Pościg za dilerem narkotyków. Wpadł pod Gryfinem

  • 26.07.2021, 18:40
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pościg za dilerem narkotyków. Wpadł pod Gryfinem FB 7 Dni
Policja prawdopodobnie już wcześniej miała go na oku. Do swojego srebrnego mercedesa wysportowany mężczyzna załadował narkotyki i jechał do Gryfina. Tam czekali na niego policjanci. Ten jednak się nie zatrzymał na wezwanie. Rozpoczął się pościg.

Uciekinier koło Gryfina skręcił w drogę polną do Żórawek. Przejechał przez most na Tywie i jechał ulicą Jaśminową.

Podczas pościgu uderzył w drzewo  

Uciekiniera ścigali policjanci w trzech radiowozach. 

W Żórawkach nie da się pędzić, bo może się to źle skończyć. Tak też było z uciekającym.

Uciekinier złapał grząskie pobocze i uderzył w drzewo. Kierowca został ranny. 

-Na miejscu okazało się, że poszkodowanym jest 37-letni mężczyzna z powierzchownymi obrażeniami twarzy i klatki piersiowej. Zaraz po zaopatrzeniu został odwieziony do szpitala - informuje redakcję Paulina Heigel, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Za rannym do szpitala podążyli policjanci.

Wydało się, gdy przeszukali samochód

Okazało się, że w samochodzie znaleziono dużą ilość narkotyków. 

Sprawę szybko przejęła prokuratura.

Art. 62 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mówi:

Kto wbrew przepisom ustawy posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Jeżeli przedmiotem czynu, o którym mowa w ust. 1, jest znaczna ilość środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

37-latka czeka też kara za ucieczkę przed policją. 

Zgodnie z treścią art. 178b kodeksu karnego: „kto, pomimo wydania przez osobę uprawnioną do kontroli ruchu drogowego, poruszającą się pojazdem lub znajdującą się na statku wodnym albo powietrznym, przy użyciu sygnałów dźwiękowych i świetlnych, polecenia zatrzymania pojazdu mechanicznego nie zatrzymuje niezwłocznie pojazdu i kontynuuje jazdę, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”.

Pościg miał miejsce 21 lipca pod Gryfinem. Sprawą zajmuje się prokuratura.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (57)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

88
88 09.08.2021, 12:43
Gryfino miastem przestepców ?
https://lublin.se.pl/okradl-w-…

Od redakcji:
Napisaliśmy o tym tutaj:
https://www.igryfino.pl/wiadom…
Okoń
Okoń 09.08.2021, 06:30
Łapać dilera, Aldona przejmie stery po mamusi
??
?? 31.07.2021, 11:48
I co teraz z tym dilerem?
Nikt
Nikt 31.07.2021, 11:16
To chyba był P. Escobar... A narkotyków to musiało być b.duzo. żeby ,,ZAŁADOWAC DO SAMOCHODU,, pewnie użył hds-u lub widłaka.
Jak zwykle Redakcja igryfino z ułańską fantazja opisuje zdarzenie
Zresztą nie pierwszy raz...
Prawda jest taka skoro
jest popyt to musi być podaż.
Ktoś
Ktoś 31.07.2021, 11:49
A diler i tak zostaje dilerem, a kończy jak wszyscy oni - wcześnie...
Tomek
Tomek 27.07.2021, 14:48
Gryfino to gniazdo dilerów działek.
Okoń
Okoń 27.07.2021, 22:33
Juz nie cześć przyjacielu posprzątane dzieki naszym ziomkom takim jak ja glowny konfident
Monika
Monika 27.07.2021, 13:16
Policjanci powinni dostać dużą nagrodę za tę akcję. Gratuluję!
Kudłata
Kudłata 27.07.2021, 13:01
Facet andzeli z baraków
sołtys
sołtys 27.07.2021, 11:32
Morał z tego że po wsiach nie należy kłaść asfaltu,wystarczy polna droga.
nie ćpun
nie ćpun 01.08.2021, 21:56
morał z tego taki że sołtys popycha do paki kolejnych żołnierzyków a sam śmiga
$
$ 27.07.2021, 09:17
Diler takim starym samochodem? Chyba jakiś początkujący.
Nor
Nor 30.07.2021, 09:08
Lepiej.To nawet nie jego auto bylo buha ha
Do***bmw
Do***bmw 27.07.2021, 21:16
Im lepsza fura tym wieksza pisda...
oklaski
oklaski 27.07.2021, 08:53
Jednego gangusa mniej. Brawo policja
Guma
Guma 27.07.2021, 08:22
To byl zwykly cieć malina z gryfina prawdziwy diler by uciekł
Golbi
Golbi 27.07.2021, 08:21
Baraki
Ren
Ren 30.07.2021, 16:32
A nie bo bodzio xd
Elpepe
Elpepe 27.07.2021, 07:37
Jak mi przykro. Brawo Panowie Policjanci
Zenek
Zenek 27.07.2021, 00:11
Kogo zawineli?
Okoń
Okoń 09.08.2021, 06:32
Faceta Aldonki
Jest wakat
Jest wakat 27.07.2021, 14:49
Tomasza.
wiek
wiek 27.07.2021, 00:24
37-latka i to wiemy dzięki szpitalowi.
do komentujących
do komentujących 26.07.2021, 22:31
To kto wreszcie rąbnął w drzewo ten 37letni czy Mietek?
naprawdę?
naprawdę? 26.07.2021, 22:54
Mietek skasował samochód i taka cisza?
Jacki
Jacki 26.07.2021, 22:26
Dzięki policjantom mniej narkotyków będzie w obiegu. A gość sam się wyeliminował.
dron  dzonson
dron dzonson 26.07.2021, 22:04
mnietek nie pij tyle ha ha ah
Pizd*ś
Pizd*ś 26.07.2021, 21:41
Właśnie wracam z komendy to dopiero początek sprzedam każdego dilera i narkomana
Okoń
Okoń 27.07.2021, 22:35
Łączmy się dawaj namiary
Mnieszko
Mnieszko 27.07.2021, 07:19
A pycka już nie dileruje
Fch 87
Fch 87 28.07.2021, 22:31
Nie bo to lamus . Rozpruł się . Zwykły pędzel jak reszta chłopaków z Gryfina 😜 pozdrawiam .
Dola
Dola 28.07.2021, 23:01
do Fch 87
A co :))))
Doopka ścierpła :)))))
SĄ  NAGRANIA  AH AH AH
SĄ NAGRANIA AH AH AH 26.07.2021, 21:41
CZY NASZ BURMISTRZ *** MNIECZYSŁAW ROZJEBAŁ AUTO A PISKI MIEJSCOWE GO KRYJĄ HA AH AH
podstawowe pytania
podstawowe pytania 26.07.2021, 21:44
Kiedy i gdzie?
i jak  fajnie  mnietek
i jak fajnie mnietek 26.07.2021, 22:14
na saturnie ha ha ah auto stoi w szczawnie ha ha ah
poważnie
poważnie 26.07.2021, 22:29
Które auto i kiedy rozwalił?
ona wie
ona wie 26.07.2021, 22:38
pytaj skarbówki
Recman