Pirat drogowy wyprzedzał na podwójnej ciągłej przed przejściem dla pieszych

  • 26.09.2021, 16:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pirat drogowy wyprzedzał na podwójnej ciągłej przed przejściem dla pieszych Fot. Suszą! Gryfino!
-Tak mu się bardzo spieszy po śmierć! - komentuje sytuację mieszkaniec Gryfina, publikując zdjęcie na grupie Suszą! Gryfino! -Tam jest fotoradar. I potwierdzam że działa (...). Szkoda tylko, że przez takich giną niewinni ludzie - dodaje pani Sylwia.

Ta niebezpieczna sytuacja miała miejsce dzisiaj 26 września 2021 r. po południu w Radziszewie (gm. Gryfino).

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Driver
Driver 26.09.2021, 20:40
Prawidłowo wyprzedzał to auto przed nim srebrne na przerywanej i schował się przed przejściem i przed nim o co chodzi czego ona nie rozumie.
Sąsiad
Sąsiad 26.09.2021, 20:23
Dokładnie tak, na flisaczej u m*** sama popelina, wszystko pęka, zalewa, tylko czekać keidy wszystkich zaleje. Jedyny problem to gdy zwracasz się do m*** (p***) i nigdy nie usłyszymy od niego żadnej odpowiedzi, zlewa ns to wszysko, tylko czekać na sprawy sądowe kiedy popłynie za te niedoróbki.
kac
kac 26.09.2021, 19:05
Gore! Gore! Gore mi!
kogut
kogut 26.09.2021, 19:01
A bo to pierwszy raz?!
niedziwne
niedziwne 26.09.2021, 18:46
Jak ktoś myśli, że jest ponad prawem to tak się zachowuje.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 26.09.2021, 19:06
Oj Oj Zenon tak niemożna.
no nie
no nie 26.09.2021, 19:07
Radny?
Sąsiadka
Sąsiadka 27.09.2021, 05:06
Zenon może ?
Borsuk
Borsuk 26.09.2021, 18:40
Maison pozdrawia swojego pachołka redaktorka . Będzie zlecał wiele reklam w zamian za rzetelne dziennikarstwo . A może nawet rabacik da na mieszkanko byle nie na Flisaczej bo tam przecież będą same poprawki , sprawy sądowe lepiej dac jakieś dobrze wybudowane .
zielony
zielony 26.09.2021, 18:58
Myslisz, że Miler da się tak pozdrowić? To twoje życzenia, przypuszczenia, złośliwości czy jak to zrozumieć?
kompetencje
kompetencje 26.09.2021, 19:05
T. Miler już dawno nie jest redaktorem więc jak przyjmuje to nie reklamy tylko wnioski związane z budownictwem czy działkami.
inne imię
inne imię 26.09.2021, 19:08
Ale przecież gazetę przekazał bratu. Zgadza się?
garnitur
garnitur 26.09.2021, 18:33
Jaka wtedy niby była akcja kłamczuchy!
Gg
Gg 26.09.2021, 18:22
Naje..ny ale jechał do akcji, po trupach do celu i jest git
Policjant
Policjant 26.09.2021, 17:50
Sylwia podaj dane to ciebie też rozliczę
Knagulec
Knagulec 26.09.2021, 19:17
Możesz sobie rozliczyć😁
Gosc
Gosc 26.09.2021, 17:45
Jak jechal do akcji to chwala mu za to i pewnie jeden z mądrzejszych który wie ze żaden fotoradar nie pstryka zdj od tylu i nie trzeba brac auta a plecy i przenosic kolo takiegi urzadzenia jak by to chcieli robic kierowcy zwlaszcza zpl i zs jadacy na lagune
Knagulec
Knagulec 26.09.2021, 17:33
Autor szuka magi do zupy ,albo czegoś innego do d... sam jest łeb skórzany
Mam
Mam 26.09.2021, 17:27
A ciekawe jak wy zachowujecie się jak czekacie na straż itp. Czy byście chcieli aby jechali do was 10 km/ h. Jechał do akcji !!!!
Artur
Artur 26.09.2021, 18:34
Niby to samochód uprzywilejowany?
Mam
Mam 26.09.2021, 17:24
No akurat to kierowca który jedzie pomóc innym , nie obrażajcie jak nie wiecie o co chodzi
soltys
soltys 26.09.2021, 17:14
Takich piratów to na pęczki!
Lo
Lo 26.09.2021, 17:05
No i co w tym takiego? Jak jechał przed nim ktoś 10 km/h to czemu ma nie wyprzedzać, tym bardziej że zaczął wyprzedzać na przerywanej. Sam pewnie tak jeździ a gada na innych.

Pozostałe