Włamywacz grasuje po Gryfinie - alarmuje mieszkanka

  • 26.07.2021, 13:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Włamywacz grasuje po Gryfinie - alarmuje mieszkanka Policja (arch.)
Chciałbym poinformować, że dzisiaj ok. godz. 3 w nocy nastąpiła próba włamania do domu ul. Jesienna. WŁamywacz próbował wejść przez okno tarasowe. Na szczęście, udało się wystraszyć włamywacza. To wysoki mężczyzna z czapką z daszkiem i bluzą z kapturem. Policja została poinformowana - informuje czytelniczka.

Apeluję o czujność, szczególnie w okresie urlopowym, jak również o zwracanie uwagi na podejrzane osoby i pojazdy w okolicach posesji.

Sytuacja ta pokazuje, że wszystkie domy mogły być pod obserwacją złodzieja - przestrzega gryfinianka.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

UB WIECZOREK
UB WIECZOREK 28.07.2021, 19:30
TO *** *** SKOŃCZYŁA SIE KASA OD *** TERAZ KROI DOMKI HA HA AH
MM
MM 28.07.2021, 23:59
Jak wiesz kto kradnie to dlaczego nie zgłosisz na policję?
Jakub
Jakub 26.07.2021, 19:42
Majka ????
???
??? 26.07.2021, 21:18
O co tobie kaman?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 26.07.2021, 18:25
Na Południu też trzeba uważać, szczególnie tam gdzie rusztowania.
osiedlowiec
osiedlowiec 26.07.2021, 21:16
Fakt. Coś długo te rusztowania stoją.
Ilona
Ilona 26.07.2021, 17:49
Prędzej czy później wpadnie.
Gryfinianin
Gryfinianin 26.07.2021, 16:33
Ludzie kupcie sobie psa najlepiej owczarka, gwarantuje wam że żaden złodziej nie podejdzie pod dzwi.
dobrze radzę
dobrze radzę 26.07.2021, 21:17
Owczarki chorują i są problemy z utrzymaniem. Wystarczy kundel.
Męczysław Leniwy
Męczysław Leniwy 26.07.2021, 16:30
Przykro mi ale monitoring dla bezpieczeństwa mieszkańców to nie moja kompetencja.
Kasia
Kasia 26.07.2021, 15:25
Nie liczcie na Policję. Oni na pewno nie pomogą.
tyle
tyle 26.07.2021, 15:17
Alarm zainstalowany jest bezwzględnie potrzebny.
Knagulec
Knagulec 26.07.2021, 14:53
Trafić zwyrodnialca i przetrącić
ustal
ustal 26.07.2021, 15:17
Najpierw kto to jest?
Liga sąsiadów
Liga sąsiadów 26.07.2021, 14:40
To ten co ukradł rower i rozwalił ściane w listopadzie podobno ukradł kamerke ***
nieJa
nieJa 26.07.2021, 14:53
prosta sprawa .rurka zaślepiona z panewką.Uchwyt siarka z pudełka zapałek.przybitka dwie łyżeczki soli zmieszanej z pieprzem i czekamy na delikwenta.proste!
sedzia z wozu
sedzia z wozu 26.07.2021, 14:25
VAR wykazał że był spalony.
Prorok
Prorok 26.07.2021, 14:17
Takie znaki czasów ostatecznych o ile nic z tym sami nie zrobimy. Jeśli nie zrobimy, to koniec sam nadejdzie a walnie w nasze drzwi. Znaki czasów ostatecznych są tylko takie na jakie się zgodzimy i tyle.
sheriff
sheriff 26.07.2021, 14:14
Z okna tarasowego powinna na stałe wystawać lufa
korek
korek 26.07.2021, 14:00
Z opisu widać że to ten sam co w zeszłym roku obrabiał domki.
Gryfinianka
Gryfinianka 26.07.2021, 13:55
Nas tez obserwował przez 2 tygodnie. Cwaniak z Gardna.
Knagulec
Knagulec 26.07.2021, 14:56
Ten co dziecku ukradł rower i wędki zwyrodnialec szczerbaty patologiczny
Irenka
Irenka 26.07.2021, 14:05
A on gdzieś pracuje?
kipisz
kipisz 26.07.2021, 14:00
To w tym czasie pojechać do niego do Gardna.

Pozostałe