Właściciel dostawczaka grubo przesadził?

  • 10.09.2021, 19:00
  • list do redakcji
Właściciel dostawczaka grubo przesadził?
Trwa wolna amerykanka parkowania przed pasami na ulicy Kościelnej w Gryfinie. W sytuacji przedstawionej na zdjęciu jest ogromne niebezpieczeństwo potrącenia pieszego przez auto jadące prawidłowo. Jak kierowca w czerwonym golfie ma zobaczyć pieszych zbliżających się do przejścia? Właściciel dostawczaka grubo przesadził - pisze czytelniczka i przesyła zdjęcie.

Zdjęcie zostało wykonane dziś 10 września 2021 r. w Gryfinie.

list do redakcji

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janas
Janas 13.09.2021, 15:09
Jak na chwilę się zatrzymał to spoko, ale jak na dłużej to nie do przyjęcia.
grubasek
grubasek 13.09.2021, 10:00
Gruby dostawca to i grubo przesadził.
Robin
Robin 12.09.2021, 09:34
Widząc jak w komentarzach ludzie bronią tego szofera Iveco dochodzę do wniosku że w tym kraju nie pomogą żadne kary po trzy i pięć tysięcy złotych.Ludziska patrzą tylko na swój czubek nosa mają gdzieś dobro i bezpieczeństwo innych . Wystarczyło zaparkować auto w bezpiecznej odległości o przejścia dla pieszych i nikt by fotek nie wysyłał do redakcji. Wczoraj jeździłem parę godzin po Szczecin i wiele razy zostałem wyprzedzony na pasach kiedy przepuszczałem pieszych.O zgrozo jaką ludzie maja sieczkę zamiast mózgów!!!!!!!
niestety
niestety 12.09.2021, 10:09
Ci co bronią mają w tym pewno swój interes. Albo to do nich przyjeżdżają albo sami tak parkują
ryba
ryba 11.09.2021, 12:29
aaaaa ten notorycznie stoi na zakazach- mieszka gdzieś na Chrobrego
88
88 11.09.2021, 10:26
jak miał rozładować dostawę do sklepu ? zwykłe czepialstwo.
Roni
Roni 12.09.2021, 09:06
Wystarczy że zaparkował by 10 metrów przed pasami , widać robisz tak samo nie zważając na bezpieczeństwo innych.
Driver
Driver 11.09.2021, 23:25
Gdyby chodziło o dostawę to by nie było hałasu! Ciężko ci to pojąć bo pewnie sam pakujesz jak prostak i próbujesz go bronić. Ten osobnik mieszkający w pobliżu notorycznie stawia nieprawidłowo!
Lop
Lop 11.09.2021, 06:13
Sama nazwa dostawczak czyli coś dostarcza. Rozładuje i za chwilkę odjedzie. Może cos z typu i inflacji posowskiej?
nieJa
nieJa 11.09.2021, 11:00
wystarczy na placu Barnima Parkomat i limit bezpłatny 30 min.wystarczy do załatwienia spraw wszelkich.na dłuższy parking jest ogromny plac na nabrzeżu
Gobi
Gobi 12.09.2021, 09:09
Jestem za, bardzo dobrze piszesz ja nigdy tam nie mogę choćby na chwilę zaparkować i coś załatwić,popieram taki pomysł
Janka
Janka 10.09.2021, 21:28
Może ten ktoś tak stanął na chwilę bo nie miał innego wyjścia i musiał rozładować towar do sklepu.W tym miejscu akurat parking jest zawsze zajęty a towar trzeba dostarczyć na sklep.Rozumiem że blisko jest przejście dla pieszych ale nie trzeba od razu cykać zdjęć i lecieć na "skargę "
Tramp
Tramp 12.09.2021, 09:10
Bzdury piszesz to twoim zdaniem niech każdy robi co chce a więcej połamanych będzie na chirurgicznym.
Xd
Xd 10.09.2021, 20:36
Już nie róbcie z kierowcy czerwonego auta kaleki, dojedzie, zwolni, rozejrzy się i o
niestety
niestety 10.09.2021, 20:34
Władze zaniedbały parkingi to taki jest skutek.
soltys
soltys 10.09.2021, 19:57
Sawaryn strażnikom zabronił karać. Tak mówił na sesji
mieszkaniec
mieszkaniec 10.09.2021, 19:57
A co na to Policja i Straż Miejska pytam ??
Knagulec
Knagulec 10.09.2021, 21:34
Straż miejska rozwiązać natychmiast
Straznik gryfinskiej patologii
Straznik gryfinskiej patologii 11.09.2021, 06:57
Pocaluj mnie wiesz gdzie.pytam wiesz gdzie?

Pozostałe