W naszym powiecie zmarła osoba zakażona koronawirusem

  • 22.07.2021, 11:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W naszym powiecie zmarła osoba zakażona koronawirusem
Jesteśmy u progu czwartej fali koronawirusa – tak uważają eksperci. Jednak pandemia nie ma symptomów wygaśnięcia i w powiecie mamy niestety ofiarę śmiertelną jeszcze trzeciej fali. Dzisiejsze (22 lipca 2021 r.) dane Ministerstwa Zdrowia zdają się potwierdzać wzbieranie się kolejnej tzw. fali. Już drugi tydzień widać tendencję wzrostową. Żyjmy więc w miarę normalnie o ile się da, ale bądźmy czujni.

W naszym powiecie kolejny dzień nie odnotowuje się zachorowań. Po ciężkim przebiegu choroby COVID-19 zmarła ostatniej doby jedna osoba, która miała choroby współistniejące.

 Liczba osób objętych kwarantanną w powiecie gryfińskim: 99

Liczba wykonanych testów: 130

Liczba testów z wynikiem pozytywnym: 0

Ostatniej doby w województwie zachodniopomorskim odnotowano nowe 3 zakażenia (wczoraj 10). Zarejestrowano 1 zgon (wczoraj 1), ten osoby z naszego powiatu: w związku z chorobami współistniejącymi -1, wyłącznie z powodu zakażenia koronawirusem - 0

Liczba osób na kwarantannie w Zachodniopomorskiem: 3 135

Liczba wykonanych testów: 1552

w tym z wynikiem pozytywnym: 3

W kraju mamy dzisiaj 126 (wczoraj 104) nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem z województw:

małopolskiego 23,

wielkopolskiego 16,

mazowieckiego 15,

lubelskiego 12,

dolnośląskiego 9,

śląskiego 9,

pomorskiego 8,

łódzkiego 5,

podlaskiego 5,

podkarpackiego 4,

świętokrzyskiego 4,

warmińsko-mazurskiego 3,

zachodniopomorskiego 3,

kujawsko-pomorskiego 1,

Ministerstwo Zdrowia w najnowszym komunikacie poinformowało, że powodu COVID-19 zmarły 3 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 6 osób. Razem mamy 9 ofiar śmiertelnych.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aldona
Aldona 22.07.2021, 17:39
Witam wszystkich Ciekawskich !
Nie wiem skąd macie takie informacje ze wracam do domu Hehehe Przyznaje ze informacja błędna wcale nie wracam i tym bardziej nie mam takiego zamiaru ! Hehe także impreski napewno nie bedzie buahaha
Pozdro
Adas
Adas 22.07.2021, 23:45
Aldona czekamy na ciebie
Gorgon
Gorgon 23.07.2021, 22:45
My? znaczy kto?
......
...... 23.07.2021, 22:14
Aldona wracaj ***
,,,
,,, 23.07.2021, 09:16
Chyba ty bladz
do trolla
do trolla 23.07.2021, 09:40
A dlaczego ty stosujesz ruskie przekleństwa.? Zdekonspirowałeś się.
cytat
cytat 22.07.2021, 13:22
Adam Niedzielski był pytany o sytuację epidemiczną w Polsce. Minister zdrowia przyznał, że zaobserwowano wzrosty, jeśli chodzi o liczbę zakażeń. - Ta fala będzie się rozpędzała - ocenił Niedzielski. Szef resortu zdrowia przedstawił też założenia projektu ustawy o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta.
ZJE  BANE  ŁBY   POLIŃSKIE
ZJE BANE ŁBY POLIŃSKIE 22.07.2021, 17:35
A PO NIEDZIELSKI ZROBIŁ Z TEGO KABARET HA AH AH
cóż
cóż 22.07.2021, 13:15
Ciemnota i nieuctwo przemawia przez gwiazdki i gwiazdeczki.
*** *** ***
*** *** *** 22.07.2021, 12:55

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 22.07.2021, 12:46
Moze w końcu knaga i gumowiec trafiony
Magda
Magda 22.07.2021, 12:14
Nie sądzę, żeby czwarta fala była gorsza od trzeciej bo mamy wielu zaszczepionych.Ja też czuje się bezpieczniej po drugiej szczepionce choc ostatnimi danymi jestem zaniepokojona.
Iwona
Iwona 22.07.2021, 11:32
Aldona wraca do domu
Ulka
Ulka 25.07.2021, 07:22
Nie wraca ,bo sie boi patologii nie ma dzięki mnie i mojemu synowi, Maciuś zrobił porządek
chwali się
chwali się 23.07.2021, 22:46
Paweł też wraca.
.....
..... 24.07.2021, 05:51
Też to na bambusa go
....
.... 23.07.2021, 22:15
Niech wraca bo swędzi
Somsiadka
Somsiadka 22.07.2021, 14:26
To dobrze ktoś ogarnie te biedne pieski bo same w domu wyją
Ulka
Ulka 22.07.2021, 12:45
Chyba do pustego,bo posprzątane ze wszelkich śmieci i padluchów
Adas
Adas 22.07.2021, 14:28
Dobrze że wraca będzie impreska
pytanie
pytanie 22.07.2021, 11:31
Dlaczego nie podajecie ile osoba ma lat i skąd jest?
Knagulec
Knagulec 22.07.2021, 12:47
Po co ci to tragedia dla rodziny wiec nie wnikaj co za typ
głupio gadasz
głupio gadasz 22.07.2021, 15:24
Jak ciebie nikt poza tobą nie obchodzi, to twoja sprawa. Ale ludzie chcą wiedzieć - przecież znamy wielu ludzi - a nie ze wszystkimi w mieście jesteśmy w ciągłym kontakcie...
odpowiedź
odpowiedź 22.07.2021, 12:16
Wkrótce na tablicy ogłoszeń zobaczysz klepsydrę.
Rem.
Rem. 22.07.2021, 11:18
Świeć Panie nad jej duszą!
Rem
Rem 22.07.2021, 11:40
Nad jego dusza.
Magda
Magda 22.07.2021, 12:17
A kto to jest?
Sebek