Czy Krzywy Las jest odpowiednio strzeżony? Krew mnie zalewa, jak to widzę - pisze czytelniczka

  • 20.07.2021, 19:40
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czy Krzywy Las jest odpowiednio strzeżony? Krew mnie zalewa, jak to widzę…
Dlaczego w Krzywym Lesie nie ma monitoringu? W wakacje odwiedziła mnie rodzina i co im mogę ciekawego zaproponować? Jedziemy do Krzywego Lasu. A tam co się nie pojawię, to praktycznie za każdym razem widzę coś, że mnie krew zalewa. Ludzie nie szanują drzew. Nie tylko śmiecą. Na przykład wchodzą na nie aby zrobić sobie zdjęcia. A to przecież rezerwat - mówi czytelniczka.
Co prawda to nie rezerwat, ale Krzywy Las jest pomnikiem przyrody, więc ochronie podlega.
Popieramy też monitorowanie tego naszego skarbu przyrodniczego.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zorro
zorro 21.07.2021, 21:03
To trzeba było zwrócić uwagę a nie zdjęcia do internetu robić z ukrycia XD
niedoczekanie twoje leniu z 21.03
niedoczekanie twoje leniu z 21.03 21.07.2021, 21:56
No tak, jeszcze robić za straż miejską. A za co burmistrz bierze pieniądze? Niech postara się o monitoring i wyśle straż miejską w razie czego.
do tempaka......
do tempaka...... 22.07.2021, 11:23
Burmistrz nie robi za straż miejską.Za straż miejską robi straż miejska.
Marek
Marek 22.07.2021, 13:11
do tempaka: Właśnie za to ma płacone z naszych podatków aby ogarniał straż miejską.
Zorro
Zorro 22.07.2021, 09:02
Leniu haha leniem jesteś ty, że nie zwróciłaś uwagi dzieciakom. Przeszkadza ci że ktoś coś niszczy, to zwróc uwagę a nie robisz sensacje w internecie hahaha ktoś by niszczył ci ogródek przy domu, też byś zrobiła zdjęcia do internetu ,, czemu nikt nic nie robi?????". szkoda słów
3 muszkieter
3 muszkieter 22.07.2021, 12:09
pewnie ty to zrobiłeś
czytelniczka
czytelniczka 22.07.2021, 10:04
Oczywiście że zwróciłem ale przecież nie będę tam stała cały czas a oni już tam buszowali zanim przyszłam.
Męczysław Spasiony
Męczysław Spasiony 21.07.2021, 12:01
Leśne krzywizny to nie moja kompetencja.

Ale jak jakieś polowanko albo przecinanie wstęgi to dzwońcie!
........................
........................ 21.07.2021, 11:52
W kiblu sobie monitoring załóż ,,rezerwacie''.
Beata
Beata 21.07.2021, 11:09
Jak oglądam takie lub podobne obrazki to coraz częściej wierzę , że to nie ludzie ale zwierzęta są istotami rozumnymi.
emo
emo 21.07.2021, 09:45
To nasz skarb i musimy o niego dbać. Monitorowanie terenu to podstawa.
Gosc
Gosc 21.07.2021, 06:04
Krzywy” las” chyba krzywych kilka drzew… miejsce jeszcze w zeszłym roku niezadbane, dojście fatalne , nic ciekawego. Dobrze wyglada tylko na filmikach puszczanych przez gminę.. słabe i słabo zagospodarowane w koło. Szczerze chyba ci co pracują w promocji i inwestycji( bo mniemam, ze oni są za to w szczególności odpowiedzialni ) nigdzie nie wyjeżdżają.. w Polsce inspiracji pełno żeby to wszystko jakoś wyglądało wystarczy się rozejrzeć. Głowa pełna od pomysłów co by można w tym miescie, ale u Nas ważniejsze dla siebie sprawy się załatwia a nie o miescie i jego mieszkańcach myśli..
gówniarz
gówniarz 21.07.2021, 19:08
Ja to nawet tam w gowno w depnąłem
emo
emo 21.07.2021, 09:45
Bo nie ma gospodarza
prerwiduję
prerwiduję 21.07.2021, 00:02
Nie wytrzyma najbliższych kilku lat.
sosenka
sosenka 21.07.2021, 10:26
dzieciarnia wszystko zniszczy a ich starzy tylko na to patrzą i mają to gdzieś
dokładnie
dokładnie 21.07.2021, 10:38
Co widać na załączonym obrazku.
Polnische Wirtschaft
Polnische Wirtschaft 20.07.2021, 22:17
Krzywy las to ewenement na skalę światową. Nie ma nigdzie drugiego takiego.... Gryfino to dziura ... która poza tym lasem nie ma czym się chwalić. I jeżeli jakiś turysta tu by trafił.... to tylko ze względu na ten las... Tym bardziej smutny to widok... co z niego zostało i jak się go chroni.
ktoś
ktoś 21.07.2021, 01:22
„Krzywy las to ewenement na skalę światową. Nie ma nigdzie drugiego takiego.... ’’
Nieprawda. Znalazłem na YT filmik, w którym leśniczy z nadleśnictwa Lubsko mówi, że na Ziemiach Odzyskanych, od Gryfina po Katowice jest kilka takich Krzywych Lasów.
https://www.youtube.com/watch?…
do buraka
do buraka 21.07.2021, 05:39
Naprawdę to dla ciebie powód do niszczenia tego lasu? Ale leśniczy wskazał inny teren?
Wszystko zniszczyć, zamiast zadbać i wypromować...
Ludzie tworzą atrakcje turystyczne z nie wiadomo czego - a buraki zadbać o to, co jest nie potrafią.
I jeszcze się głupio tłumaczą...
It
It 20.07.2021, 21:39
Buja się jak małpa w lesie
Doop'y
Doop'y 20.07.2021, 21:38
Turystyka i lokalne atrakcje natury to od ponad 10 lat oczko w głowie Tomasza zwanego kiedyś redaktorem naczelnym.


Niestety zmiana punktu siedzenia wykrzywiła mu perspektywę krzywego patrzenia na krzywy las i obiecaną ścieżkę rowerową do Dolnej

Czego to się nie da dla szmalu?
taka prawda
taka prawda 21.07.2021, 00:11
Przykre,ale prawdziwe
Knagulec