To ona została dyrektorką

  • 01.08.2021, 18:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
To ona została dyrektorką
Rozstrzygnięty został konkurs na stanowisko dyrektora Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Marszałkowską instytucją kultury pokieruje dotychczasowa szefowa placówki Barbara Igielska. Funkcję sprawować będzie przez kolejnych 5 lat.

Barbara Igielska była jedną z dwunastu kandydatów, którzy złożyli swoje oferty w prowadzonym postępowaniu. Kandydaci mogli się zgłaszać do 7 czerwca. Po dokonaniu przeglądu wniosków pod względem formalnym i merytorycznym, Komisja Konkursowa przesłuchała poszczególne osoby i rekomendowała Barbarę Igielską na stanowisko szefa Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Do rekomendacji tej przychylił się Zarząd Województwa.

 

Zainteresowanie konkursem było ogromne. Startowało 12 kandydatów. Komisję przekonała Pani Barbara Igielska. Gratuluję nominacji. Jestem przekonana, że instytucja jest w dobrych rękach – mówiła podczas wręczania nominacji członkini Zarządu Województwa Anna Bańkowska.

 

Barbara Igielska kieruje instytucją od 2011 roku.

Zamek jest mi bardzo bliski. To moje pierwsze i jedyne jak dotąd miejsce pracy. Bardzo zależy mi na tym, żeby móc kontynuować rozpoczęte projekty, zrealizować przedsięwzięcia, które zaplanowałem, a przede wszystkim zakończyć pozytywnie inwestycje, by Zamek był jeszcze bardziej otwarty dla mieszkańców oraz turystów – powiedziała dyrektor Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie Barbara Igielska.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

konkurs
konkurs 05.08.2021, 16:56
W Gryfinie nie do pomyślenia.
umig
umig 04.08.2021, 11:43
12 kandydatów na jedno miejsce. No nieźle.
CARYCA  HA AH AH  KATARZYNA 2   HA HA AH
CARYCA HA AH AH KATARZYNA 2 HA HA AH 02.08.2021, 06:25
DYREKTOR KSIAŻĄT W POLINIE HA AH AH JAKIE TO WYMOWNE
Seweryn
Seweryn 01.08.2021, 19:31
Ja tam nie będę robił żadnych konkursów bo i tak wiem kto się nadaje.
;)
;) 01.08.2021, 19:24
Najlepszy jest mistrz drugiego planu czyli kot.

Pozostałe