Msze św. odbędą się w kaplicach: cmentarnej i na Górnym Tarasie

  • 21.07.2021, 19:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Msze św. odbędą się w kaplicach: cmentarnej i na Górnym Tarasie
Z przykrością odnotowujemy aż tyle zgonów. Znowu tablice w Gryfinie są przepełnione, ponieważ tyle jest nekrologów. Wszyscy zmarli spoczną na cmentarzu Komunalnym w Gryfinie.

Na tablicach informacyjnych ukazały się klepsydry z następującymi nazwiskami:

Krystyna Kaczmarska - lat 66 (dziś 21 lipca 2021 r. odbył się pogrzeb)

Irena Skowrońska – lat 88 (22 lipca, msza o godz. 10j kaplicy parafii na Górnym Tarasie))

Danuta Roszkiewicz – lat 65 (22 lipca, msza o godz. 13 w cmentarnej kaplicy)

Beata Kobus – lat 52 (23 lipca, msza o godz. 13 w cmentarnej kaplicy)

Wanda Kubaszewska – lat 82 (26 lipca, msza w samo południe w cmentarnej kaplicy)

Rodzinom i bliskim składamy wyrazy współczucia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Apokalipsa
Apokalipsa 23.07.2021, 23:11
Niech spoczywają w gruzie i osuwiskach.
najlepiej
najlepiej 24.07.2021, 00:45
Tercetowe zyczenia niech dotyczą ich samych.
wróciłam z cmentarza
wróciłam z cmentarza 23.07.2021, 13:25
Pogrzeb to najpierw smutna wiadomość a potem smutna uroczystość.
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 23.07.2021, 14:27
normalna kolej rzeczy nikt nie jest nieśmiertelny ha ha ah chociaż po tej szczepionce na covid KTO WIE HA AH AH LUBIĘ STYPY WTEDY SIĘ ZBIERA CAŁA RODZINA A TAK CZASU NIE MAJĄ HA AH AH DLA SIEBIE GONIĄ HOJ WIE GDZIE I PO CO HA AH AH W TYM TEATRZYKU DLA IDIOTÓW HA AH AH przez ten je bany loc dawn nie było prawdziwej stypy u mojej mamy bo je bany zakaz chciałem zrobić ale ta kara ewentualna nie była tego warta ha ha ah to jest smutek reszta to samo zycie
Grzesiek
Grzesiek 23.07.2021, 14:51
Prawda, wiele osób przeżywało dodatkową traumę.
KABARECIARZ  Z  BARTKOWA  HYA AH AH
KABARECIARZ Z BARTKOWA HYA AH AH 23.07.2021, 16:32
GRZESIEK TY ZRÓB TO CO MUSISZ HA HA AH A MI NIE CHCE SIĘ NAWET CHCIEĆ HA AH AH
Isia
Isia 22.07.2021, 17:56
Niech spoczywają w pokoju!
ala
ala 22.07.2021, 09:06
leżeć na gruzowisku to może być tylko w Gryfinie,
Najpierw bojkotowali a teraz panika totalna.
Najpierw bojkotowali a teraz panika totalna. 21.07.2021, 22:33
Nie ma miejsca na cmentarzu a nawożony gruz się osuwa. Dramat. Kiedy będzie nowy cmentarz ?
ala
ala 22.07.2021, 09:07
przecież to jest nowy cmentarz.
Isia
Isia 22.07.2021, 17:57
Zależy kto ma gdzie kwaterę.
Zszokowana
Zszokowana 21.07.2021, 21:24
Same kobiety szok
a co tam u Was?
a co tam u Was? 22.07.2021, 12:31

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

do prymitywa
do prymitywa 22.07.2021, 12:35
do 12.31: Trzeba nie mieć sumienia żeby tak bezdusznie pisać. Kogo chcesz obrazić? Osoby zmarłe?
jednak
jednak 21.07.2021, 22:00
Przeważnie mężczyźni wcześniej umierają.
Miro
Miro 21.07.2021, 20:45
[*]
Bożena
Bożena 21.07.2021, 20:02
Bardzo dziwne, że na Górnym Tarasie.
grabarz
grabarz 22.07.2021, 07:37
przecież to matka ks. Jacka
nawet
nawet 21.07.2021, 20:01
Terminy "zabukowane" już do poniedziałku.
czterdziestolatka
czterdziestolatka 21.07.2021, 19:53
Wszystkich oczywiscie szkoda, niech wszyscy idą do Królestwa Bożego, ale pięści dziesięciolatka to mogła jeszcze pożyć. Mam nadzieję, że ja przekroczę tę granicę. Daj Boze...

Pozostałe