Pożegnamy osiemdziesięciolatkę, siedemdziesięciolatka i pięćdziesięciolatka

  • 25.07.2021, 19:50
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pożegnamy osiemdziesięciolatkę, siedemdziesięciolatka i pięćdziesięciolatka TWS
Od początku tygodnia żegnamy kolejnych gryfinian. Pogrzeby zaplanowano już na poniedziałek i wtorek. Zmarli spoczną na cmentarzu komunalnym w Gryfinie. Wcześniej odbędą się msze św. w kaplicy cmentarnej i kościele w Chlebowie.

Na tablicach informacyjnych widzimy dziś (25 lipca 2021 r.) klepsydry z następującymi nazwiskami:

Wanda Kubaszewska – lat 82 (poniedziałek, msza o godz.12)

Zdzisław Stec - lat 71 (wtorek, msza o godz. 13)

Edward Kośnik - lat 51 (wtorek, msza o godz. 14 w kościele Chlebowie)

Rodzinom i bliskim składamy wyrazy współczucia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

+++
+++ 26.07.2021, 17:21
Czy to nie PIS krzyczał z ław sejmowych gdy Lekarze walczyli o podwyżki i standardy szpitalne że ,,jak się nie podoba to niech JADĄ, Teraz mamy tego skutki tylko winni całej sprawie jakoś się nie uderzają w piersi prawda przekupno-głupi SUWERENIE?
katolik
katolik 26.07.2021, 16:59
Niech spoczywają w pokoju!
dane
dane 26.07.2021, 12:47
Dane z urzędów stanu cywilnego na temat zgonów w Polsce nie napawają optymizmem. Tylko do połowy lipca 2021 roku zmarło niemal 61 tys. osób więcej niż w analogicznym okresie zeszłego roku. "To najwięcej w skali UE, jeśli chodzi o nadmiarową umieralność" - twierdzi Adam Czerwiński z Polskiego Instytutu Ekonomicznego.
loki
loki 26.07.2021, 17:08
Niestety mamy najmniej lekarzy i pielęgniarek w całej unii europejskiej... Rząd płaci im grosze i krzyczy #niechajdą!
Łowca ajwajów
Łowca ajwajów 25.07.2021, 22:37
Ajwaj został przymusowo oddelegowany na mączną bu ha ha ha ah oh
ochódzki  ha ha ah
ochódzki ha ha ah 26.07.2021, 07:40
zaraz po darku wieczorku ha ha ah siedzimy tam w trójkę z dr kaczmarkiem i walimy te wódę na myszach ha ha ah błażej polewa a beata robi kanapki z logo tvp szczecin ha ha ah
Kumar ohah
Kumar ohah 26.07.2021, 10:49

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

oburzona
oburzona 26.07.2021, 10:58
Troglodyto szanuj pamięć zmarłych!
łowca    idiotów  ha ha aha h
łowca idiotów ha ha aha h 26.07.2021, 20:19
TAK MNIETEK GDZIE MA AUTO HA AH AH jak przy *** a co na to komendant ha ha ah są nagrania ha ah ah ps komendancie i twoje auto obok chłopak z WSI HA AH AH
goryczka
goryczka 26.07.2021, 11:51
No chyba za duza czegos sie nalykal??wstyd,ze taki znafca takie wpisy dodaje!!chamstwo w calym calu dominuje u tego buca!!
amen
amen 25.07.2021, 21:55
Pamiętajmy o stanie równowagi umysłowej i szacunku dla Dziesiesięciorga Przykazań.
Jacek Kraków
Jacek Kraków 25.07.2021, 21:20
Lekarze mówili,wiirus jest grożny - sprawdziło się , że szczepionka jest rozwiązaniem i będzie chronić w 90% - sprawdziło się , że zaszczepienie w 40-50% nie gwarantuje zatrzymania epidemii. Teraz mówią, że jeśli reszta społeczeństwa się nie zaszczepi to będziemy mieli kolejny lockdown i również osoby zaszczepione będą umierały (jak na razie się nie sprawdza bo większości umierają osoby niezaszczepione). Drodzy niezaszczepieni, siła argumentów statystycznych obserwacji tego co się działo i dzieje teraz jest bezdyskusyjna. Po szczepieniach sytuacja się znacznie poprawiła. Ale przez osoby niezaszczepione sytuacja może znów gwałtownie się pogorszyć. Zróbcie to dla siebie i dla innych. Nigdy nie brałem żadnych szczepionek - teraz sytuacja jest inna. Wziąłem i jestem bardzo zadownolony. Szczepienia są jedynym rozwiązaniem
Magda
Magda 25.07.2021, 21:13
[*]
raczej
raczej 25.07.2021, 20:58
Śmierć nie patrzy na datę urodzin.
old
old 25.07.2021, 20:47
Stanowczo za szybko na śmierć!
Kostucha
Kostucha 25.07.2021, 20:45
Za florkiem nikt nie płacze jakoś
Myć
Myć 25.07.2021, 21:11
Jaki Florek? Gdzie jest pochowany?
Rysiek
Rysiek 25.07.2021, 20:45
Gdzie jest to Chlebowo? Czy to nasz powiat?
UB WIECZOREK
UB WIECZOREK 26.07.2021, 07:56
wpadnij do swojego sld o teraz lewica razem przechrzty ha ha ah zapytaj gdzie szef darek wieczorek ma agroturystykę na binowie a to juz rzut beretem do pgr chlebowo ha ah ah
St.
St. 25.07.2021, 20:58
Na północ od Gryfina w naszej gminie.

Pozostałe