Zablokowali dystrybutory z etyliną 95 na stacji Moya w Pniewie - skarży się czytelnik. Znamy przyczynę tej blokady

  • 22.09.2021, 14:21
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zablokowali dystrybutory z etyliną 95 na stacji Moya w Pniewie - skarży… Fot. Moya Pniewo
-Mieszkam w Pniewie i jestem stałym klientem stacji benzynowej Moya. W środę 22 września 2021 r. chciałem zatankować mój samochód benzyną 95 i niestety... Właściciel zablokował wszystkie dystrybutory z tą etyliną (...). Czynne były tylko dystrybutory z etyliną 98. Faktem jest, że E98 była w cenie E95 (przynajmniej taka była informacja na dystrybutorach), nie zmienia to jednak istoty sprawy, a mianowicie sposobu załatwiania problemu - informuje zbulwersowany czytelnik. Spróbowaliśmy dowiedzieć się o przyczynie takiej decyzji stacji paliw.
Dzisiaj rzeczywiście na stacji Moya w Pniewie nie jest dostępna popularna benzyna 95. Jak się okazuje, przyczyną jest tzw. rewizja zbiorników, czyli ich kontrola. 
 
W celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania zbiorników paliwowych gazu płynnego, wymogi Urzędu Dozoru Technicznego nakładają na producenta i właściciela zbiorników wysokie wymagania związane z produkcją i eksploatacją. Wiąże się to m.in. z okresowymi rewizjami wewnętrznymi zbiorników przez Urząd Dozoru Technicznego tj. przygotowanie zbiornika do rewizji, ewentualne czynności serwisowe i wymiana zużytych podzespołów oraz zorganizowanie odbioru zbiornika przez urzędnika UDT. Kontrole działania zaworów bezpieczeństwa wykonywane są corocznie, a z udziałem inspektora UDT – raz na 6 lat.
 
Przy okazji dowiedzieliśmy się również, że jutro (23 września) w związku z powyższymi pracami na stacji Moya w Pniewie nie będzie dostępna w sprzedaży etylina 98.
 
Dobrze by było, gdyby informacja o rewizji zbiorników i okresie wyłączenia dystrybutorów była wyraźnie widoczna dla klientów. Uniknąć można w ten sposób niepotrzebnych nieporozumień.
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Stacja paliw Moya w Pniewie
Stacja paliw Moya w Pniewie 23.09.2021, 20:47
Szanowni Państwo.
Celem wyjaśnienia zaistniałej sprawy informujemy, że wewnętrzną rewizję zbiornika przeprowadza się przy pustych komorach, co wiąże się z potrzebą wypompowania określonego paliwa na czas rewizji. Przedmiotowe prace przeprowadza się pod nadzorem urzędnika UDT. Dlatego z uwagi na chwilowy brak produktu Pb95 - kierując się wyłącznie dobrem klienta - podjęliśmy decyzję o sprzedaży produktu Pb98 w cenie Pb95.
Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.
Radziszewo stacja
Radziszewo stacja 23.09.2021, 16:44
Nie dość, ze benzyna 98 w cenie 95 to takiej jednej k.... źle
Jakub
Jakub 23.09.2021, 05:48
Polak to jednak zawsze znajdzie sobie problem , mogła kupić dobrą droższą w cenie tańszej i jeszcze marudzi.
Pniewo samo zło.
Polak
Polak 22.09.2021, 23:20
🙈ludzie mają tyle problemów na głowie, samemu można zająć się pomocom potrzebującym, a tu dostał chłop lepszą benzynę i jeszcze narzeka.
Knagulec
Knagulec 23.09.2021, 09:23
Dobrze gadasz, maruder jak mu nie pasi to do Basi u Basi wszystko pasi
kierowca
kierowca 22.09.2021, 21:56
Kto tam w ogóle jeździ. Jak patrzę to zawsze najdrożej.
fifi
fifi 22.09.2021, 21:55
I po co te kombinacje?
Knagulec
Knagulec 24.09.2021, 00:32
Kombinacje to mam u twojej starej
No
No 22.09.2021, 20:15
Masz problem jeden z drugim to tankuj gdzie indziej patologio, robisz szum z ***, normalnie szok czego to ludzie teraz nie wymyśla. Patologia
doNo
doNo 22.09.2021, 22:02
Klientów traktujesz jako patologię??? Odbiło ci?
88
88 22.09.2021, 19:55
Nie wierzę, że może znaleźć się taka pierdoła w Pniewie / ciśnie się na usta coś mocniejszego/ która będzie dociekać dlaczego w cenie etyliny 95 sprzedawane jest paliwo lepszej jakości mianowicie e 98, potem siadł do komputera i pisał zbulwesowany tym ewidentym przekrętem do redakcji igryfino, które natychmiast wysłało ekipę redakcyjną celem wyjaśnienia sprawy. Podziwiam cierpliwość właściciela ,że rozmawia w tym temacie z osobami postronnymi.
... https://www.youtube.com/watch?…
Et4Pb
Et4Pb 22.09.2021, 19:01
No i bardzo dobrze!
Merol
Merol 22.09.2021, 18:48
Melon dobry chłopak
Danusia
Danusia 22.09.2021, 17:58
To są cwaniaki. Chcą ponownie brać udział w wyborach do rady miejskiej czy może wyżej. Poplecznicy PO.
a to mozliwe
a to mozliwe 22.09.2021, 22:03
Że niby sami kręcą aby się wypromować?
taki myk
taki myk 22.09.2021, 17:32
Niedawno tu na igryfino był artykuł jak sklepy robią klientów w bambuko podając inne ceny. I to jest karalne. Tutaj sytuacja jest podobna. Wywieszają że może się wydawać że tanie paliwo a go nie ma. Za to możesz kupić droższe 98.
kierowca
kierowca 22.09.2021, 17:16
Zgłosić do rzecznika praw konsumentów.
Okoń
Okoń 22.09.2021, 20:56
Leb swój zgłoś
Knagulec
Knagulec 22.09.2021, 16:11
W czym masz problem? szukasz afery ?jedz gdzie indziej jak nie pasuje ja osobiście lałbym 98 lepszy kop
On34
On34 22.09.2021, 21:55
Łeb z tego gościa nie? Pewnie co pare dni leje za 50 zł i aferę sieje. Koniowi zamelduj.
Knagulec
Knagulec 23.09.2021, 09:26
Dokładnie niech zamelduje łeb skórzany kobyle
Gugu
Gugu 22.09.2021, 16:00
Instrybutor ku....a instrybutor
no nie
no nie 22.09.2021, 15:19
przesada - świat się zawalił, to jest problem ???
niezatankowany
niezatankowany 22.09.2021, 15:39
Skoro ktoś się pofatygował i nie ma to jest probem prosze pana. Po prostu nie wprowadzajcie w błąd
Beata
Beata 22.09.2021, 16:31
Weź człowiek głęboki oddech i nie szukaj problemu gdzie go nie ma, a jak w Biedronce zabraknie np. marchewki to też biegniesz z mordą do pracujących tam ludzi ?
Knagulec
Knagulec 22.09.2021, 18:02
Dobrze gadasz
niezatankowany
niezatankowany 22.09.2021, 17:15
Jak brakuje produktu to nie wieszają baneru typu Promocja marchewki", a wy na propylenie podajecie cenę i wabicie klientów
Romek
Romek 22.09.2021, 14:52
Jedz na stację Lotos zatankujesz to samo paliwo.
Tankers
Tankers 22.09.2021, 14:34
Zatankował 98 w cenie 95 i jeszcze ma problem co za dzban, bylo krzyczec instrybutor ....

Pozostałe