Żegnamy troje 70-latków i jednego 30-latka

  • 28.09.2021, 20:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Żegnamy troje 70-latków i jednego 30-latka
Tablice w Gryfinie znowu się zapełniły. Dziś 28 września 2021 r. pojawiły się na tablicach ogłoszeń w Gryfinie cztery nowe klepsydry. Trzy pogrzeby zaplanowano w Gryfinie, a jeden w Wełtyniu.

Na tablicach informacyjnych ukazały się klepsydry z następującymi nazwiskami:

Stanisław Wronkowski - lat 75 (pogrzeb 30 września w Wełtyniu, msza o godz. 12 w kościele w Wełtyniu)

Antoni Skrzeczkowski - lat 75 (pogrzeb 30 IX, msza o godz. 13 w kaplicy cmentarnej w Gryfinie, spocznie na tamtejszym cmentarzu)

Wanda Siekierska - lat 75 (pogrzeb 1 października, msza o godz.10 w kaplicy w Gryfinie)

Szymon Domański - lat 34 (pogrzeb 1 października, msza o godz. 13 w kaplicy w Gryfinie)

Rodzinom i bliskim składamy wyrazy współczucia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 02.10.2021, 15:29
dobra buraki z PGRU powiat gryfino ha ah ah trwa wymiana ludnosci pegeer się skończył teraz PASTERZE biora tania siłe robocza z filipin i z paccciatewa ha ah ah kozo jebców tylko finał jest taki że te kozojeby zyją w polinie za free a wy na nich ***cie w pocie czoła zamykaja wsze zakłady i prace daja dla ukrainy i paciaciatych ha ah ah polin w ruinie do czasu desantu z izraela ha ha ah
88
88 02.10.2021, 18:57
Żydzi jak już , to zrobią desant na Ukrainę. Azja i Afryka coraz cieplejsza i niebezpieczniejsza. Kupią połowę państwa tą która należała kiedyś do Polski. Upadłe gospodarczo, skorumpowane państwo przyjmie Izraelitów jak wybawców, bo będą mieli zagwarantowane miejsca pracy. Oni już wiedzą , że sami nie są w stanie wyjść z kryzysu, a Rosjanie i Polacy wcale nie kwapią się do przejmowania pod swoje skrzydła Ukraińców. Za dużo ich i są nieobliczalni.
Piękne tereny,groby przodków, dobry klimat, jest gdzie budować interesy, kibuce, spokojną i bezpieczną przyszłość. Pejsowaci nie uznaja państwa Izrael, wiięc pozostaną w Ziemi Świętej. Będą jeszcze takie czasy, że Polacy za pracą do Ukrainy będą jeździć.
IZRAELCZYK  PEŁNĄ  GEBĄ HA AHJ AH A  CO
IZRAELCZYK PEŁNĄ GEBĄ HA AHJ AH A CO 02.10.2021, 21:11
A KTO CI POWIEDZIAŁ ZE JA UZNAJĘ ZIEMIE SWIETĄ I Z*** JAKIŚ MUR HA HA AH CO TAM PAPIER TOALETOWY WKŁADAJĄ HA HA AH Z KOSZER *** HA HA AH JA JESTEM OD SZYMONA PERESA Z CZARNEGO BORU NA LITWIE OD STRONY BABKI HA HA HA DRUGA STRONA STRYJ UKRAINA HEJWORONKA HA HA AH I SKLEP HA HA AH BUCZACZ ITD I TP RODZINA MIESZANA WIĘC W CZYM PROBLEM HA HA AH
JA TEN PLAN PISAŁEM HA AH AH
JA TEN PLAN PISAŁEM HA AH AH 02.10.2021, 20:51
88 TO JEST PLAN HA HA AH DWA KROKI DO PRZODU JEDEN W TYŁ TAK JAK ZE SZCZEPIONKAMI HA AH HA
pecunia non olet
pecunia non olet 02.10.2021, 20:03
88 pieniadze nie maja narodowosci.
żal czytać
żal czytać 02.10.2021, 15:42
Ależ ty jesteś prymitywny Ajwaj
prymtyw   to jesateś ty
prymtyw to jesateś ty 02.10.2021, 19:47
jestem szczery do bulu ha ha ah popatrz na np police i zakłady chemiczne kto tam pracuje popatrz na dolną GE HA HA AH
jak  na teplariusza  przystało  ha ah ah
jak na teplariusza przystało ha ah ah 02.10.2021, 16:10
szczery szczery do bulu ha ha ah
Kolezanka emili
Kolezanka emili 30.09.2021, 14:07
W sobote 2.10.2021 beda chowac kolezanke emile lat 38 zmarla z winy naszego szpitala, pijechala dziewczyna z pieczeniem w klatce piersiowej, nie uzyskala pomocy lekarz nie zrobil EKG dal zaszczyk i kazal jechać do domu, dziewczyna po godz upadla i serce stanelo, zawal.. Nasi lekarze nie lecza dla tego tyle ludzi umiera konowaly przez nich osierociła syna,wkandal co wyprawiaja unas lekarze jakies tele porady i kierowanie ludzi nw szczecin lub do domu!!
Druga kolezanka Emilii
Druga kolezanka Emilii 01.10.2021, 14:53
Przy klasycznych objawach zawalu lekarka zaordynowala zastrzyk.Zapewne to uspilo w pewnym stopniu czujnosc,bo Emilke przestalo bolec w klatce.Czekam do chwili,az Emilka spocznie na cmentarzu,a nastepnie osobiscie skieruje pismo gdzie trzeba.Innych zachecam do tego samego.Emilka nie zasluzyla na smierc.Byla to dziewczyna z sercem na dloni.W poniesienie konsekwencji przez lekarke nie wierze ale niech chociaz ma swiadomosc do czegp doprowadzila.
Irek
Irek 01.10.2021, 15:36
Jaka to Emilka spocznie na cmentarzu?
Panie Irku
Panie Irku 02.10.2021, 09:10
Matke i źonę,która nie powinna odejść w tak mlodym wieku przez brak odpowiedniej diagnozy ze strony jeszcze mlodszej ,,lekarki,, z swiatecznej i nocnej opieki medycznej w Gryfinie.Dziewczyna z zawalem serca zostala odeslana do domu.
Lukas
Lukas 30.09.2021, 09:07
Czy to ten Szymon co mieszkał na kościelnej w kamienicy?
Lukas
Lukas 30.09.2021, 11:20
a co mu się stało:(???
:(
:( 30.09.2021, 11:07
Niestety.
Lukas
Lukas 30.09.2021, 11:22
a wiadomo co mu się stało:(??
Gryfiniak
Gryfiniak 30.09.2021, 15:24
Zabił się na motorze.
Elwira W. Ryśko
Elwira W. Ryśko 29.09.2021, 11:53
Kondolencje dla rodziny.
***
*** 29.09.2021, 09:57

