W bloku znaleziono zwłoki małżeństwa

  • 16.09.2021, 21:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W bloku znaleziono zwłoki małżeństwa
Zgłoszenie dotyczyło dwóch osób, z którymi członkowie rodziny nie mogli się skontaktować od ok. 3 tygodni. Ratownicy medyczni weszli do mieszkania tychże osób dzięki pomocy straży pożarnej. Niestety na miejscu zastano dwie osoby - kobietę i mężczyznę bez oznak życia. Nie wykonywano żadnych medycznych czynności ratunkowych ze względu na ewidentne znamiona śmierci - informuje Paulina Heigel, rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

- Strażacy weszli do mieszkania przez balkon – informuje strażak.

Zwłoki znaleziono w jednym z mieszkań w bloku w Świnoujściu. Nieoficjalnie wiadomo, że to ciała kobiety i mężczyzny w starszym wieku. Prawdopodobnie to było małżeństwo.

Niech to będzie przestroga dla nas , którzy mogą utrzymywać kontakt z osobami starszymi, chorymi…

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rodi
Rodi 19.09.2021, 09:56
Różnie w życiu bywa.
Taki los
Taki los 17.09.2021, 11:32
Pewnie dzieci nie mieli.
s
s 17.09.2021, 11:43
Dzieci daleko...
Doktor simson
Doktor simson 17.09.2021, 10:06
Pewnie już po 3 dawcę byli
uszanujcie chociaż śmierć
uszanujcie chociaż śmierć 17.09.2021, 12:31
do 10.06: Udowadniasz tylko, że antyszczepionkowcy to kretyni.
Gryfinianka
Gryfinianka 19.09.2021, 01:00
Dlaczego kretyni?!.
to proste
to proste 19.09.2021, 09:56
do Gryfinianka: Bo kto dla fakenewsów naraża swoje życie i zdrowie oraz życie innych?
Jacek
Jacek 17.09.2021, 09:35
Znam rodzinę. Wielka tragedia.
Prawda
Prawda 17.09.2021, 11:29
Widać po zainteresowaniu.
TYLKO  7 DAWKA  RATUJE  JAK NA SATURNIE
TYLKO 7 DAWKA RATUJE JAK NA SATURNIE 17.09.2021, 08:41

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Jacek
Jacek 17.09.2021, 09:36
Człowieku miej trochę szacunku do zmarłych!
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 17.09.2021, 08:35
i wieczorek znowu zarobi ha ha ah i do baletnicy ze spalonego teatru UB w gryfinie i nawet darek wieczorek da potrzymać teczoey worek i biznes sie kreci ha ha ah DEPOPULACJA TRWA BO REPATRIANCI Z GÓRY SYNAJ CZEKAJA NA TANIE LINIE LOTNICZE HA HA AH I OPERACJĘ MOST 2 HA HA AH
Jacek
Jacek 17.09.2021, 09:36
Ciszej nad ta trumną!
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 17.09.2021, 09:48
A TY KTO SPADKOBIERCA CZY OPIEKUN ZA DOZYWOTKĘ HA HA AH to się ładnie zaopiekowałeś to z szacunku piszę do zmarłych chroń nasz ANU przed takimi opiekunami i TAKIMI LUDZMI W KOŁO z resztą poradzimy se sami
Prawo serii.... czy crimen
Prawo serii.... czy crimen 17.09.2021, 07:18
To kolejny przypadek w tym roku.
makabra
makabra 17.09.2021, 00:24
To niestety częste przypadki, Ale żeby dwoje od razu? Przypuszczam, że jedno żyło a drugie się przy niej przez jakiś czas męczyło a nie miało siły prosić o pomoc.
racja
racja 17.09.2021, 07:43
wystarczy, że jedno było niepełnosprawne a umarło to bardziej sprawne... Strasznie to smutne...
gryfik
gryfik 16.09.2021, 22:47
U nas w bloku na Chrobrego też znaleźli małżeństwo po długim czasie. Też mieszkańcy poczuli fetor.
ehe
ehe 16.09.2021, 22:24
Zaraz napiszą że mieli koronawirusa.
racja
racja 17.09.2021, 07:45
A ty już wiesz na pewno, że nie mieli? Pewnie zrobią sekcję i badania żeby ustalić przyczyny obu śmierci...

Pozostałe