Po ile paliwo w wybranych stacjach powiatu

  • 08.10.2021, 15:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Po ile paliwo w wybranych stacjach powiatu
Paliwo ostatnio systematycznie drożeje. Najbrdziej po kieszeni ostatnio dostają ci, co mają auta na gaz. LPG najtaniej kupimy na stacji Hil-Gaz przy ul. Łużyckiej w Gryfinie (3,05 zł). Benzynę 95-oktanową najtaniej dostaniemy w gryfinie w PROMAX-ie oraz na stacjach Orlen w Chojnie i w Moryniu. Olej napędowy najtańszy jest w AnMarze w Gryfinie.

Porównywarka cen

Stacja                               95                         98                       ON                         LPG

POLMAX                         5,79                       -                          5,79                        3,09

Intermarche                     5,89                      5,99                     5,85                        3,09

ORLEN                             5,89                     5,96                     5,79                         -

PROMAX                         5,71                     -                           5,75

Orlen Łużycka                  5,86                   5,96                     5,79                          3,09

HIL-GAZ                           5,82                     -                          5,75                         3,05

AnMar                              5,80                                                 5,72 

Moya                                5,82                   5,98                     5,75                           3,09

Widuchowa                      5,86                     -                           5,76                          3,07

Chojna  Orlen                   5,74                   5,84                      5,84                          3,12

Circle Chojna                   5,79                  5,99                      5,84                          3,09  

Moryń                               5,74                    5,94                      5,76                         3,12

Mieszkowice                     5,86                   5,96                       5,86                           3,14

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

portfel
portfel 09.10.2021, 16:01
Drogo, drogo i coraz drozej.
Jarek
Jarek 09.10.2021, 23:15
Ale lokomotywy potaniały!
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 09.10.2021, 09:17
nie jest tajemnicą ze koncerny samochodowe wygaszają produkcję a że to naczynia połączone to postojowe dla pracowników odbijają sobie w paliwie tyle nie sprzedanych nowych aut robi swoje ha ha ah ugotują z nich sobie zupę do tej miski ryżu co mówił św ewangelista mateusz u sowy& przyjaciół ha ah ah pozostana tylko hulajnogi ha ha ah bo elektryk za długo sie ładuje i z tym zasiegiem rodem z 18 wieku daleko nie pojedziesz tesla zbudował elektryka w 19 wieku z lepszymi osiagami ha ha ah tyle zabawek naklepali a tu durny naród nie chce kredytu i nowej puszki na kołach ha ha ah zaraz je bnie rynek nieruchomosci ha ah ah bańka juz nadmuchana tylko czekać na wielkie bum ha ha ah
Gryf
Gryf 09.10.2021, 07:21
W tym momencie gaz w Niemczech jest tańszy o przeszło 50 groszy.Polski ład.
Prosta ekonomia
Prosta ekonomia 09.10.2021, 14:57
Po wyjsciu z ue, przy euro po 7-8 zł gaz bedzie jeszcze drozszy
wykrywacz kombinowania
wykrywacz kombinowania 08.10.2021, 22:54
Widac jak obajtek kombinuje: 4 stacje Orlenu i na każdej prawie inna cena.
alkohol też wyżej
alkohol też wyżej 08.10.2021, 22:05
Mamy systematyczne wzrosty podatków akcyzowych od tych używek. To nie jest tak, że u nas akcyza na te używki jest najwyższa w Europie. Cały czas mamy przestrzeń do podwyższania. A jeśli spojrzymy na wprowadzenie tzw. opłaty cukrowej i redukcję spożycia napojów gazowanych wysokosłodzonych o blisko jedną czwartą rok do roku, to to są poważne efekty dla zdrowia publicznego. (...) To zawsze tak działa, (ktoś - red.) niekoniecznie rzuci, może będzie mniej palił - podkreślił Niedzielski.

kombinują
kombinują 08.10.2021, 21:50
Przecież w Mieszkowicach też jest Orlen. A w każdym Orlenie inna cena.
Prosta ekonomia
Prosta ekonomia 08.10.2021, 21:26
Jak do PL nie popłyną pieniądze z UE, euro bedzie po około 6 - 6.5 pln. W wyniku tego na stacji benzynowej bedzie 8 za litr
Paweł
Paweł 08.10.2021, 21:19
PiS udusi nas cenami.
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 08.10.2021, 20:53
TERAZ PO TYCH CENACH PALIWA ZROZUMIAŁEM TEN PROGRAM HULAJNOGA PLUS JAK DOJDZIE DO DYCHY CHYBA SIĘ SKUSZĘ HA HA AH MOZE FRYTKI I BURGERA DORZUCĄ HA AH AH
KABARET PLUS
KABARET PLUS 08.10.2021, 20:12
nowy program pis INFLACJA PLUS HA AH AH TERAZ NIE 500 PLUS TYLKO 250 BO POŁOWĘ ZŻARŁA INFLACJA HA HA AH
Knagulec
Knagulec 08.10.2021, 20:28
Ajwaj jedz *** *** ***
łowca trolli
łowca trolli 08.10.2021, 19:57
Uważajcie tak zwany kropkowany ........... to troll piszący na różnych portalach. Admin powinien zwrócić na niego uwagę.
Knagulec
Knagulec 08.10.2021, 19:47
Najkorzystniej na stacji Moya
no tak
no tak 09.10.2021, 11:45
Najkorzystniej dla właściciela.
inflacja
inflacja 08.10.2021, 19:43
Rząd pożycza pieniądze od wszystkich obywateli a potem są skutki.
Srau_on
Srau_on 08.10.2021, 18:25
Nasza PiSo -Ruska mafia i czarna rodzina musi szczególność żyć! A wy za to zapłacicie nowo-ruskie polaczky! W końcu i ja dostałem podwyżkę... nawet Dworczyk śle mi mejle z nowego adresu...
prośba
prośba 08.10.2021, 17:56
Poprawcie tytuł
Kredytobiorca złotówkowy
Kredytobiorca złotówkowy 08.10.2021, 16:48
Początek katastrofy.
ryba
ryba 08.10.2021, 16:42
ale to jest nic! na stacji paliw Shell w Antalyi paliwo ON jest po 7.99 lira, co przy kursie dolara 8,5 lira daje około 3.95 złotego. Coś tu śmierdzi polskimi podatkami a nie ceną paliwa. ponadto w tej cenie paliwo było za innej władzy, gdy baryłka kosztowała 130 dolarów a nie 78 teraz.
Paweł
Paweł 08.10.2021, 19:44
A co robisz w Turcji?
Obstawiamy
Obstawiamy 08.10.2021, 16:37
Dojdzie do końca roku do 7zl? Do 6 już niewiele brakuje.
Anty pis
Anty pis 08.10.2021, 16:17
Polityka tych pisiorow to puszcza nas w samych skarpetach
Wróżka
Wróżka 08.10.2021, 18:46
Gaz, prąd i wszystko inne drastycznie podrożeje.. To taki Nowy Ład żeby prezesi zarabiali pi 80 tys miesięcznie.
.......
....... 08.10.2021, 16:13
Widać po lamentach że opozycja faktyczne coś zbiedniała i nie stac jej na podwyżki paliwa. A u mnie zdrożały parkingi o 300% ale to akurat rządy samorządu z opozycji Stoj ale i płac.
pomyśl
pomyśl 08.10.2021, 19:47
Samorządy łupione przez rząd muszą sobie jakoś radzić.

Pozostałe