym kobiety doszło 17 lipca 2021 r. Wieczorem, policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z mierzyńskiego komisariatu udali się do miejsca zamieszkania poszukiwanej, chcąc sprawdzić czy ukrywająca się przed wymiarem sprawiedliwości kobieta przebywa w domu. Na miejscu funkcjonariusze dokonali przeszukania okolic domu oraz jego wnętrza. Na końcu postanowili sprawdzić jeszcze piwnicę. Tam pod stertą starych ubrań i podartych kartonów chowała się poszukiwana 38-latka.

Kobieta, mieszkanka powiatu polickiego, trafiła już do więziennej celi, gdzie spędzi najbliższe 4 miesiące. Od blisko roku ukrywała się aby uniknąć kary. Poszukiwana była m.in. za kierowanie pod wpływem alkoholu oraz pobicie.

Źródło: KWP Szczecin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Knaga
Knaga 21.07.2021, 07:55
Coś mi się wydaje że ta dama to córeczka Knagulca. Już nie raz jej odwalało. Przegumowac te damę i wypuścić taką mam koncepcje
Knagulec
Knagulec 21.07.2021, 10:40
Moja córeczka to ułożona dziewczyna a nie jak twoja spi w kartonie

Pozostałe