Zapal znicz bohaterom Powstania Warszawskiego - akcja

  • 29.07.2021, 13:44
  • dost.
Zapal znicz bohaterom Powstania Warszawskiego - akcja
Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gryfina do wzięcia udziału w VII edycji akcji "Zapal znicz bohaterowi Powstania Warszawskiego w Gryfinie"
W roku przypadającym na 77 rocznicę Powstania Warszawskiego spotkajmy się wspólnie na grobach naszych bohaterów i zapalmy im światło pamięci. Niech będzie to nasz wyraz wdzięczności za ich poświęcenie i trud, za walkę dla niepodległej Polski.
 
Na naszym cmentarzu leży dwóch bohaterów Powstania Warszawskiego, Mieczysław Siedlik oraz Teofil Żurowski.
 
Dlatego zapraszamy do wspólnej wizyty na ich grobach w sobotę 31 lipca. Spotykamy się koło kaplicy cmentarnej na cmentarzu komunalnym w Gryfinie o godzinie 11:00
 
Ps: Oprócz grobów powstańców odwiedzimy grób żołnierza 27 dywizji Wołyńskiej AK, pana Romana Kucharskiego oraz grób działacza Solidarności, pana Zdzisława Podolskiego.
 
Liczymy na Was
 
Placówka Gryfino
Maciej Waliński
dost.

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Blue book
Blue book 01.08.2021, 00:42
A A. do pracy w siniakach.
88
88 30.07.2021, 11:36
zapalcie świeczki prawie 200 tys. niewinnych, cywilnych ofiar tego samobójczego Powstania. Od wolności dzieliło ich kilkanaście tygodni, niestety kilku bardzo ambitnych i narcyzowatych dowódców AK wbrew logice bez zezwolenia rządu Londyńskiego i porozumienia z Armią Czerwoną wywołało rzeź miasta, śmierć setek tysięcy ludzi i całkowite jego zniszczenie.
gon
gon 30.07.2021, 01:13
Boleriooza szaleje w szeregach.
kozak
kozak 30.07.2021, 01:22
Gon zmieniasz medycynę? Konkretnie nazwy chorób.Przedszkolaki chyba nawet już wiedzą,że choroba odkleszczowa to boRelioza,a nie boLerioza.
Maciejka Zwalińska
Maciejka Zwalińska 29.07.2021, 18:10
Wstąp do ONRu zanim ONR wstąpi do Ciebie!!!
Wyp********
Wyp******** 29.07.2021, 17:07
Menel o dziwnej przeszłości jest przedstawicielem nas Polaków ?
kloc
kloc 29.07.2021, 17:26
Kogo masz na myśli z wymienionych?
M
M 29.07.2021, 16:45
Większość ludności po Powstaniu Warszawskim zlikwidowali Niemcy, równolegle systematycznie zaczęli obracać Warszawę w ruiny, wysadzając budowle.
Musiał dobrze współpracować...
Musiał dobrze współpracować... 30.07.2021, 00:01
Na Woli rozstrzelali 0 tysięcy cywili. To był kilkukilometrowy zwał zwłok. Na Woli po wojnie Kaczyńscy dostali dom po zamordowanych. Nowy Ład.
sauron
sauron 29.07.2021, 15:21

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

szybko
szybko 29.07.2021, 16:11
A co to za mowa nienawiści. Zgłaszam komentarz do usunięcia.
Chwała!
Chwała! 29.07.2021, 13:49
Chwała Bohaterom!
patriotaGryfino98
patriotaGryfino98 29.07.2021, 13:58
Chwała!
on
on 29.07.2021, 13:47
Ciekawe. Popieram.

Pozostałe