Potrącił policjanta, a po strzałach dachował. Pościg policji

  • 13.09.2021, 10:10
  • News4Media
Potrącił policjanta, a po strzałach dachował. Pościg policji iStock / screen Facebook Lubelska Policja
O spokojnej służbie nie mogą mówić policjanci, którzy brali udział w pościgu za rozpędzonym samochodem. Funkcjonariusze zmuszeni byli oddać strzały. Jeden z nich został potrącony przez uciekinierów w czasie próby zatrzymania.

Nie zatrzymał się do kontroli

Policjanci z lubelskiej policji odebrali w niedzielę zgłoszenie, że po drodze porusza się rozpędzony bus z rozbitym światłem. Funkcjonariusze chcieli zatrzymać pirata drogowego do kontroli, jednak kierowca zignorował sygnały patrolu. Aby udaremnić dalszą podróż mężczyzny narażającego innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo, została zorganizowana blokada w miejscowości Brzostowiec.

Potrącił policjanta

„Podczas zarządzonej blokady w m. Brzostowiec kierujący VW potrącił policjanta, który z poważnymi obrażeniami przebywa w szpitalu.” – czytamy w komunikacie opublikowanym we wpisie na profilu facebookowym „Lubelska Policja”.

Chwilę później funkcjonariusze użyli broni, z której najpierw oddali strzały ostrzegawcze. Uciekiniera to jednak nie przestraszyło, dlatego policjanci zmuszeni byli przestrzelić oponę  w jego pojeździe. To spowodowało, że auto wjechało do rowu, po czym dachowało. Kierowcą okazał się 34-letni mężczyzna. Na miejscu pasażera podróżował też jego 25-letni kompan. Zatrzymani trafili do szpitala z niewielkimi obrażeniami.

Byli trzeźwi, ale…

Podczas zatrzymania obaj mężczyźni zostali poddani badaniu na obecność alkoholu w organizmie, jednak obaj byli trzeźwi. Okazało się jednak, że to nie promile zadecydowały o brawurowym postępowaniu kierowcy i jego pasażera.

„Badanie na zawartość narkotyków potwierdziło obecność środków odurzających w organizmie kierującego 34 latka oraz 25 letniego pasażera.” – czytamy w dalszej, uaktualnionej części komunikatu komisarza Andrzeja Fijołka, rzecznika prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.O tym, jakie konsekwencje zostaną wyciągnięte wobec przestępców, zadecydują dalsze wyniki postępowania prowadzonego w celu wyjaśnienia okoliczności powstania całego zdarzenia.
 

News4Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 13.09.2021, 23:09
https://youtu.be/A_F1ZhzBq3E IDIOCI W ŚWIETLE GWIAZD HA AH AH HA HA AH BYDŁO NA WYPASIE I TAK NIE ZAŁAPIE HA AH AH
LUCK  Z  NAZARETU HA AH AH
LUCK Z NAZARETU HA AH AH 13.09.2021, 22:21
O MÓJ BOŻE JESTESMY W JEDNEJ OBORZE HA AH AH
ajwaj  aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 13.09.2021, 21:33
czy mucha pracuje dla wieczorka ha ah aha pytanie retoryczne ha ah aha a zarazem dla ZAKONU JEZUITÓW HA AH AH
LUCYFER Z BARTKOWA HA AH AH TEN CO LICZY JOHAN MARIA KOLWERN BACH HA AH…
LUCYFER Z BARTKOWA HA AH AH TEN CO LICZY JOHAN MARIA KOLWERN BACH HA AH AH Z WSI HA HA AH 13.09.2021, 22:03
*** HA AH AHA KOMITYWKA WSZELAKA W GRIFINHAGEN HA AH AH TYLKO FARTUSZEK MASOŃSKI NOSI ZAMIAST GACI HA AH AHA A DRUGI DLA NIEPOZNAKI SZOPKĘ TWORZY W PIS *** I SATANIZM HA AH AH DORADCA JEDRKA DOPY SŁOWEM KABARET I TU Z PARĘ FAKTÓW NIE MITÓW HA HA AHA https:***
Jacek
Jacek 13.09.2021, 18:36
A czy to normalne ze mogli spokojnie narkomani wsiąść za kierownicę samochodu. Dość ćpunów w Polsce. Nie mają na alimenty, ale na narkotyki to mają. Karać i to ostro karać tych ćpunów.
ryba
ryba 13.09.2021, 12:38
to kolejny przypadek , gdzie 3 policjantów zostało rannych w tym jeden ciężko na blokadzie drogowej. Czy tych ludzi nikt nie szkoli że ten kto ucieka na widok policjanta się na pewno nie zatrzyma skoro już tak pędzi 40 km? A siedzenie w aucie które blokuje przejazd to ja nie wiem jak nazwać!
?!
?! 13.09.2021, 14:38
Może oglądają amerykańskie filmy?
zyta  gilowska  zza grobu
zyta gilowska zza grobu 13.09.2021, 11:08
muszę zapytać wieczorka co sie tam wyprawia ha ah ah https://www.google.com/url?sa=…
AJWAJ ALELUJA I NA SATYRNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATYRNA 13.09.2021, 22:17
CZY WITOLD WIECZOREK JEST W AKTACH IPN HA HA AH PYTANIE RETORYCZNE HA AH AH JAK NP CIOEĆ KUDUK HA HA AH I CZY TO JEGO PRAWDZIWE NAZWISKO HA AH AHA
ajwaj aleluja i na saturna    ha ah aha
ajwaj aleluja i na saturna ha ah aha 13.09.2021, 21:32
https://www.google.com/url?sa=…

Pozostałe