Rodziła na parkingu. Położnikiem policjant

  • 23.09.2021, 17:30
  • News4Media
Rodziła na parkingu. Położnikiem policjant policja Ireneusz Iwańczyk z młodą mamą i chłopcem, którego na świat przyjął policjant.
Mimo że wszystko działo się pod szpitalem, to nie lekarz i nie zawodowy położnik odebrali poród. Chłopiec przyszedł na świat przy pomocy zupełnie kogoś innego.

Środa, wieczór. Sierżant  Ireneusz Iwańczyk z komendy policji w Kozienicach (województwo mazowieckie) spokojnie siedział w radiowozie. Auto było zaparkowane pod miejscowym szpitalem. W pewnym momencie mundurowy usłyszał bardzo głośny krzyk.

Natychmiast wybiegł z radiowozu i podbiegł do auta stojącego na parkingu. Tam zauważył mężczyznę z kobietą, która krzyczała, że zaczyna rodzić.” – relacjonuje sytuację policja i dodaje, że Iwańczyk zareagował natychmiast: „Funkcjonariusz założył rękawiczki i widząc wystającą główkę dziecka, odebrał poród”.

To nie koniec, bo w pewnym momencie noworodek zaczął się krztusić. Sierżant przełożył dziecko na dłoń i klepnął, a wtedy chłopiec, który dopiero co przyszedł na świat, wydał głos. Kiedy sytuacja była już opanowana, policjant delikatnie podał maleństwo matce. Chwilę potem na miejsce dotarli pracownicy szpitala.

Jak przekazał funkcjonariusz, było to dla niego niesamowite przeżycie. Sam za kilka miesięcy zostanie ojcem i od pewnego czasu czyta książki dotyczące macierzyństwa, co ułatwiło mu odebranie porodu.” – dodaje policja.

News4Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bombka
bombka 24.09.2021, 10:59
Ciekawe ilu naszych by się tak zachowało.
big cyc  ha ha ah
big cyc ha ha ah 24.09.2021, 10:48
NORMALNIE KAPITAN żbik HA HA AHA https://youtu.be/gvtt7rwC-KU popmaga dziecia i chorek klaczy ha ha ha super men z MO
Marta
Marta 24.09.2021, 00:47
Nie każdy by sie na to zdobył.
lex
lex 23.09.2021, 23:13
Zrobił to co powinien
Kasia
Kasia 24.09.2021, 00:09
Nie każdy by potrafił i miał odwagę.
Ona
Ona 23.09.2021, 22:31
Czy tylko ja mam wrażenie że nasza policja się wybiela od jakiegoś czasu same pozytywne sytuację publikowane
cóż
cóż 23.09.2021, 23:11
Słaba orientacja, niedawno było o policjancie co pijaku spowodował wypadek. Ale większość działań policji jest pozytywna, jak ta.
Baśka
Baśka 23.09.2021, 20:46
To bardziej świadczy o szpitalu. I to źle.
w 5. miesiacu
w 5. miesiacu 23.09.2021, 20:35
Panie Konarski dlaczego nie można rodzić w Gryfinie!
PGR  starostwo
PGR starostwo 24.09.2021, 10:49
bo mi konar zapłonął ha ha ah
88
88 23.09.2021, 20:00
gdzie Gryfino, a gdzie Kozienice ? naprawdę brak ciekawych tematów na miejscu, czy z góry narzucony obowiazek propagandowy ocieplania wizerunku Policji ?
przymusić ich
przymusić ich 23.09.2021, 20:46
Trzeba wydać dekret aby pisali tylko o Gryfinie!!!
88
88 23.09.2021, 22:08
myślałem ,że to lokalny portal informacyjny, a to się okazuje , że taki nadodrzański Super Ekspres.
jej
jej 24.09.2021, 00:03
Nie pasi to do Basi jak to mówią. Nie pasuje to nie czytasz, a nie piszesz że nie pasuje. To bez sensu.
dr.NO
dr.NO 23.09.2021, 18:44
W Gryfinie w powiatowym szpitalu też kobiety muszą rodzić na parkingu!
Konarski ty chuuuju skorumpowany!!! I ta twoja banda idiotów!!!
Tir
Tir 24.09.2021, 13:57
KTO TO TEN KONARSKI?
ciocia Wikipedia
ciocia Wikipedia 24.09.2021, 14:00
Hieronim Franciszek Konarski herbu Gryf, imię zakonne: Stanisław od świętego Wawrzyńca, ps. i krypt.: Anonym Polonus; J. W. A. J. K. W. K. B. O.; Nobilis Polonus, Iurium Patriorum peroptime gnarus; Pewien Ziemianin; Prywatnie rezydujący w Gdańsku; S. K. S. P.; Stanislaus a S. Laurentio Scholarum Piarum; Stanislaus Hieronymus a S. Laurentio Scholarum Piarum; X. Stanisław a S. Laurentio Scholarum Piarum (ur. 30 września 1700 w Żarczycach Dużych, zm. 3 sierpnia 1773 w Warszawie) – dramatopisarz, poeta, tłumacz, edytor, pedagog, publicysta, reformator szkolnictwa i założyciel Collegium Nobilium w roku 1740, pijar, nazywany patriarchą polskich pijarów[2], nauczyciel domowy[3].
ciocia  ze  sprzymierzonych
ciocia ze sprzymierzonych 24.09.2021, 14:19
to nie o tę ciocię chodzi
Europejka
Europejka 23.09.2021, 19:38
Jak juz tak obrazasz i napisales taki „ wulgaryzm „ ,to mogles napisac przez „ CH“ wtedy ten meski „ czlonek“ jest dluzszy !!!!🥴😜A tak ode Mnie to kultury u Ciebie ni chu,chu!!!!!!😡🤫🤭
tak mówi psychologia
tak mówi psychologia 23.09.2021, 20:35
dr.No w życiu mu nie wyszło i się wyżywa
moje uznanie
moje uznanie 23.09.2021, 18:07
Brawo policjant!
niewątpliwie
niewątpliwie 23.09.2021, 18:00
Sierżant ojcem chrzestnym!
po prostu
po prostu 23.09.2021, 17:58
cud

Pozostałe