Łowcy pedofili w akcji! Zatrzymano mieszkańca powiatu gryfińskiego

  • 27.09.2021, 11:46
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Łowcy pedofili w akcji! Zatrzymano mieszkańca powiatu gryfińskiego
Grupa łowców pedofilii pojawiła się w niedzielę, 26 września 2021 r. tuż po południu przed jedną z posesji. Zatrzymali mieszkańca powiatu gryfińskiego.

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, 60-latek miał korespondować z nieletnią dziewczynką, wysyłać dziecku zdjęcia i pisać z nią o seksie.

Łowcy pedofili akcję przeprowadzili w Stołecznej (gm. Trzcińsko-Zdrój). Wytropionego mężczyznę oddano w ręce policji. Obecnie zatrzymany jest gryfińskiej komendzie.

-Potwierdzam, że akcja grupy łowców pedofili miała miejsce w jednej z miejscowości powiatu gryfińskiego. Więcej informacji udzieli rzecznik prokuratury - odpowiedział nam młodszy aspirant Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (47)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

KOZA KIEWICZ
KOZA KIEWICZ 28.09.2021, 18:37
A JA TEZ UCZYŁEM SWOJA SKOKÓW PRZEZ KOZŁA
DYREKTOR
DYREKTOR 28.09.2021, 19:30
NIE MÓW GŁOŚNO JA W BORZYMIU NIE TAKIE FIGURY POKAZYWAŁEM NA WF -E
nie wierzę
nie wierzę 28.09.2021, 12:55
A rodzina nic nie widziała nic się nie domyślała?
Spejson
Spejson 27.09.2021, 23:55
Jacy wy wszyscy jesteście ludzie żałośni, jeden mądrzejszy od drugiego. Polska cebula level 21 wiek. masakra.
Klarkson
Klarkson 28.09.2021, 00:45
Ale co konkretnie masz na myśli. A moze ty taki sam?
Dorris
Dorris 27.09.2021, 23:34
A Michałek z Iwaszkiewicza też w domu więził odurzoną nieletnią i sobie obracał i się jakoś tak nie ekscytujecie tym raperkiem od siedmiu boleści.... hahahah Odsiedział śmieszny wyroczek i już krąży taki wokół nas wszystkich śmieć jeden!!
gorgon
gorgon 28.09.2021, 00:50
To było dawno i do tego nieprawda.
mgr
mgr 28.09.2021, 09:53
Co z uwięzioną nieletnią? To dawno czy nieprawda?
prdofil z sld
prdofil z sld 27.09.2021, 21:03
blady strach w powiecie dziecio jebcy wyrzucili komputery
Teściowa donalda
Teściowa donalda 27.09.2021, 15:40
Ostatnio pogoniłem dziada z kolorową torba z placu zabaw siedział i się przyglądał jakiś zbok
mieszkaniec
mieszkaniec 27.09.2021, 15:20
Kto to?
Owieczka
Owieczka 27.09.2021, 15:07
Jak to ksiadz to juz go wypuscili i przeprosili nie ma innej opcji
grodzka
grodzka 27.09.2021, 20:21
nie. to margot!!!!
Knagulec
Knagulec 27.09.2021, 14:07
Za torbę *** *** ***
uwaga
uwaga 27.09.2021, 14:07
Uważajcie na takie Karyny i Sebix
wilk
wilk 27.09.2021, 14:04
Niestety w obecnych czasach przy niekontrolowanym internecie i grach, przez rodziców to wiele dziewczynek w tym wieku sprawiają wrażenie wyrafinowanych dziwek, zresztą co tu dużo mówić, niektóre mamy właśnie w ten sposób wychowują swoje córeczki, jakby chciały je przystosować do pracy w agencjach towarzyskich. Dla zbulwersowanych proponuję przechadzkę pod szkołami i posłuchanie jakimi tekstami operują właśnie takie 10 latki.
Taka prawda
Taka prawda 28.09.2021, 12:27
Ty byś chyba burki już dzieciom zakładał.. Nie ma znaczenia jak kto się ubiera czy wygląda.. To nie znaczy, że jest to pozwolenie na upust zboczeń dewiantow... Nawet prostytutka jak powie nie.... to znaczy nie...
zadowolona
zadowolona 27.09.2021, 14:03
Dziad wpadł i bardzo dobrze.
Gość
Gość 27.09.2021, 13:56
