Szpital może przeprowadzić wewnętrzną kontrolę. Reakcja po skardze pacjentki

  • 03.08.2021, 18:20
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Szpital może przeprowadzić wewnętrzną kontrolę. Reakcja po skardze pacjentki Szpital w Dębnie
Dyrekcja szpitala w Dębnie została poinformowana o zdarzeniu. Może przeprowadzić wewnętrzną kontrolę sposobu funkcjonowania izby przyjęć oraz zasad obowiązujących personel szpitala, w tym kadrę medyczną.

Na tej podstawie będzie mogła się odnieść do skargi pacjentki – o ile zostanie złożona.

W przypadku skierowania skargi do NFZ - procedura postępowania jest podobna: Oddział Funduszu zwraca się do świadczeniodawcy z prośbą o złożenie wyjaśnień

Małgorzata Koszur, Rzecznik Prasowy Zachodniopomorskiego OW NFZ

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sauron
Sauron 04.08.2021, 10:31
Luck Montegnier laureat nagrody Nobla za odnalezienie wirusa hiv, mówił o tym już dawno, ostrzegał że szczepienie doprowadzi do mutacji wirusa do jeszcze bardziej groźnej i zjadliwej formy. Ale widać cały świat słucha tylko szelestu dolarów i takich speców jak u nas historyków, ekonomów i elektryków z opozycji totalnej
Myśl jak masz czym
Myśl jak masz czym 05.08.2021, 13:38
To on już wtedy przewidział że przyjdzie korona.. Hs ha.. Ot jasnowidz... Szkoda że takich nie było przed epidemią cholery i grózlicy...Pewnie bez szczepionek ludzkość by żyła.. Tylko ciekawe jaki jej procent.
Do kicia
Do kicia 04.08.2021, 07:52
Pozamykać tych konowałów
posterunek 13
posterunek 13 04.08.2021, 11:42
do 7.52:
Zaraz cię zamkniemy za podżeganie do nienawiści.
RODO
RODO 04.08.2021, 07:36
RODO też nie przestrzegają,zwłaszcza na recepcji... poszła skarga i mają to gdzieś.. żadnej odpowiedzi z ich strony!
gosik
gosik 03.08.2021, 22:27
przeciez to bylo w opiece nocnej i swiatecznej a nie na izbie przyjec
????
???? 03.08.2021, 21:59
czyli wszystko w porządku, po co ten raban?
Pacjent
Pacjent 03.08.2021, 20:49
Ha ha ha przecież tam ręka ręka myje. Wszystko się rozejdzie.
zapobiegawczo
zapobiegawczo 04.08.2021, 13:08
W czasach koronawirusa mycie rąk w płynie przez 20 sek., to podstawa.
Xxx
Xxx 03.08.2021, 20:49
Wkoncu ktos im się za *** weźmie czas najwyższy ..
Mądry Polak przed szkodą
Mądry Polak przed szkodą 03.08.2021, 20:39
Wewnętrzne kontrole to można przeprowadzać nie czekając na skargi pacjentów.
Dyrektor
Dyrektor 03.08.2021, 19:52
Sam siebie skontroluję, to się dowiem jak u mnie jest.
Giera
Giera 03.08.2021, 18:42
Jakiś malolat sprzedaje dragi pod lewiatanem
???
??? 03.08.2021, 18:32
A co na to szpital?
Ewa
Ewa 03.08.2021, 18:44
Pewnie nie ma sobie nic do zarzucenia.

Pozostałe