Ma pomysł na wykorzystanie wielkiej szarej ściany Rossmanna

  • 24.07.2021, 10:42
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ma pomysł na wykorzystanie wielkiej szarej ściany Rossmanna Fot. czytelnik igryfino
-Chciałbym zwrócić uwagę na to, jak wygląda od tyłu budynek, w którym znajduje się nowy Rossmann w Gryfinie. Jest to ogromna szara ściana, która nie wygląda zbyt dobrze. Myślę, że można byłoby ją zagospodarować - napisał do nas dzisiaj pan Jakub.

- Jednym z moich pomysłów byłoby zmobilizowanie artystów graffiti, żeby mogli się "wyszaleć". Myślę, że poprawiłoby to widok z okna mieszkańców pobliskiego bloku. Czy mógłbym prosić o nagłośnienie sprawy? - dodaje nasz czytelnik.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Krzysiek95
Krzysiek95 26.07.2021, 16:53
Jak się tego nie zagospodaruje to zaraz to i tak zabazgrzą. Lepiej żeby to było z sensem.
Zdzisław Dyrman
Zdzisław Dyrman 25.07.2021, 21:37
I to jest zasadniczo dobra idea.
i ta sentencja na tablicy za minimum 66 tyś plus 6 zł dla żóra na wisnie…
i ta sentencja na tablicy za minimum 66 tyś plus 6 zł dla żóra na wisnie na otwarcie ha ha ah 25.07.2021, 12:43
jest nowa koncepcja po prawicy mnietek jako burmistrz tego kibucu PGR-EM też zwanego ha ah ah lewa strona nikifor z baltazarei ha ha ah w środku syn ETYKA z lions clab miejscowy szuwarek ha ah ah z GRABIAMI i grabi te "SIANO" Z DZIAŁEK POD WEŁTYNIEM HA AH AH nad nimi ich bóg OFICER PROWADZĄCY W tle miejscowy proboszcz z kropidłem u dołu tłum zadziwionej gawiedzi i wierszyk ten ha ha ah "Pszenny bochen od rolnika
port trącany modrą falą
metro, traktor, telewizor,
huta spływająca stalą mruczy -
więc Polak potrafi!
Zadziwiona Europa -
cudów dokonują ręce
robotnika oraz chłopa.
Gospodarzu tych dożynek
Twoja przecież to zasługa,
że dzień w dzień słychać meldunek
'Rośnie w górę Polska Druga
Kl
Kl 25.07.2021, 07:43
Skoro tak sie martwicie o mieszkańcow to moze niech oni zdecydują!!!! Widok jest niebo lepszy niż atrapa pomnika na rondzie kolo sciekow. Nie bazgrac. Jest ok.
Jakub
Jakub 25.07.2021, 21:33
Jestem autorem tego pomysłu i jestem mieszkańcem tego bloku. Wyrażam zgodę ;)
Kl
Kl 27.07.2021, 06:28
A ja nie wyrażam .no chyba' że zrobi to Banksy, albo Lump. W okolicy nikogo tej klasy. Żaden most, żadna Pogon itd. Poza tym takie pomysly już były zanim scianę skończono.
Pikuś
Pikuś 24.07.2021, 20:59
Proponuję logo ruchu ośmiu gwiazd.
***** ***! I do tego podobizny kombinatorów Milerka i Sawaryna.
A może?
A może? 24.07.2021, 16:29
A może mural przedstawiający bezdomnego przekazującego Ojcu Tadeuszowi Rydzykowi kluczyki od nowego Mercedesa klasy S?
Zdzisław Dyrman
Zdzisław Dyrman 24.07.2021, 17:03
Zasadniczo to jest bardzo dobry pomysł.
alfons  obwodnica
alfons obwodnica 24.07.2021, 14:38
ja proponuje portret milera z grabiami na tle tych działek pod wełtyniem ha ha ah
Robcio
Robcio 24.07.2021, 14:26
Motyw mostu kościół plus baszta na tle napisu POGOŃ SZCZECIN
Gosc
Gosc 24.07.2021, 14:02
Proszę sobie zobaczyć murale w Białymstoku i czerpać inspiracje. W Gryfinie powinno być ich Rez więcej Np. W centrum koło zegara i tej niby mapy czy co tam wisi… Gdzie pracownicy promocji, inwestycji i innych wydziałów Urzędu? Ehh.. nie wiem chyba pracują tam ludzie którzy nigdzie nie jeżdżą i nic nie widza i brakuje im przede wszystkim pomysłów ..
Poprawność
Poprawność 24.07.2021, 12:54
Może kiedyś oddadzą budżet obywatelski i będzie na ciekawy mural? Miasta prześcigają się w promowaniu takich działań. Pomysł czytelnika świetny
gmina bez...
gmina bez... 24.07.2021, 12:44
Podobno gmina Gryfino ma architekta miejskiego, plastyka miejskiego. Czy nikt z nich nie pomyślał o tym, że taka ściana wygląda ohydnie?
Dobra rada
Dobra rada 24.07.2021, 12:34
Namalujcie krzywy las. To symbol Gryfina..
jestem za
jestem za 24.07.2021, 10:52
Faktycznie, nie wygląda to atrakcyjnie, a dla mieszkańców pobliskich bloków to widok, który może być nawet nieco przygnębiający. Pomysł pana Jakuba mi się podoba pod warunkiem, że to co miałoby powstać miało naprawdę artystyczny wyraz.

Pozostałe