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

?
? 29.09.2021, 00:30
Niedawno była pani o nazwisku Domańska?
!!
!! 29.09.2021, 00:53
Jak umrze jeden małżonek to często zaraz drugi ze zgryzoty.
żal
żal 29.09.2021, 05:27
pani Domańska miała koło 70 - a tu 34 latek - jeśli z jednej rodziny, to wielka trauma dla pozostałych...
Szczepan
Szczepan 29.09.2021, 09:58
Więc bardziej to wygląda że w rodzinie wystąpiła choroba zakaźna.
:(
:( 28.09.2021, 23:35
Niech spoczywają w pokoju.
old
old 28.09.2021, 23:21
Niestety coraz młodsi umierają.
Dobre zjawisko
Dobre zjawisko 28.09.2021, 23:48
Antyszczepionkowcy.
niestety
niestety 29.09.2021, 01:01
do Dobre zjawisko: Też, ale nie tylko.
Aleksandra
Aleksandra 28.09.2021, 21:35
[****] - cztery znicze dla każdego zmarłego. Spoczywajcie w pokoju.
jednak
jednak 28.09.2021, 21:24
Czas w którym ludzie umierają na ulicy czy klatce schodowej to nie jest dobry okres.
lokalny patriota
lokalny patriota 28.09.2021, 21:22
Niech im ziemia gryfińska lekką będzie.
Teściowa donalda
Teściowa donalda 28.09.2021, 21:10
Ludzie umierali od powstania czemu panikujcie i nakręcacie propagandę strachu
dobrze radzę
dobrze radzę 28.09.2021, 21:22
do 21.10: Ty jakiś psychiczny jesteś? Kto panikuje? Kto się nakręca? W zwykłych kondolencjach widzisz propagandę. Zapisz się do psychiatry.
Marek
Marek 28.09.2021, 21:33
Obserwuję tego trolla Teściową w komentarzach i on jest faktycznie od propagandy i wszystko mu się z jednym kojarzy. Dziwię się administracji portalu, że jeszcze go nie zbanowała bo zasmieca tu swoimi wpisami..
Witek
Witek 28.09.2021, 20:57
Każdy czas i miejsce jest złe na umieranie.
pytom
pytom 28.09.2021, 20:54
Czy to ten po operacji co zmarł na klatce bo go pogotowie do szpitala nie zawiozło. Pytam o tego o którym mówiła pani doktor Kostrzewa.
niesmak
niesmak 29.09.2021, 00:30
Demagogia - pogotowie go nigdzie nie dowiozło - choćby w Gryfinie był szpital kliniczny - bo człowiek umarł na schodach.
Akurat mówić, że "gdyby był szpital, to by nie umarł na schodach" jest wręcz niesmaczne...
jest inna możliwość
jest inna możliwość 29.09.2021, 10:01
Niesmak lepiej pomysl. Gdyby karetka szybciej przyjechała i odwiozła by do Gryfina to może by zdążyli.
aha
aha 29.09.2021, 00:21
To teraz już wiadomo kto.
luk
luk 30.09.2021, 11:31
a co się stało ??

Pozostałe