Zaczęli kosić o 6 rano! Pobudka w centrum Gryfina

  • 24.07.2021, 07:40
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zaczęli kosić o 6 rano! Pobudka w centrum Gryfina
Jak to możliwe, że pracownicy Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Gryfinie dziś już kilka minut po 6 rano koszą trawę? Nie można sprać zwariowali!
Dzwoniłam do PUK, to mi powiedzieli, że prezes tak kazał.
Ja rozumiem jeszcze żeby kosić trawę w dzień powszedni.
Ale w sobotę???
:(((
Nie da się przecież spać latem przy zamkniętych oknach!
Dźwięk koszenia nosi się na całe centrum
czytelniczka
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (77)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kama
Kama 28.07.2021, 11:05
masakra kogo nie można sprać?
Tak jest
Tak jest 26.07.2021, 18:17
Hahaha masakra ten puk:) nic tylko puknąć sie w głowe:)
niestety
niestety 26.07.2021, 16:54
Zarządzanie to słowo jest niezrozumiałe dla tercetu.
ryba
ryba 26.07.2021, 12:44
mam lepszego newsa- godzina 5:37 ul Chrobrego 22 poniedziałek przyjechała śmieciarka i zaczynają śmieci ładować- czy przypadkiem do 06:00 nie jest cisza nocna?????????
nie Ja
nie Ja 26.07.2021, 14:40
nie koszą żle,koszą żle
nie wywożą śmieci zle,wywożą zle .
o co w końcu do cholery wam chodzi.a tak w () jak ktoś ma czyste sumienie to spi spokojnie
Ulcia
Ulcia 26.07.2021, 18:16
Ale Rafał haha
ty taki głupi, czy tylko udajesz?
ty taki głupi, czy tylko udajesz? 26.07.2021, 16:18
Mnieciu - zacznij kosić o trzeciej w nocy - wszyscy zauważą...
do niekumatego
do niekumatego 26.07.2021, 15:16
Idioto nieJa tu chodzi o to aby było o odpowiednim czasie i na odpowiednim poziomie. A nie czy w ogóle
miastowa
miastowa 26.07.2021, 07:34
Ale jazda. Znowu ten PUK w roli głownej hahaha. Pracować trzeba i kosić tez trzeba ale ja bym kosy nie odpalił o 6 rano komus pod oknem. Wystarczy dobra organizacja. Jak ten prezzes nie mysli to niech ktos mu w sobote właczy kose pod oknem i zobaczymy czymu to pasuje:)
wystarczy planiwać
wystarczy planiwać 25.07.2021, 21:30
Zdecydowanie można lepiej zaplanować pracę.
Andreas
Andreas 25.07.2021, 12:22
Witam Sobota 6:00 rano a te debile koszą mi pod oknem na Krasińskiego nie dość że wieczny chałas bo jest remont drogi to otworzyłem okno i mówie wypier.... mi ***e... jesteście.
Wys1w
Wys1w 26.07.2021, 19:57
Też mieszkam na Krasińskiego i mam już dość tych bezmózgich pajaców z PUKu i Elwi. Koszą kur..y codziennie niemal a śmieciarka trąbi wiecznie bo musi mieć 100 metrów miejsca żeby wyjechać choć z osiedlowej uliczki chociaż bez problemu dała by radę! Jak remont ulicy dotrze do mojego bloku to chyba zwariuje
Ewa
Ewa 28.07.2021, 11:07
To weź się za robotę. a nie tylko spać i spać , co śpiączkę masz alkoholową jeden z drugim czy co?
