Rozczarowanie przyszło o północy

  • 24.07.2021, 06:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rozczarowanie przyszło o północy
W dniu dzisiejszym późnym wieczorem, bo przed północą zachciało mi się zjeść na kolacje kebaba. Wsiadłem w samochód i udałam się do Pashy Kebab w Gryfinie. A tu... niespodzianka :( Tam przed północą było zamknięte!
Żadnej informacji dlaczego:(
Chyba maja remont..
Straciłam czas, paliwo i jestem głodna:(
Jak tam dojechałam z Babinka, to widziałam, że kilka osób pocałowało klamkę:((((((
Zajmijcie się tym tematem.
(SMS tej treści dostaliśmy dziś 24 lipca 2021 r. tu po północ).
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (54)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

smutne to
smutne to 26.07.2021, 17:03
I tak nam wsieje Gryfino.
glosa
glosa 26.07.2021, 00:33
Sprawa nadaje się do rzecznika praw konsumenta . Normalnie pracuja podobnie jak UMiG.
Alibabka
Alibabka 25.07.2021, 16:28
Przedchwilą wybuchło coś w paszy wszystko wyleciało w powietrze kapucha lerzy nawet pod bankiem masakra jak w jakimś horrorze krew nawet jest albo sos
anonim
anonim 26.07.2021, 11:56
Gimbaza w pełnej krasie LERZY czy leży????????
podejrzewam
podejrzewam 26.07.2021, 12:00
Taaa, pewno dodatkowo pod wpływem środków...
pomyliłeś się dzwońcu...
pomyliłeś się dzwońcu... 25.07.2021, 16:47
Jakubie - to nie "działalność biurowa" - nie tam wkleiłeś...
biedny kaleka
biedny kaleka 25.07.2021, 17:55
Kuternoga jak pije to w głowę dostaje.
SZABAS  TO SZABAS   NAWET W  BABINKU  HA AH AH
SZABAS TO SZABAS NAWET W BABINKU HA AH AH 25.07.2021, 12:23
A NIE UCZYŁA MAMA ZE TRZEBA CZULENT SAMEMU ROBIĆ A NIE WPIER DALAĆ KEBABY HA HA AH
Tadek
Tadek 24.07.2021, 22:44
Niektórzy to chyba są z PiS. będą mówili jak się kochać, co i kiedy jeść. Dajcie ludziom żyć według własnych reguł!
Ewa
Ewa 24.07.2021, 21:37
Po 22 nic do ust się nie bierze;)
Tadek
Tadek 24.07.2021, 22:43
Nie znasz życia. A jak ktoś na drugą zmianę pracuje to kiedy ma jeść? W pracy?
Pasha
Pasha 24.07.2021, 15:29
Ty sie nie boj!! Hon dogi na festynie za tydzień będą
Natalia
Natalia 24.07.2021, 14:55
Droga pani o polnocy sie nie je a poza tym ludzie o tej porze tez chca odpoczac a nie pichcic dla takich jak pani Jak glodna kromka chleba i po sprawie
zdziwiony nie zmieszany
zdziwiony nie zmieszany 24.07.2021, 10:02
Co to obojniak pisał czy rozdwojenie jaźni? Raz pisze "wsiadłem do samochodu" a drugim razem "dojechałam z Babinka"?
Nie dla glupoty
Nie dla glupoty 24.07.2021, 09:52
Ojej, jaka bidulka. Kebaba nie dostala, i to w srodku nocy!!!! Skandal!!!
Szef baraków
Szef baraków 24.07.2021, 14:30
Koguta sobie wypatrosz i rosołku nagotuj
telenowela
telenowela 24.07.2021, 09:41
Jonek, podaje ci dalsze losy:

Mieszkanka Babinka na tych kebabach jedzonych w nocy przytyła 20 kilo. Musiała szukać pomocy u dietetyka.
Koala
Koala 24.07.2021, 14:31
A gdzie ten babinek jest
Babi-nka
Babi-nka 24.07.2021, 19:19
W babincu.
nie mogę ze śmiechu
nie mogę ze śmiechu 24.07.2021, 09:37
Ale bonanza! hahaha
Szef
Szef 24.07.2021, 09:17
K..a co tu się dzieje! 0 12 zamykają kebaby, o 6 koszą trawę, stawiają bloki na dzielnicy domków, jak tu żyć???
Knagulec
Knagulec 24.07.2021, 09:10
Jak byłaś glodna to trzeba było ugotować jajko jeszcze nikt z głodu się nie ze......
też lubię zjeść w nocy
też lubię zjeść w nocy 24.07.2021, 08:29
I tak z Gryfina robi się wiocha gdzie o północy nie można zjeść nawet kebaba.
Haha
Haha 24.07.2021, 10:04
Lubisz coś opierd.. na ciepło
Bolek
Bolek 24.07.2021, 14:34
HOD DOGA Z ORLENU
Jonek
Jonek 24.07.2021, 08:25
Jacie jaki temat. Napiszcie czy przeżyła, jakie były dalsze losy.
Ohne kebab
Ohne kebab 25.07.2021, 20:04
Zjadła chińską zupkę?
Knagulec
Knagulec 24.07.2021, 09:07
Jak glodna to niech ugotuje kolbe kukurydzy
no popatrz jak to nakręca
no popatrz jak to nakręca 24.07.2021, 08:28
Na razie to ty przeżywasz orgazm.
Pikuś
Pikuś 24.07.2021, 08:21
Ha. Trzeba było puknąć do zalipia. Przedstawić się jako kuzynka Mieczysława a sam właściciel uruchomił by kotły.
Szkoda
Szkoda 24.07.2021, 08:13
Takie obrzydliwie nie dobre mają kebaby, że mogliby się zamknąc na zawsze. Szkoda, ze juz nie ma żadnego pysznego i świeżego w Gryfinie.
Ble
Ble 24.07.2021, 09:55
Zjedz tego koło Intermarche na dole. To jest dopiero syf. Mięska mało kapusty cała sterta i sosu tyle że cieknie po rękach. Bez pojęcia tam to robią.
kadra
kadra 25.07.2021, 19:28
zgadzam się - to nie powinno nazywać się kebab. I do tego zimna bułka - ohyda!!!
kebabbiarz
kebabbiarz 25.07.2021, 09:41
Mało mięsa, ale sosy dobre. Taki raczej wegetariański.
Knagulec
Knagulec 25.07.2021, 04:27
Dobrze gadasz ***
Kemolka