Zabiera na rejs w szczytnym celu

  • 13.09.2021, 19:00
  • Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie
Zabiera na rejs w szczytnym celu
W piątek marszałek województwa Olgierd Geblewicz zabrał w podróż po Zalewie Szczecińskim zwycięzcę licytacji, która zasiliła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a na horyzoncie jest już kolejny niezwykły rejs i bardzo ważny cel – leczenie Ingi z Przęsocina, cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni. Żeby rozpocząć procedurę zakupu leku hamującego rozwój SMA potrzeba jeszcze prawie milion złotych.

- Zachęcam wszystkich do licytacji rejsu po Zalewie Szczecińskim razem ze mną i moją załogą! Zysk zostanie przekazany na leczenie bohaterskiej Ingi – mówi marszałek Olgierd Geblewicz.

 

Historię trzynastomiesięcznej dziewczynki z Przęsocina można śledzić na: https://www.facebook.com/BohaterskaInga/ , a w zakładce Grupy – Licytacje dla Ingi: https://www.facebook.com/groups/ingasma/?ref=pages_profile_groups_tab&source_id=106732611295353

warto znaleźć post marszałka województwa Olgierda Geblewicza i w komentarzach włączyć się do licytacji. Ceną wywoławczą było 100 złotych, ale po kilkunastu godzinach proponowana kwota za udział w rejsie przekroczyła 2 tys. zł. Licytacja potrwa do 19 września (do godz. 21). Warto wesprzeć leczenie Ingi i wybrać się z marszałkiem w niezwykłą podróż po Zalewie Szczecińskim.

 

- Będę miał przyjemność pokazać z wody, jak piękne jest nasze Pomorze Zachodnie. Żeglarstwo to jedna z moich pasji, tak więc podczas pokonywania fal gwarantuję dobrą przygodę, ciekawą rozmowę i morskie opowieści – zaprasza Olgierd Geblewicz.

 

Po rejsie marszałek zaprasza na kolację, również nad wodą. Zapewnia też transport samochodowy, do i z mariny. Na pokład jachtu zwycięzca licytacji może zabrać rodzinę, znajomych. Maksymalnie 6 osób.

Po zakończeniu licytacji wpłaty należy dokonać na: https://www.siepomaga.pl/licytacjebohaterskainga

 

W zbiórce dla Ingi uczestniczyło już ponad 200 tysięcy osób! Zebrano prawie 7 milionów. Brakuje jeszcze ok. 900 tysięcy. Jest szansa, że za kilka dni będzie mogła rozpocząć się procedura zakupu leku hamującego rozwój SMA.

 

Rejs dla Ingi to kolejna taka inicjatywa marszałka województwa zachodniopomorskiego. W styczniu br. Olgierd Geblewicz wystawił na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy także rejs po Zalewie Szczecińskim. Zwycięzca, przedsiębiorca z podszczecińskiej Dobrej, wpłacił na WOŚP 4250 zł. We wrześniu udało się uzgodnić termin wyprawy i wspólnie pożeglować [zdjęcia]. Piątkowy rejs trwał kilka godzin, rozpoczął się i zakończył w Trzebieży.

 

- Muszę przyznać, że ze względu na cel był to najprzyjemniejszy wypad w tym sezonie – mówi Olgierd Geblewicz.

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tęcza
tęcza 2 dni temu, 19:52
ręce wyjmij z kieszeni.co ca prostactwo
Dagmara
Dagmara 14.09.2021, 12:59
No i super, oby takich wiecej
Wstyd
Wstyd 14.09.2021, 08:31
No pewnie , ciepełko , rejsik . A dzieciaki w styczniu żebrają PO ulicach !!
biednyś
biednyś 14.09.2021, 09:31
Zazdrość cię zżera.
***
*** 14.09.2021, 01:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

AJ WAJ A ALELUJA I NA SATURNA
AJ WAJ A ALELUJA I NA SATURNA 13.09.2021, 23:45
POLA ZAKRYWASZ TWARZ JAK WIELU Z NAS HA AH AH https://youtu.be/OuR1SxSNNOU
AJWAJ ALELUJA I NA SATURANA  HA AH AH
AJWAJ ALELUJA I NA SATURANA HA AH AH 13.09.2021, 22:51
WSZEDZIE DOBRZE ALE W DOMU NAJLEPIEJ HA HA AH https://youtu.be/wH8Ajv_6Xj4 UCZMY SIĘ SZANOWAĆ NASZE KLIMATY RESZTA TO PRZEREKLAMOWANY SYF HA HA AH SWEET HOM ALABAMA HA AHA H https://youtu.be/ye5BuYf8q4o
SWEET HOM  POLA HA HA AH
SWEET HOM POLA HA HA AH 13.09.2021, 23:42
TAK WYGLADAJA KARKONOSZE HA AH AH https://youtu.be/N5ihGXhiLoE A POLACZYWA W SWIAT HA HA AH https://youtu.be/OuR1SxSNNOU
no proszę
no proszę 13.09.2021, 20:11
I chwała mu za to!

Pozostałe