Wujo
Wujo 29.07.2021, 09:23
Hahahahahhahhahahha
Gugu
Gugu 24.07.2021, 22:07
Ja wspolczuje kosic trawe latem xd mieszkam na wsi gdzie przejezdzaja tysiace samochodow szczekaja psy, gryza komary xd mam dzwonic do gminy??? Xd ludziska ogarnijcie..... pewnie przeszkadzaja wam odglosy koszenia a w blokach szczekanie psow juz nie xd
lubie wieś
lubie wieś 26.07.2021, 07:24
Chłopie na wsi ludzie mają rozumy i żaden sąsiad na ogrodzie nie bedzie kosił trawy o 6 nad ranem bo wie ze dostanie widłami:) Tam zresztą kazdy sobie pomaga i nie robią sobie takich numerów. Co do mieszczuchów widocznie słabo prostestują i im wsio ryba:)
może być, wicku?
może być, wicku? 25.07.2021, 00:49
Wicku - twoja chałupa na wsi to taka potworność? To zamówimy ci o 6 rano komplet kosiarek co weekend...
tyle
tyle 24.07.2021, 17:35
Szybciej odbębnić robotę i do domu.
Pracuś.
Pracuś. 24.07.2021, 17:32
A za kilka dni będą narzekania, że władze nie dbają o miasto, a PUK nie wywiązuje się z kontraktu, bo nie wykoszone.
Sobota, jak każdy inny dzień, może być dniem pracującym, w zależności od przyjętego harmonogramu robót zgodnie z przepisami kodeksu pracy.
Jeśli ktoś nie może spać przy otwartych oknach, niech je zamknie i zaopatrzy się np. w klimatyzację. Koszenie traw w upalnych porach dnia, także jest niedozwolone, dlatego rozpoczęli tak wcześnie.
Godziny 6-22 nie obejmują ciszy nocnej. ;)
Domek
Domek 26.07.2021, 07:32
Chłopie ale na zwykła logike kosić o 6 rano w sobote? Ja nie jestem takim ogrem zeby swoją kose odpalać przy swoim domu bo wiem ze sąsiedzi to w sobote usłysza! Z kim ja sie potem wódki napije? Na pewno nie z wkurzonym sąsiadem. Myślcie troche!
Knagulec
Knagulec 25.07.2021, 04:16
Dobrze gadasz mohery narzekają
Pan knagulec
Pan knagulec 26.07.2021, 10:14
Podszywasz sie ssaku leśny
do tercetu czekającego na uwielbienie, że COŚ zrobili...
do tercetu czekającego na uwielbienie, że COŚ zrobili... 24.07.2021, 17:42
sugerujesz, że mamy wielbić tercet, że nie wysłał kosiarzy w niedzielę o 6 rano?

Dzisiaj, 17:32
Sobota, jak każdy inny dzień, może być dniem pracującym, w zależności od przyjętego harmonogramu robót zgodnie z przepisami kodeksu pracy
śmierdzisz na odległość
śmierdzisz na odległość 24.07.2021, 17:34
Pracuś to leń tercetowy!
Jeśli ty znasz przyszłość i wszystkie rozumy pojadłeś to możesz być tylko leniwcem z tercetu.
Pracuś
Pracuś 24.07.2021, 18:56
Niestety muszę ciebie rozczarować, ze względu na twoją błędną interpretację mojej osoby Dlatego oznajmiam tobie, że w żadnych władzach nie jestem i również nie mam bezpośrednio z tym związku, pośrednio zaś - tak. Jako długoletni mieszkaniec tego miasta, jestem zadowolony że ktoś dba o jego wygląd. Natomiast, jeśli chodzi o pracę, twoja wypowiedź zbulwesowała mnie, ponieważ wykazałeś tu przejaw kompetnej ignorancji wobec czyjejś pracy.
Zapewniam ciebie, że to ty "śmierdzisz na kilometr", objawiajasz tym "mentalność typowego polaczka", który gardzi ludźmi podejmującymi jakąkolwiek inicjatywę i zazdrości im postępów.
Mam nadzieję, że kiedyś zmienisz swoje podejście i spojrzysz na swój marny los z innej perspektywy. Powodzenia.
ile w tobie pogardy i pychy "pracusiu"...
ile w tobie pogardy i pychy "pracusiu"... 25.07.2021, 13:03
Wstrzymaj się z wyzwiskami "faceciku o mentalności polaczka" używając twoich słów - 6 rano sobota koszenie w mieście to DBAŁOŚĆ O MIASTO według ciebie?
do Pracuś
do Pracuś 24.07.2021, 21:35
Jeżeli ty uważasz że ktoś dba o to miasto to tylko albo ślepy jesteś albo jesteś za ten burdel odpowiedzialny.
