Szpital powiatowy i jego problemy - o tym dyskutują w siedzibie PiS w Gryfinie

  • 27.09.2021, 18:09
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Szpital powiatowy i jego problemy - o tym dyskutują w siedzibie PiS w…
-Nowy prezes dużo obiecywał, a efektów brak. Wręcz mamy informacje o kolejnym odejściu, tym razem internisty. Chcemy się dowiedzieć i przedyskutować co dalej ze Szpitalem Powiatowym w Gryfinie - mówi nam przewodniczący lokalnych struktur PiS i zarazem radny powiatowy Tomasz Mirakowski. Na dziś 27 września 2021 r. zaplanowano spotkanie radnych powiatowych i gminnych aby porozmawiać w sprawie sytuacji w gryfińskim szpitalu.

-Niemal wszystkich teraz kieruje się z Gryfina do Szczecina. Ale jeśli zamkną Arkońską, to leżymy! Nasze duże szpitale nie są tak duże aby przyjąć pacjentów ze wszystkich szpitali powiatowych. Wydaje się, że samorządy sobie nie poradzą i w takiej sytuacji szpitale powiatowe powinien przejąć rząd. Jednak sytuacja szpitala w Gryfinie jest specyficzna - mówi nam Tomasz Mirakowski.

Spotkanie zorganizowano w nowej siedzibie PiS w Gryfinie.

Wkrótce więcej szczegółów.

 

O planowanej dyskusji na temat problemów gryfińskiego szpitala napisaliśmy wcześniej tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/43342,jaka-bedzie-przyszlosc-powiatowego-szpitala-dyskusja-w-siedzibie-pis-w-gryfinie

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hmmm
hmmm 29.09.2021, 15:33
Dziwne.
***
*** 29.09.2021, 14:13

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

tak tak
tak tak 28.09.2021, 18:50
Skandal!
kasa misiu kasa
kasa misiu kasa 28.09.2021, 09:58
Koalicja PiS SLD ratuje d... nie tylko Sawarynowi i PUK ale też zamiata w powiecie?
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 28.09.2021, 08:29
a stankiewicz kreci animal farm gRYFRYF RYFINO na podstawie ksiażki orwella ha ha ah o tym samym tytule ha ha ah a gdzie NAPOLEON BO STARY MAJOR NA MIEJSCU HA HA AH PROSTO Z PUK I PGR STAROSTWO HA HA AH
???
??? 28.09.2021, 09:58
a stankiewicz jaka partia
maja swoja w  gryfinie  gryfińską  ha ha ah
maja swoja w gryfinie gryfińską ha ha ah 28.09.2021, 18:29
partia grytfińskiej ha ha ah
towarzysz odorowany
towarzysz odorowany 28.09.2021, 07:53
...ależ do żenada .lepiej obstawcie to strażą pożarną to będzie bezpieczniej,bo przy takich dyskusjach i starciach nie trudno o iskrę.
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 27.09.2021, 22:10
WOJTEK CZERWONY PARTYZANT BEDZIE ŚPIEWAŁ BELLA CIAO JAK PIELEGNIARKI 
viva italia  ha ha ah viva  pacia  mama
viva italia ha ha ah viva pacia mama 28.09.2021, 08:36
https*** bella ciao ha ha ah
KABARET
KABARET 27.09.2021, 21:22
A DOKTOR JAKĄ POSTAWIŁ DIAGNOZĘ HA HA AH
Gryfinianka
Gryfinianka 27.09.2021, 21:15
Jeżeli nie wymieniacie lekarzy na oddziale wewnętrznym to ta sytuacja się pogorszy ****
?
? 27.09.2021, 23:54
A niby na kogo? Myślisz, że tu kolejka kandydatów? W dodatku z perspektywą zamykania i tworzenia kowidowych oddziałów?
łebski
łebski 28.09.2021, 00:47
Czyli winne temu PiS bo przecież to wojewoda tworzy te covidowe oddziały m.in. w Szpitalu w Gryfinie..
demo
demo 27.09.2021, 20:37
A gdzie starosta?
he he
he he 27.09.2021, 20:56
Gdzie? W d... A zaprosili go tam? Co za błazenada.
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 27.09.2021, 20:19
a gdzie menora po środku ha ha ah moze jakieś gusła odprawić za pomyślność ha ha ah kabareciarze ratują ten szpital chyba od transformacji komuny w demokrację talmudyczną ha ha ah I CIAGLE NIC NIE WYCHODZI HA HA AH
Nrstor
Nrstor 27.09.2021, 19:24
Telewizja trwam na miejscu.
Kursky
Kursky 28.09.2021, 00:47
Trwa i trwa mać!
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 27.09.2021, 18:36
a gdzie menora na stole ha ha ah https***
dr.NO
dr.NO 27.09.2021, 18:30
Efekt Konara! Tylko pogratulować ilorazu inteligencji wyborcą naczelnika większego Gryfińskiego PGR-u! Rynsztok!
Hej
Hej 27.09.2021, 19:25
Nie obrażaj wyborców bumistrza.

Pozostałe