Chwalić się nie ma czym, bo król jest nagi! [List czytelniczki]

  • 06.10.2021, 22:12
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Chwalić się nie ma czym, bo król jest nagi! [List czytelniczki] Fot. UMiG Gryfino
Przeglądałam ostatnio FB magistratu i przecierałam oczy ze zdziwienia. W Czepinie (dlaczego tam?) odbywała się dwudniowa konferencja - debata o projektowanych ustawach wspierających rozwój budownictwa. Gospodarzem konferencji był gryfiński TBS, a poza ościennymi TBS-ami udział w niej brały też władze gminy Gryfino. Czy to jest jakiś żart? Władze gminy i gryfiński TBS nie wybudowały przez ostatnie 7 lat ani jednego mieszkania!!!

Co ci ludzie mają do powiedzenia innym podmiotom budującym mieszkania, czym mogą się pochwalić, jakie mają osiągnięcia, jakie swoje spostrzeżenia, pomysły, innowacje chcą przedstawić uczestnikom spotkania. Czy burmistrz całkiem postradał zmysły i nie widzi tego, że się ośmiesza?! Zadufana w sobie władza nie zauważa niezręcznej sytuacji. Przecież chwalić się nie ma czym, bo król jest nagi!

czytelniczka igryfino

(dane do wiadomości redakcji)

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

uczestnik
uczestnik 10.10.2021, 00:46
Ziewałem, a było tak przez większą część pseudokonferencji królować mogły memy z kadrem z filmu "Chłopaki nie płaczą". Tym, na którym Michał Milowicz ogląda z gangsterami "Śmierć w Wenecji" i zarzeka się, że "spokojnie, zaraz się rozkręci". Ale się nie rozkręciło...
taka uwaga
taka uwaga 09.10.2021, 11:52
Termin "eksperci" został przez ostatnie dwa lata tak mocno zdealuowany, że zaczyna być rozumiany jak "oszuści"
to skandal
to skandal 09.10.2021, 11:32
To teraz wstyd nie tylko w gminie ale przed tymi wszystkimi co tam byli. Chyba że chodzi tylko o imprezowanie i nie chodzenie do roboty, aby czasami czegoś nie wybudować.
oh
oh 08.10.2021, 22:32
Juz nie można patrzeć na tą twarz ... śni się po nocach ... nightmare on 1 Maja street
seel
seel 08.10.2021, 19:49
Robią z siebie bałwanów. Nic nie robią, nie budują a bawią się jak na weselu.
pytam
pytam 07.10.2021, 22:44
Gdzie oni byli jak Pan Bóg rozdawał zdrowy rozsądek?
no nie
no nie 07.10.2021, 20:40
Kompromitacja pajaców.
Były Energetyk .
Były Energetyk . 07.10.2021, 18:25
No co chcecie od Mietka zwanego Burmiszczem ?? Jest w Radzie nadzorczej PGE . I co nam załatwił tzw. Burmiszcz w tym PGE ??? 1200 ludzi na BRUK !!! Brawo NIEUDACZNIKU !!!
PGR_ZGR
PGR_ZGR 07.10.2021, 15:20
Do znudzenie można wam gryfinianki gratulować ilorazu inteligencji
Męczysław Leniwy
Męczysław Leniwy 07.10.2021, 14:15
W Czepinie mamy najwiencej tebeesuf wienc siem nie czepiajta
kabaret
kabaret 07.10.2021, 14:08
Ślepy niemowa mówił głuchemu co ten by mógłby gdyby.
Czepiniak
Czepiniak 07.10.2021, 13:48
Trudno mi na kretaczy patrzec. Że też nie wstydzą sie pokazywac. Niedługo mieszkańcy wybucza ich tak jak posłow partii pis
kasa misiu kasa
kasa misiu kasa 07.10.2021, 12:24
Budowa megalotniska w Baranowie ma się zacząć w 2023 r., a powołana do tego spółka już teraz zatrudnia setki osób. Na razie wciąż jest tam trawa. Ale nawet jeśli lotnisko nigdy nie powstanie, to są tacy, którzy i tak na tym zarobią. Płace w zarządzie spółki zajmującej się projektowaniem lotniska oscylują wokół 40 tys. zł. Średnie wypłaty w całej firmie — około 10 tys. zł. Pracują tam głównie ludzie blisko związani z PiS.
różnica
różnica 07.10.2021, 11:23
Dyl Dzisiaj, 08:15
nie narzekajcie, przecież powstała obwodnica Gryfina, wybudowano nowe perony na stacji PKP, nowa elektrownia gazowa na ukończeniu,a Łużycka to teraz wizytówka Gryfina. Wszystkie drogi gruntowe i ulice w gminie wyremontowane. Na gryfińskim nabrzeżu wkrótce powstanie kompleks budynków mieszkalnych / pewnie TBS/. Będzie prawie tak ładnie jak w Szczecinie.

Ależ ty masz poczucie humoru. Normalnie jak Sawaryn. Tylko ty nie bierzesz za to ciężkich pieniędzy przez lata.
G
G 07.10.2021, 11:22
Ponoć szczyt G7 ma odbyć sie w Nowych Brynkach czy w Nowym Jorku gdzieś tam
o kurde
o kurde 07.10.2021, 11:32
G7 powiadasz? To gamoni nie jest już 3 tylko siedmiu?
efekt jojo
efekt jojo 07.10.2021, 10:13
Znów przytyła oferma.
abstrakcja
abstrakcja 07.10.2021, 10:04
Kolejna konferencja pod tytułem "pracowity w samorządzie".
Dyl
Dyl 07.10.2021, 08:15
nie narzekajcie, przecież powstała obwodnica Gryfina, wybudowano nowe perony na stacji PKP, nowa elektrownia gazowa na ukończeniu,a Łużycka to teraz wizytówka Gryfina. Wszystkie drogi gruntowe i ulice w gminie wyremontowane. Na gryfińskim nabrzeżu wkrótce powstanie kompleks budynków mieszkalnych / pewnie TBS/. Będzie prawie tak ładnie jak w Szczecinie.
https://gp24.pl/szczecin-chca-…
daj pan spokój
daj pan spokój 07.10.2021, 10:15
Mówisz to co Sawaryn obiecywał 6 lat temu.
Elka
Elka 07.10.2021, 06:40
Jak u Barei
ale siara
ale siara 06.10.2021, 23:28
Największe lenie nie tylko budownictwa szkoła resztę jak nic nie budować? Toż to paranoja!

Pozostałe