piątek, 29 marca 2024 14:18

Lena Szalkowska mistrzynią Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Gimnastyce Artystycznej w Gryfinie

W gryfińskiej hali widowiskowo-sportowej trwają dwudniowe Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Gimnastyce Artystycznej. W mistrzostwach udział biorą gimnastyczki z Gryfina, Szczecina, Polic i Gdyni. W sobotnich zawodach 25 września 2021 r. bardzo dobrze wypadły zawodniczki MKS Hermes Gryfino.

Autor: Fot. MKS Hermes Gryfino Gimnastyka Artystyczna

Lena Szalkowska została mistrzynią Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, Marika Paech uplasowała się tuż za nią, zajmując 2 miejsce.

Pierwszą ósemkę zamyka Łucja Kujawa.

Świetnie zaprezentowała się również Agata Kulesza, zajmując miejsce 15 oraz Maria Miskis, która zajęła miejsca 22.

Świetny start zapewnił  zawodniczkom MKS Hermes Gryfino starty w jutrzejszych finałach.

Lenka wystartuje w układzie tanecznym i w obręczy, Marika zaprezentuje się w skakance oraz obręczy, Łucja wystąpi w układzie z obręczą oraz jest zawodniczką rezerwową w układzie tanecznym, a Agatka wystartuje w tanecznym!

W niedzielę od 10:00 do 13:00 druga część mistrzostw. Wstęp wolny!