Jednak statystyki pokazują, że najwięcej przemocy jest w rodzinach osób żyjących w konkubinacie. I nasze województwo ma najwięcej takich rodzin w kraju. Często przypisuje się patologiczność normalnym rodzinom, ale gdy się odszuka informacje, przeanalizuje skrótowe newsy, najczęściej okazuje się, że przemoc ma miejsce w rodzinie konkubentów. A dziś coraz częściej żyją ludzie bez ślubu - to wielka ślepota i trwanie w iluzji, że niby tak będzie lepiej, a tracą czas potem nie do odzyskania, czas, gdy najpierw jest narzeczeństwo z zachowywaniem powściągliwości, potem etap poznawania się pośród prozy życia, następnie regulowanie tego, co się rozregulowało - bo praktyka weryfikuje idee, ale można ją podciągnąć do idei - i idzie się dalej wzmocnionym. Ale tracą głupi ludzie ten czas, bo nie dostrzegli, że też małżeństwo ma swój rytm - jeśli się go zaburzy, wszystko pada na pysk i słabnie aż do zdrad i rozpadu.
Laga
Laga 29.09.2021, 21:21
W jakim świecie ty żyjesz...
Święta prawda
Święta prawda 28.09.2021, 12:30
Śrutu tutu majtki z drutu. Wszystko zależy od ludzi.. nie od zawartych formalności. Ileż to rodzonych tatusiow... proszę dobrodzieja molestuje i maltretuje własne dzieci.
Ewa
Ewa 27.09.2021, 15:19
Piszesz farmazony , żaden papier nie da gwarancji szczęśliwej rodziny , większość na śluby a i tak patologia się szerzy .
Święty krąg
Święty krąg 27.09.2021, 15:18
Najwięcej takich ludzi to księża a potem patologia tatuś. Choć Biblia w przeciwieństwie do kk dopuszcza kazirodztwo. Podobnie Koran.
Ale o tym sza.
Ale o tym sza. 28.09.2021, 12:33
Wierząc w biblijne bajki... Nie było innego wyjścia. Dzieci Adama i Ewy musiały kopulować ze sobą aby zaludnić ziemię.
Filip
Filip 27.09.2021, 14:04
XD
Filemon
Filemon 27.09.2021, 13:32
No i spokój z Sauron, em !!
spokojnie
spokojnie 27.09.2021, 13:24
Nie wydawajmy przedscześnie wyroków. Przytocze taką historię sprzed kilku meisięcy: "Do nietypowej interwencji świnoujskich policjantów doszło w jednej z restauracji. Funkcjonariusze w lokalu przy ulicy Piastowskiej pojawili się w sobotę 22 maja kilkukrotnie. Zgłoszenie brzmiało poważnie i związane było z 10 letnią dziewczynką, która po powrocie do domu poskarżyła się mamie, że jeden z pracowników restauracji w której odbywała się rodzinna impreza zaglądał jej pod sukienkę! Ostatecznie jednak sprawa została wyjaśniona, a świnoujscy policjanci odstąpili od działań stwierdzając, że zgłoszenie nie zostało potwierdzone. W rozmowie z mamą i policjantami 10 – latka oświadczyła, że nikt jej nie zaglądał pod sukienkę i nie wie czemu tak powiedziała."
Swinoujscie
Swinoujscie 27.09.2021, 13:20
Prokuratura rejonowa prowadziła śledztwo w sprawie 55-letniego pedofila. Mężczyzna nawiązał kontakt internetowy z 10-letnią dziewczynką, przed którą obnażał się za pomocą kamerki internetowej. Policjanci zabezpieczyli w jego domu materiały o treści pedofilskiej.
spec.
spec. 27.09.2021, 13:18
Klasyczną ofiarą groomera jest dziecko, które ma słabe relacje z rodzicami i rówieśnikami. Aby wyłowić ofiarę, groomer skanuje informacje, które nieletni publikuje w sieci, a po znalezieniu ofiary dopasowuje się do niej charakterem. (…) Najczęściej najpierw porusza tematy zebrane podczas internetowego rozpoznania na Facebooku, kolejne tematy to samotność, niskie poczucie własnej wartości, ale też oferta pomocy w rozwiązaniu problemu. (…) Groomer chce odgrywać rolę przyjaciela, kogoś zaufanego
prosiaczek
prosiaczek 27.09.2021, 13:15
Jest taki stereotyp, że pedofil to otyły, zaniedbany mężczyzna w średnim wieku, zakompleksiony życiowy nieudacznik, a tu proszę.
*** na sądzie ostatecznym
*** na sądzie ostatecznym 27.09.2021, 13:04
Może to ten biskup wodny co okazał się potworem?
Remont
Remont 27.09.2021, 13:02
Lepiej przeczytajcie Chłopów Reymonta i chyba Nobla za to dostał:

Pozostałe