Dwa sklepy obok siebie. W jednym z nich ten sam produkt droższy o 100%

  • 27.07.2021, 19:06
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dwa sklepy obok siebie. W jednym z nich ten sam produkt droższy o 100% Fot. czytelniczka igryfino
Proszę opisać, jak windują ceny w Gryfinie w Bricomarche. Kupiłam w sobotę ten sam produkt w dwóch różnych sklepach. Okazało się, że w jednym z nich cena jest o 100% wyższa - mówi nam czytelniczka.

- Chodzi o środek przeciw komarom. W Intermarche kosztował o 100% mniej niż w Bricomarche. Dlaczego tak windują ceny w Bricomarche? Dołączam paragony i zdjęcia zakupionych takich samych produktów o tej samej pojemności - dodaje gryfinianka.

Faktycznie, za muchospray o pojemności 400 ml firmy Bros nasza czytelniczka zapłaciła w Intermarche przy ul. Flisaczej 8,99 zł. Takie samo opakowanie w pobliskim Bricomarche kosztuje... 16,99 zł.

W imieniu klientki wysłaliśmy zapytanie do Brico. Czekamy na odpowiedź.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kasiarz
kasiarz 29.07.2021, 00:41
Kasa, Kasa,. Kasa, Kasa, Kasa, Kasa,. Kasa, Kasa, Kasa, Kasa,. Kasa, Kasa, Kasa, Kasa,. Kasa, Kasa, Kasa, Kasa,. Kasa, Kasa, Kasa, Kasa,. Kasa, Kasa, Kasa, Kasa,. Kasa, Kasa, Kasa, Kasa,. Kasa, Kasa, Kasa, Kasa,. Kasa, Kasa, Kasa, Kasa,. Kasa, Kasa, Kasa, Kasa,. Kasa, Kasa, Kasa, Kasa,. Kasa, Kasa, Kasa, Kasa,. Kasa, Kasa, Kasa, Kasa,. Kasa, Kasa, Kasa, Kasa,. Kasa, Kasa, Kasa, Kasa,. Kasa, Kasa, Liczy się tylko Kasa !!!!!!!
Lena
Lena 28.07.2021, 18:23
Tak samo z Brosem do konatku, cena w brico 37 zł a w rosmanie 18 zł mrówka 25 zł… brico złodzieje
emeryt
emeryt 28.07.2021, 18:27
Coś strasznie pazerni są.
XIW w.
XIW w. 28.07.2021, 23:04
Szaleją z cenami. To jaką oni niby mają marżę? Tyle ile z ludzi na da się wycisnąć. Kto dziś tak prowadzi biznesy?
88
88 28.07.2021, 12:17
w czym problem ? Sklepy są obok siebie,kupuj tam gdzie taniej. Teraz w obu sklepach będzie po 16,99 zł.
Marketing
Marketing 28.07.2021, 09:41
Bazują na niewiedzy klienta ws. aktualnych wysokości cen. Polityka cenowa sklepów jest różna. W jednym promocja obejmuje wybrane produkty, których ceny w drugim są wyższe. Wszystko zależy od terminów przydatności, rotacji dostaw i poszerzenia (reducji) gamy produktów w ofercie. Na pewno po takim feedbacku można spodziewać się obniżki na tym produkcie, która zostanie zrekompensowana podwyżką na innym. Taki interes. Handlowiec musi wyjść na plus. W przeciwnym wypadku może zacząć zwijać interes.
gerard
gerard 28.07.2021, 09:27
Proponuje powrót do szkoly (1-2 podstawówki ) 100% taniej to co tam za 0 zl bylo.
Kaska
Kaska 28.07.2021, 11:28
Gerart Ty tepaku 😂 100% tańsze to inaczej raz drozsze. Jeśli coś kosztuje 8zl to 100% droższa cena będzie 16 zł. Tak, tak wracaj do podstawówki
fakt
fakt 27.07.2021, 21:56
Strasznie tam drogo.
potwierdzam
potwierdzam 27.07.2021, 22:16
Tak drogo i wielki bałagan.
Niska cena
Niska cena 27.07.2021, 21:29
W Intermarche kosztował o 100% mniej
GS
GS 27.07.2021, 21:18
Brico to tak jak za komuny GS
*** :p
*** :p 27.07.2021, 20:09
Jakby byl drozszy o 100% to by musiał kosztowac 18zl a nie 17zl heheheh. Wiec prawie jak juz cos :)
Nie rozumiem
Nie rozumiem 27.07.2021, 20:04
Czegoś nie rozumiem, od kiedy to jest w Polsce odgórne ustalanie cen?
Jak się nie podoba, to nie trzeba kupować, a nie do gazety zgłaszać i jeszcze oczekiwać od prywatnego sklepu odpowiedzi na temat polityki ustalania własnych cen
racja
racja 27.07.2021, 20:18
Co racja, to racja - za komuny to chyba była "inspekcja robotniczo chłopska" - ale teraz - po to człowiek ma rozum, żeby z niego korzystać. Jeden kupi, bo kupuje całą przyczepę i nie będzie leciał po jedną puszkę. Inny będzie cały dzień latać, żeby polować na okazje...
C
C 27.07.2021, 19:49
W Brico to tylko miła pania na ogrodniczym się orientuje reszta to dramat
Klient
Klient 28.07.2021, 10:58
Ta młoda blond w okularach? Potwierdzam.
karolina
karolina 27.07.2021, 19:43
dobrze, że ta pani sprawdziła paragony.

Pozostałe