Wyremontują alejki na starym cmentarzu

  • 22.07.2021, 18:15
  • Źródło: UMiG Gryfino
Wyremontują alejki na starym cmentarzu Fot. UMiG Gryfino
Rozpoczęła się przebudowa Cmentarza Komunalnego w Gryfinie. Wyremontowane zostaną alejki w starej części cmentarza. Powstaną także nowe kwatery w jego wschodniej części.

Oprócz modernizacji alejek w starej części cmentarza, planowana jest rozbudowa nowej części.

Inwestycja kosztować będzie ponad 3 mln zł i jest sfinansowana z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Prace budowlane wykonuje firma Henryka Mazura z Łozienicy w woj. zachodniopomorskim.

Źródło: UMiG Gryfino

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ff
Ff 23.07.2021, 15:20
A to nie jest ta firma, która wygrała z pukiem proces o kary umowne???
krach
krach 23.07.2021, 15:26
Teraz jest w dobrych stosunkach z władzą ;)
Rowerzysta
Rowerzysta 23.07.2021, 09:46
Ciekawe który z kolegów vice burmistrz się buduje bo jest okazja.
pivo za 2,5
pivo za 2,5 23.07.2021, 09:52
Pytaj w antałku
Iwona
Iwona 23.07.2021, 11:36
Chodnik na baraki za co płace podatki
Ulka
Ulka 23.07.2021, 12:23
Ty iwona z Aldonką jesteście razem jak choroba nikt nie chciał a wszyscy mieli po co ci chodnik kazdy wie gdzie urzedujecie z osobna
MP
MP 23.07.2021, 08:31
Nic nie piszecie o remoncie kaplicy cmentarnej, czyżby tego zabytku UE nie chciała remontować, czy nikt nie zgłosił projektu ?
ruina
ruina 23.07.2021, 09:52
To samo co z Pałacykiem pod Lwami.
WsydżezGryfina
WsydżezGryfina 23.07.2021, 00:14
Ich zasra..ny obowiązek, bić braw za to nie będę
.... kupy nikt nie rusza...(ludowe).
.... kupy nikt nie rusza...(ludowe). 22.07.2021, 23:06
Te najstarsze alejki to kładł jeszcze Inglot 30 lat temu. Sawaryn i miler nic nie zrobili przez 7 lat. Tylko z gruzu miejsca pochówku nam robią. Czy oni widzą te osuwiska ?Jak utwardzają tą luźną kupę ?
Hiena
Hiena 22.07.2021, 22:13
Ale oferta tego Pana nie była najniższa ?
Gryf
Gryf 23.07.2021, 06:09
Co to za pytanie. Od kiedy najniższa oferta gwarantuje najlepsze wykonanie.
Aras
Aras 22.07.2021, 21:51
Finansowane jest z pieniędzy UE jak był na tablicy napisane
pytam
pytam 22.07.2021, 20:24
Przez lata zaniedbali. A co z kaplicą?
Aras
Aras 22.07.2021, 21:53
Kaplica przecież po remoncie. Daszek wczesne rokoko z bardzo drogiej sklejki. Natomiast urządzenia do pomiaru szczelin świetnie wkomponowały się w obiekt
odwiedzający
odwiedzający 22.07.2021, 23:52
Trafione w punkt... Daszek jest najlepszy :))

Pozostałe