Pieszy potrącony został na pasach koło Lidla. Gryfinianin trafił do szpitala

  • 24.09.2021, 15:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pieszy potrącony został na pasach koło Lidla. Gryfinianin trafił do szpitala Fot. arch. igryfino
Dzisiaj 24 września 2021 r. około godz. 9:40 w Gryfinie na ul. Łużyckiej doszło do potrącenia pieszego uczestnika ruchu drogowego. Zdarzenie miało miejsce na oznakowanym przejściu dla pieszych (przy Lidlu).

 54-letni pieszy, przetransportowany został do szpitala w Szczecinie z podejrzeniem złamania kończyny dolnej. 76-letni kierujący pojazdem osobowym marki Mazda był trzeźwy. W związku z powyższym kierującemu zatrzymane zostało prawo jazdy - informuje młodszy aspirant Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pieszy
pieszy 26.09.2021, 18:01
76 lat.Po skończeniu 65 lat powinny być badania i testy na prawo jazdy co 3 miesiące w celu sprawdzenia czy się nadaje do prowadzenia samochodu.Do tego jaszcze na przejściu dla pieszych.Zabrać prawko na stałe.Rowerem nich jeździ.
Gosc
Gosc 25.09.2021, 19:26
Jarek powiedzial ze moga wlazic na prejscia to wlaza prosto pod auta a wiek kierowcy tu nie ma znavzenia tylko bezmyslnosc omanionych przez wladze
niestety
niestety 24.09.2021, 23:12
Władze strasznie zaniedbały tą ulicę i dlatego jest tyle dziwnych tu przypadków i wypadków.
Pozwijcie Srutututu
Pozwijcie Srutututu 24.09.2021, 22:31
Ulica śmierci.
Ela
Ela 24.09.2021, 21:04
Za często w Gryfinie takie akcje. To się musi skończyć.
wkur...
wkur... 24.09.2021, 20:11
Kto rozje... całą ulicę pytam do ch...pana!
,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,, 26.09.2021, 18:03
A co ma rozje...ulica do tego że stary pryk nie umie jeździć.
mieszkaniec łużyckiej
mieszkaniec łużyckiej 24.09.2021, 19:58
W połowie ulicy Łużyckiej istnieje przejście dla pieszych z sygnalizacją świetlną oraz oznakowanie uwaga szkoła której już od dziesięciu lat tam niema (szkoła specjalna)jest bardzo mało uczęszczane,czy nie lepiej jak by było przeniesione w okolice Lidla.
nieprawda
nieprawda 25.09.2021, 00:15
Z tego przejścia korzysta wiele osób ze szkoły zawodowej, jak idą do ze szkoły czy do szkoły - jest tam nadal potrzebne i zapewnia bezpieczeństwo!
właśnie
właśnie 24.09.2021, 20:05
I to jest skandal!
!!!!
!!!! 24.09.2021, 19:51
W Gryfinie niestety nie jest bezpiecznie !!!!
Gość
Gość 24.09.2021, 19:50
76lat, zabrać prawo jazdy.W Widuchowej dziadek w podobnym wieku potrącił kobietę na rowerze która zmarła
pomyśl!
pomyśl! 25.09.2021, 00:17
A jak ma 50 lat i potrąci to nie zabierać? Weź pomyśl. W tym tygodniu na pasach potrącił też młodszy kierowca - i jakoś nie postulowałeś głupku, żeby wszystkim w wieku sprawcy zabierać prawa jazdy?
cóż
cóż 24.09.2021, 18:23
Cóż - na pewno kierowca nie chciał przejechać. Jednak wątpię, czy to mogło być wtargnięcie - od chodnika do jezdni jest kawałek trawnika - droga prosta (mówię o widoczności a nie o fatalnej nawierzchni)...
Alecki
Alecki 24.09.2021, 18:19
300 m do lidla i dwa przejścia dla pieszych dalej było zrobione zdjęcie to jakaś reklama ??? BTW nie lepiej napisać "na skrzyżowaniu opodal Szczecina" ??? BTW gdzie ten wypadek był ?? na wzgórzach "golan" ??
?
? 25.09.2021, 00:19
wzgórza golan to ta cała ulica dzięki tercetowi i jego dotrzymywaniu umów...
spier
spier 24.09.2021, 20:09
W doopie był Alecki czyli dokładnie tam gdzie ty. Nieszczęście się wydarzyło a ten kur... o reklamach ch... pierd...
Alecki
Alecki 25.09.2021, 08:40
czy coś się w pawie zmieniło ? nic , jasny przepis zanim wejdziesz na pasy masz sprawdzić czy możesz ???? to że telewizja ci wmawia ,że jesteś lepszy od samochodu i masz pierwszeństwo dalej oglądaj telewizje a nie pasach się szlajach , Art. 13 i Art. 14 o ruchu drogowym i "***aj" dzbanie
Aga
Aga 24.09.2021, 17:57
Chodza jak te swiete krowy a potem wina kierowcy zrobić swiatka w tym mijscu..
Knagulec
Knagulec 24.09.2021, 17:55
Gdzie taki staruch za fajerą
Bronkowy
Bronkowy 24.09.2021, 17:30
Bronek już nie żyje.
Przejscie
Przejscie 24.09.2021, 17:17
A co na to Bronek K.pytam sie co na to Bronek?
Mieczysław
Mieczysław 24.09.2021, 17:06
A kto zaniedbał Łużycką?
to nie na temat
to nie na temat 24.09.2021, 19:13
Łajzo!!
Karol
Karol 24.09.2021, 17:05
Ile jeszcze?
Ona
Ona 24.09.2021, 16:05
Kolejny myślał że ma pierwszeństwo przed autem...
Ewa
Ewa 24.09.2021, 18:36
Wina kieriwcy, nie pieszegi!!
Pieszy/kierowca
Pieszy/kierowca 24.09.2021, 20:55
A kogo noga boli? No weź pomyśl trochę, albo tak wejdź pod TIRa... Owszem, jego wina ale Twoje życie, więc włącz myślenie i wchodź na "zebrę" dopiero gdy auto się zatrzyma!!!!
hh
hh 24.09.2021, 22:03
bo tak jest w przepisach
????
???? 24.09.2021, 21:05
A skąd wiesz jak było w tym wypadku?
piesza
piesza 24.09.2021, 16:02
Kolejne potrącenie pieszego na przejściu w ostatnim czasie w Gryfinie. Kierowcy, co się dzieje?!
Ela
Ela 24.09.2021, 17:45
Piesi myślą,ze po zmianie przepisów dostali 7 żyć. To się dzieje.
Ja
Ja 24.09.2021, 16:40
W Gryfinie mamy takich pieszych co sięnie potrafią na boki rozejrzeć i myślą chyba, że są nieśmiertelni. Nie, nie są. Wszystko jest do czasu
Kierowca