Jeżdżą w nocy na starych motocyklach i strzelają z wydechu – skarżą się czytelnicy

  • 12.09.2021, 18:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jeżdżą w nocy na starych motocyklach i strzelają z wydechu – skarżą się…
Piłują te swoje dwukołowe złomy po nocach, że spać nie da rady. Staną na środku skrzyżowania i wszystkich budzą – mówi nam mieszkaniec Gryfina.
- Nie chodzi o prawdziwych motocyklistów, ale o 2-3 młodych ludzi, którzy jeżdżą nocami po Gryfinie na starych motocyklach z uszkodzonymi tłumikami. Najczęściej szaleją na swoich klamotach podczas weekendu na ulicach Wojska Polskiego, Krasińskiego, 1 Maja, Jana Pawła II, nabrzeżu. Często odjeżdżają potem w stronę Wełtynia – opowiada nam gryfinianin.
 
-Gdzie są patrole policji i straży miejskiej? – pyta żona naszego czytelnika, która po takiej nocnej motocyklowej akcji musiała ponownie usypiać swoje małe dziecko.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pomiar
pomiar 14.09.2021, 16:59
Nie Można przekraczać pewnej głośności. Sa pomiar decybeli, których przekroczyć nie można.
Podziwiam
Podziwiam 13.09.2021, 10:46
Halo prokuratura, chciałbym zgłosić że chłopaki zapierrr w nocy po mieście i bardzo dobrze się bawią na dodatek jak by tego było mało śmieją się z tych wszystkich zapyziałych Januszy którzy biją im brawo na ulicy i machają z pozdrowieniami a w necie się proja. Chłopaki prawdziwe Młode wilki dalej róbcie swoje wielki SZACUN, robi się ciekawie 🤣🤣 LWG
m
m 14.09.2021, 12:12
Młode wilki - grupa posrańców i tyle
przecież
przecież 13.09.2021, 09:44
Po prostu zmierzyć decybele. Na to są odpowiednie przepisy.
ryba
ryba 13.09.2021, 12:42
a kto zmierzy???
scigacz
scigacz 13.09.2021, 09:40
Wyścigi sobie urządzają.
Knagulec
Knagulec 13.09.2021, 09:31
A niech jeżdżą dalej Niech jeżdżą kto szybko jeździ tego wolno niosą
Buli
Buli 13.09.2021, 01:06
Mam nadzieję, że już niedługo będą wolno *** cwaniaki.
Monka basia
Monka basia 12.09.2021, 23:18
Bolek ma slaby towar z calej torby kreske wciaglem i nic zara spac ide
kasa
kasa 12.09.2021, 22:46
A kto bogatemu zabroni?
Taka prawda
Taka prawda 12.09.2021, 21:50
Taka mentalność. Co ich obchodzi, że inny nie śpi czy dziecko się huku wystraszy.
tacy są niektórzy
tacy są niektórzy 13.09.2021, 09:40
Dokładnie tak. Zero empatii. Liczy się tylko swoje "ja".
Katarzyna
Katarzyna 12.09.2021, 21:42
Mamy pasje nikomu nic złego nie robimy po prostu lubimy zapierr…
Nie są to żadne złomy tylko maszyny zbudowane w profesjonalnym warsztacie, oglądajcie tv bo maja o Nas nagrywać program Tuningerzy w TVN turbo
Myśliwy FR
Myśliwy FR 13.09.2021, 21:59
Ja też mam pasję i to bardzo podobną nawet bo uwielbiam strzelać i nie strzelam z jakiegoś złomu tyłko z maszyny ze stajni SAKO zbudowanej przez profesjonalnych rusznikarzy z Finlandii. Będą o was nagrywać program w TV pod tytułem jeźdźcy bez głów -Head shot!!!
Katarzyna
Katarzyna 12.09.2021, 21:39
Ludzie zazdroszczą, że mamy *** maszyny i jesteśmy stunterami
Bandzior 666
Bandzior 666 12.09.2021, 21:28
Dajcie spokój !!! lepiej chyba trochę polatać i pohałasować jak ćpać , pić czy bić się pod baletami 🤣🤣Takie hobby trzeba jakoś odreagować każdy to robi inaczej 🤣🤣.
jak szaleć to szaleć
jak szaleć to szaleć 12.09.2021, 22:45
E tam, najlepiej to trochę poćpać, popić i dopiero polatać i pohałasować.
Zbychu
Zbychu 12.09.2021, 21:09
MaliniAk sprzedaje dragi pod zabka w centrum
🤣🤣🤣🤣🤣
🤣🤣🤣🤣🤣 12.09.2021, 21:54
*** ta stara k...jezdzi bez siodełka moze to on
Jack
Jack 12.09.2021, 21:06
To są tzw. pierdziawki.
Jp
Jp 12.09.2021, 20:27
Bo to patologia jest i strzelają, lamusy, zapraszam na spotkanie to każdy po kolei dostanie w łeb. Cioty.
Ja
Ja 12.09.2021, 21:26
Odezwał się piwniczak co w internecie zgrywa cwaniaka i siedzi na wifi sąsiada z parteru, bo ma takie hobby...
Laga
Laga 12.09.2021, 23:31
Kozak w necie, pi*da w Świecie...
Seweryn
Seweryn 12.09.2021, 23:52
Może i pi*da ale może jeździć po pijaku brz konsekwencji. A co!
kogut
kogut 12.09.2021, 22:49
Ja, z autopsji to wiesz?
Sjsj
Sjsj 12.09.2021, 19:50
Mój motocykl za 70 tysięcy też strzela i nie jest stary hehehe
Mentos
Mentos 12.09.2021, 19:49
Nie widzę starych motorów mamy same bestie i sobie stzelamy ,inni krzyczą z dziećmi po ulicach wypierd ala c ,a my strzelamy
Ha ha
Ha ha 12.09.2021, 19:42
Jaka policja ha ha tylko stac na flusaczej z radarem lub klikać na komórce w aucie !
Konus
Konus 12.09.2021, 19:39
Jakies konusy bija sie pod zabka na gorce
Knagulec