Pieniądze na zjazd linowy i wiatę na placu zabaw

  • 29.07.2021, 15:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pieniądze na zjazd linowy i wiatę na placu zabaw Urząd Gminy Banie
Montaż wiaty na plac zabaw oraz zjazd linowy w Bańskim Kręgu uzyskały dofinansowanie. Zadania inwestycyjne będą finansowane w ramach konkursu marszałka województwa zachodniopomorskiego „Granty sołeckie 2021” .
Podpisanie umów o dofinansowanie zadań inwestycyjnych, dwa razy po 10 tys. zł nastąpiło w ramach konkursu marszałka województwa zachodniopomorskiego „Granty sołeckie 2021”. Uznanie zyskały projekty sołectw Banie (zjazd linowy) i Piaseczno (wiata).
W podpisaniu umowy uczestniczyli wicemarszałek Olgierd Kustosz, sołtys sołectwa Banie Wiesława Sierakowska-Węgrzyn i sołtys sołectwa Piaseczno Krystyna Pietrzyk oraz wójt gminy Banie Arkadiusz Augustyniak, skarbnik gminy Danuta Ostrowska.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gosc
Gosc 01.08.2021, 23:56
Proponuje aby wladze Bani zajely sie juz istniejacymi " atrakcjami" dla mieszkancow a nie tylko wymyslala nowe. Zrobcie w koncu plaze z prawdziwego zdarzenia a nie jakas klitke 2mx2m z ohydnym, brudnym plastikowym czyms, udajacym pomost. Zadbajcie o skwerek z fontanna! Fontanna brudna, brak nasadzen, kwiatow, nieodmalowane lawki MASAKRA. Zadna pezyjemnosc tam siedziec z dzieckiem a jeszcze teraz rozkopane sciezki granitowe. Za chwile nie bedzie co zbierac bo kostki znikna. Od kilku dni leza i tylko czekaja na lepkie lapki. Sory takie mamy spoleczenstwo. Juz nie wiadomo do kogo uderzyc w urzedzie, bo oni sa tam chyba tylko po to zeby pensje brac. O co sie nie zwroci czlowiek to albo nie wiedza i sa zdziwieni ze zyja albo udzielaja co gorsza blednych informacji.
"z mojego doświadczenia gospodarczego..."
"z mojego doświadczenia gospodarczego..." 29.07.2021, 18:18
Jakie une som naiwne - najpierw trza zablokować na parę lat pomysł co zwycięża w głosowaniu mieszkańców na wiaty - a potem poszukać firmy, co się założy przed oddaniem na park linowy...
mama
mama 29.07.2021, 17:56
Dlaczego w Gryfinie ,zaden plac zabaw, nie ma zjazdu linowego.? Dzieci to uwielbiaja.
Srututu i Srututelki
Srututu i Srututelki 29.07.2021, 17:59
A po co? Czy się siedzi czy się leży pensja plus dodatki i nagroda się należy.

Pozostałe