proste
proste 25.07.2021, 13:01
Skoro "pracuś" *che che - to se terceciarz nick dobrał - uważa że "dbanie o miasto" to koszenie o 6 rano w sobotę - to na bank związany z Sawarynem....
pracownik
pracownik 24.07.2021, 17:02
Zlecenie było to zostało wykonane.
gojoinzynieria
gojoinzynieria 24.07.2021, 14:23
wojtek je czulent w szabas a goje tyrają
mieszkaniec z GT
mieszkaniec z GT 24.07.2021, 17:01
To Długoborski czy Szlagier za to odpowiedzialny jest?
gmina bez...
gmina bez... 24.07.2021, 12:47
Gmina bez... myślenia? Swego czasu Nikitiński tłumaczył, że trawa nie czekała na harmonogram koszenia i wyrosła za szybko, czy jakoś tak...
Tutaj jak widać mieli kosić - to kosili. Nie patrząc na porę, na ludzi...
misio
misio 24.07.2021, 12:22
Ale ***  *** hahahhaa
widze
widze 24.07.2021, 16:59
To kiosk Ruchu jest
Knagulec
Knagulec 25.07.2021, 04:18
Za nim knaga I gumowiec są zapinani
Rasputin
Rasputin 24.07.2021, 10:48
Tytuł powinien brzmiec '' Fani w szoku" lub Internauci zachwyceni" rodem z tych celebryckich tytulów hahah. Niestety tutaj znowu ten nasz słynny PUK w roli gwiazdy niczym celebryta hahaha. Prezes chyba wyznaje zasade , Nie ważne jak piszą ważne zeby nazwiska nie przekręcili haha. Nic nie dociera jednak do kierownictwa wspomnianego juz PUK-u. Czekam na następne numery od tej pseudofirmy albo jakis nerwus nie wytrzyma i tam ich pozamiata z czego bym był mocno uradowany haha.
Asia
Asia 29.07.2021, 09:27
Hahahhahahah
Ja z lubanowa
Ja z lubanowa 24.07.2021, 10:03
Jednej zamkneli Kebaba o 12 w nocy po którym zresztą ***zka murowana a z drugiej strony banda zenków kosi o 6 rano w centrum Gryfina. Bez kitu wiocha gorsza niz ten Babinek. Na wsi ludzie myśla i za takie numery mozna widłami dostac a mieszczuchy sie czają ze wszystkim jak gromada wystraszonych szczurków.
Knagulec
Knagulec 25.07.2021, 04:18
Wiocha to ty cymbale
Asiunia
Asiunia 26.07.2021, 07:27
Gryfino to totalna wiocha o czym świadczy ten przykład z koszeniem trawy o 6 rano. Na wsi nikt nikomu nie robi takich numerów o 6 rano. Mieszczuchy to takie sieroty co nie potrafia załatwić sprawy tylko cwaniakują na necie. Brawo dla kogos ze poruszył ten temat.
górny taras
górny taras 24.07.2021, 09:59
Rozumiem w tygodniu ale w sobote? Zreszta kto kosi mokrą trawe z rana? Bez kitu disle umysłowe w tym puku pracują. Jechać z dziadami ostro!
Sts64g
Sts64g 26.07.2021, 20:01
Mokrą to pół biedy ale oni koszą już ostatnio co drugi dzień piach bo trawy prawie nie ma! Przecież to są debile jakich mało! Jak się wkur...e to poleci z okna coś komuś na łeb
Leana
Leana 24.07.2021, 09:54
Na Krasińskiego to samo. Krzaczory byly po pas, mozna było kosic w tygodniu. Ale po co... Sobota z rana to idealna pora...
ciekawe
ciekawe 24.07.2021, 09:49
Pracownicy w sobotę pracują? Ciekawe czy biuro PUKu jest czynne dzisiaj? Prezes w pracy?
burza
burza 24.07.2021, 09:47
A towarzysz Długoborski to słyszał może o kwietnych łąkach mających zapowiedż m.in. powodziom?

Pozostałe