Od dziś ruszyła akcja policji. Uwaga, potrwa jeszcze kilka dni

  • 16.09.2021, 18:40
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Od dziś ruszyła akcja policji. Uwaga, potrwa jeszcze kilka dni KWP Szczecin
Chodzi o to aby na drogach ginęło jak najmniej jej użytkowników wskutek wypadków. Od dziś 16 września 2021 r. policjanci przyglądają się ze szczególną uwagą poczynaniom kierowców. Siedmiodniowa akcja potrwa do 22 września br.

Co ciekawe więcej radiowozów jest też u sąsiadów za Odrą. Jest to akcja prowadzona we wszystkich krajach Unii Europejskiej. O to co na temat Roadpol Safety Days pisze policja:

Roadpol Safety Days to przedsięwzięcie Policji ruchu drogowego państw będących członkami ROADPOL oraz innych podmiotów z obszaru bezpieczeństwa ruchu drogowego, ukierunkowane na dążenie do założeń zgodnych z WIZJĄ ZERO - zero ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych. Akcja przewiduje działania i wydarzenia podnoszące świadomość zagrożeń, jakie mogą napotkać użytkownicy dróg oraz promujące bezpieczne zachowania i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego organizowane pod hasłem:

Żyj i pozwól żyć innym

Organizatorzy akcji podkreślają, że kluczem do osiągnięcia poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym są przede wszystkim prawidłowe zachowania użytkowników dróg.

Każdy z nas może wziąć udział w działaniach Roadpol Safety Days składając deklarację w mediach społecznościowych. Można ją pobrać na stronie: https://www.roadpolsafetydays.eu/index.php/pledge

W promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym włączyła się firma Screen Network S.A. poprzez emisję na ekranach LED rozmieszczonych m.in. przy głównych ciągach komunikacyjnych, dworcach, stacjach paliw i centrach handlowych spotu reklamującego akcję. Więcej na temat akcji na stronie: https://www.roadpolsafetydays.eu/

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tam leży kasa na ulicy
Tam leży kasa na ulicy 17.09.2021, 11:32
Zapraszam POlicję ( a jest taka w Gryfinie ? ) na skrzyżowanie Jana Pawła II z Wojska Polskiego !!! Weśta chłopcy suszarę ze sobą !!!
nieJa
nieJa 18.09.2021, 10:19
oj brak pieniązków w państwowej kasie ,a unia nie chce sypnąć groszem!
jak nic
jak nic 16.09.2021, 22:25
Trzymać się za portfele bo mandaty się posypią.
Qwerty
Qwerty 17.09.2021, 05:36
Lepiej zapłacić i opamiętać się w porę, niż być zabranym karetką i nie dojechać do domu. Jak wczoraj w Niemczech przy wyjeździe z Kołbaskowa.
Męczysław Leniwy
Męczysław Leniwy 16.09.2021, 19:50
Wincyj dziur w drogach poprawia bespiczeństfo bo zmnijsza prynkość pojazduf.

My zatem w tercecie idziemy w tem właśnie kierunku wicie rozumicie.

Pozostałe