Przeczesywali las w poszukiwaniu Sebastiana Sierpińskiego

  • 27.09.2021, 13:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przeczesywali las w poszukiwaniu Sebastiana Sierpińskiego Fot. OSP Chwartsnica, GSR, OSP Wełtyń
Strażacy, policjanci i członkowie Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego w niedzielę wieczorem zostali zadysponowani przez dyżurnych Komendy Powiatowej Policji i Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie do działań poszukiwawczych w rejonie miejscowości Żórawie (gmina Gryfino).

Pomimo kilkugodzinnej pracy, akcja zakończyła się nieujawnieniem osoby potrzebującej pomocy w założonym rejonie - mówią członkowie GSR.

Działania prowadzono 26 września 2021 r. i zakończono ok. godz. 22.
 
Siły i środki:
Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie 
Gryfińskie Stowarzyszenie Ratownicze
Komenda Powiatowa PSP w Gryfinie
OSP Chwarstnica
Osp Wełtyń
 
Sebastian Sierpiński lat 26 około godziny 21:30 w dniu 14.08.2021 r. w miejscowości Wirów opuścił pojazd i oddalił się w nieznanym kierunku. Nie nawiązał kontaktu z rodziną i do chwili obecnej jego miejsce pobytu jest nieznane.
 
RYSOPIS ZAGINIONEGO:
 
wzrost: około 185cm,
 
sylwetka: szczupła
 
włosy: krótkie ciemne
 
oczy: niebieskie
 
uzębienie: pełne
 
Ubiór: czarna koszulka, krótkie czarne spodenki, może mieć słomiany kapelusz.
 
Wszelkie informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować bezpośrednio do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie pod nr. tel. 47 78 23 511 lub pod nr. alarmowy 112.
 
O zaginionym napisaliśmy ostatnio tutaj:
 
 
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Erotyczne igraszki
Erotyczne igraszki 30.09.2021, 22:46
Szukam normalnego, błyskotliwego i z poczuciem humoru faceta. Nie szukam kogoś w określonym wieku, każdy jest brany pod uwagę. Mam własne lokum, ale mogę przyjechać do Ciebie. Za spotkanie nie chcę żadnych pieniędzy, wystarczy, że zachowasz dyskrecję. Chcesz się poznać? Odezwij się do mnie
krowa o której mówił minister
krowa o której mówił minister 30.09.2021, 22:48
Muuuuu
co on mu pokazał ze wyskoczył w biegu az boję się pomysleć ile to cali…
co on mu pokazał ze wyskoczył w biegu az boję się pomysleć ile to cali 30.09.2021, 19:20
ostatnie zdjęcie ta koparka stoi za domem może to transformers i on zakopał tego na zdjęciu
Miał obłęd w oczach
Miał obłęd w oczach 29.09.2021, 18:59
Sprzątali jakiś śmietnik z jakimiś ścierami a pod tymi gratami seba dziwnie wyglądał
mo tak
mo tak 29.09.2021, 19:01
Pewno w lustro patrzyłeś,
NIEWYCZESANY
NIEWYCZESANY 27.09.2021, 21:59
CZESZĄ CZESZĄ I PECH
PECHOWY PRACOWNIK
PECHOWY PRACOWNIK 27.09.2021, 20:31
I ZNOWU pech ICH NIE OPUSZCZA
Mieszkanka
Mieszkanka 27.09.2021, 18:29
O 22 to oni dopiero przyjechali i najważniejsze Żórawie a nie Żurawie
Sąsiad
Sąsiad 27.09.2021, 18:09
Jego *** dobrze się zajął ciałem, już pewnie nawet śladu nie ma po nim a on mydli wam oczy, przyciśnijcie go dobrze. To już nie pierwszy jego wybryk. Chyba że dobrze wam zapłacił i sami gracie na czas. Taka to nasza policja.
Knagulec
Knagulec 28.09.2021, 18:54
Jak Pech to Pech ,przycisnąć ostro typa ,on wie czemu tak sie wszyscy czają go ruszyć
FIGLARZ
FIGLARZ 29.09.2021, 17:56
BO FIGIEL UPADNIE
Adamek
Adamek 29.09.2021, 15:23
wysoko poukładanych kolesi ma
Pancek
Pancek 29.09.2021, 14:51
Ma układy wysoko ręką rękę myje
Pech
Pech 28.09.2021, 21:37

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Uła
Uła 27.09.2021, 17:30
Tak jak z drukiem gotowki tak i tu jest umoczony syto zapewne ... Niemam dowodow nie oskarzam ale cos tu je... Gosciu ma pewnie kapiel w wapnie....
papa
papa 27.09.2021, 21:08
Przecież siedzi na śledczaku
BEATA
BEATA 27.09.2021, 16:22
Kazdy wie kto jest winny....
Knagulec
Knagulec 28.09.2021, 18:55
Ale Pech jak pech to pech
aha
aha 28.09.2021, 01:12
Jak niby każdy wie, to tak naprawdę nikt pewności nie ma.
Grzybiarz
Grzybiarz 27.09.2021, 15:12
Las to przeczesali grzybiarze. Nawet wyrzucony mój kapelusz znaleźliście i pokazujecie go jako zaginionego..... Ha, ha, ha.
Adas
Adas 27.09.2021, 16:20
Raczej to nie twoj....chcesz tylko zmylic trop kolego
Grzybiarz
Grzybiarz 27.09.2021, 23:36
Mój, mój. Zajmijcie się kierowcą busa albo szukajcie u Niemców.
Knagulec
Knagulec 28.09.2021, 18:56
Coś w tym jest na 100
Biały Leon
Biały Leon 27.09.2021, 14:58
Długo to wszystko trwa żadnych efektów służb poszukiwawczych Bardzo dziwna sprawa Oby się znalazł
Daria
Daria 27.09.2021, 14:44
Czuje ze chlopak nie zyje a cialo dobrze ukryte.
Darek
Darek 27.09.2021, 17:04
No dokładnie. Sprawa tak nagłośniona i dziwne ze chłopaka tyle czasu nikt nie widział.
Knagulec
Knagulec 28.09.2021, 18:57
Bo juz go nie ma tak myślę
M
M 27.09.2021, 14:24
Pisze się miejscowość Żórawie
Barbie
Barbie 27.09.2021, 14:20
Mi się wydaje ze zwierzak wlasciciela mial dobrą przekąske
MM
MM 27.09.2021, 13:58
Ta niepewność dla rodziny jest najgorsza.
grzybiarz
grzybiarz 27.09.2021, 13:41
Szli tyrarierą.
Grzybiarz II
Grzybiarz II 27.09.2021, 15:13
Jak po Lenino
mieszk.
mieszk. 27.09.2021, 13:41
To zaginiecie coraz bardziej mnie zastanawia.
Oczy
Oczy 27.09.2021, 17:07
Zaginięcie hehe dobre dobre
Grzybiarz codzienny
Grzybiarz codzienny 27.09.2021, 15:14
Jakie zaginięcie ..... ?
Oczy
Oczy 27.09.2021, 17:06
Dokładnie, zabójstwo a ciało dobrze ukryte
Mielenko