Pożegnano ich jako dyrektorów, a oni nadal pracują. Zlekceważono obostrzenia

  • 10.10.2021, 15:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pożegnano ich jako dyrektorów, a oni nadal pracują. Zlekceważono obostrzenia
Na ostatniej sesji Rady Powiatu w Gryfinie, która odbyła się w tym tygodniu, pożegnano trzech dyrektorów instytucji podległych starostwu. Sesja była zdalna, ale nie przeszkodziło to staroście Wojciechowi Konarskiemu zaprosić gości, by... wręczyć im kwiaty. Przy okazji zlekceważono obowiązek noszenia maseczek w pomieszczeniach zamkniętych.
Należałoby zadać pytanie, że skoro starostwo nie przestrzega obostrzeń, to dlaczego robi zdalne sesje?
Wróćmy jednak do gości, którzy zasługują na chwilę uwagi, ze względu na to, jakimi instytucjami kierowali.
Jolanta Majewska była dyrektorem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gryfinie. Z funkcją się pożegnała, o czym wcześniej informowaliśmy, ale  nadal pracuje w tej instytucji.
Justyna Chmielewska zgodziła się przez określony czas pełnić obowiązki dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie.
Z kolei Edward Piotrowski to dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie. Skończyła mu się kadencja, ale ponownie stanął do konkursu i nadal kieruje chojeńską placówką.
Wszyscy troje odebrali osobiście podziękowania i kwiaty od starosty Wojciecha Konarskiego.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

covid
covid 13.10.2021, 11:47
Prawo tłustych kotów nie obowiazuje. Ale prawa biologii już tak.
powiedzmy to jasno
powiedzmy to jasno 12.10.2021, 10:22
Matys 2 dni temu, 17:18
HIPOKRYZJA starosty to chyba najodpowiedniejsze w tym miejscu słowo. Z jednej strony ze względu na pandemię trzyma radnych na dystans i nie organizuje sesji w budynku powiatu, a z drugiej bez maseczek zaprasza swoich ludzi dla politycznego lansu.

Hipokryzja albo oszukiwanie mieszkańców. Dla lansu to jest miejsce, ale radni którzy mogą patrzyć zarządowi na ręce nie wpuszczają na salę obrad.
wyborca
wyborca 12.10.2021, 10:07
Napisze krótko powiaty zlekwidoać słaby Mietek powinnien sobie poradzić.Pozdrawiam burmistrza głosując na pana myślałe że ma pan znajomoąści z PIS Gryfino urośnie 1 hala i żłobek przaz 8 lat troche mało..
co widać na obrazku
co widać na obrazku 12.10.2021, 09:48
W demokratycznym państwie za nieprzestrzeganie prawa poleciały by głowy a w Kaczystanie tłuste koty drwią sobie z prawa.
:(
:( 11.10.2021, 11:31
Wstyd!
Obserwator
Obserwator 11.10.2021, 11:02
Dostali kwiatki i podziękowania za dotychczasową pracę, czy To źle? Żadnych nagród nie było. A z tymi obostrzeniami to bez przesady!!! Po sklepach 80%lata już bezmaseczrk, stoją w ścisłych kolejkach a tu 4 osoby i tragedia. Woda na młyn dla tych co się nudzą.
Zainteresowana
Zainteresowana 12.10.2021, 23:16
Dziękuję za odpowiedź. 14 mówię "sprawdzam" i oglądam listę nagrodzonych... To nie jest do końca w porządku, że nagrody Malinowskiego są wypłacane z portfela Kowalskiego...
Pozdrawiam
Ja
Ja 11.10.2021, 12:17
Może w końcu zacznie wracać normalność bez tych covidowych histeryków.
racja
racja 11.10.2021, 11:05
Obserwator masz racje po co przesada. I dlaczego te sku... ny nie robią sesji normalnie? To jest patologia!
Obserwator
Obserwator 11.10.2021, 19:49
A jest taka potrzeba? Przeciez czy tak czy tak wszystko jest jawne i na żywo leci sesja?! A może taki artykuł specjalnie puszczony żeby wykrzesać takich idiotow komentujących w tak wulgarny sposób w sumie dobra sytuację czyli podziękowania osobom, które na to zasługują.
Wojtek
Wojtek 11.10.2021, 11:18
Widocznie mają coś do ukrycia.
Zainteresowana
Zainteresowana 10.10.2021, 22:27
Czy otrzymali także nagrody, uszczuplając budżet macierzystych jednostek bez opinii rad pedagogicznych..?
znp
znp 10.10.2021, 23:05
Jeśli tak, to grubo.
polityka
polityka 10.10.2021, 17:41
Pewno Kanarski wymyślił że teraz mają startować w wyborach i rozpoczął ich lansowanie.
black
black 10.10.2021, 23:06
Przecież dyrektor podległy powiatowi nie może.
?
? 10.10.2021, 23:18
A jak wicedyrektorka zostaje radną? Zawsze można przepchnąć na mniej eksponowane ale wciąż kierownicze stanowisko....
Matys
Matys 10.10.2021, 17:18
HIPOKRYZJA starosty to chyba najodpowiedniejsze w tym miejscu słowo. Z jednej strony ze względu na pandemię trzyma radnych na dystans i nie organizuje sesji w budynku powiatu, a z drugiej bez maseczek zaprasza swoich ludzi dla politycznego lansu.
hmmm
hmmm 10.10.2021, 16:42
Parcie na szkło - przecież na zdjątkach źle by wyszli - i to widać gryfińska cecha władzy niezależnie od opcji, czy starostwo, czy gmina...
uwaga
uwaga 10.10.2021, 16:25
To przykład dla dzieci i młodzieży!
no tak
no tak 10.10.2021, 16:34
W szkole tez pewno w d... mają przepisy.
papu
papu 10.10.2021, 16:21
Radnych trzeba trzymać na odległość aby za dużo nie wywęszyli, zwłaszcza ci z opozycji.
dr. NO
dr. NO 10.10.2021, 16:12
Jest ta Konarska skorumpowana poznańska szuja! Nepotyzm i kolesiostwo na zdjęciach! A co ze szpitalem dla gryfińskich PGR-usów?
Haha
Haha 10.10.2021, 16:29
Anonimowy bohater ale do czasu + redacja
przestaniesz sie śmiać jak się tobą zajmą
przestaniesz sie śmiać jak się tobą zajmą 10.10.2021, 16:33
do Haha:PiS nazywa to sygnalizator, a CBA wnikliwie powinno badać ewentulalne przypadki korupcji.
naprawdę?
naprawdę? 10.10.2021, 16:43
Jak zakupy ministra zdrowia...
do dr z kropką
do dr z kropką 10.10.2021, 16:20
Masz jakieś dowody czy tylko pomówienia?
radny
radny 10.10.2021, 16:24
A mnie ciekawi kto niby na zdjęciach jest z nepotyzmu, bo tu piszą o konkursie.
Bartek
Bartek 10.10.2021, 16:30
Nie wiadomo właśnie jak dokładnie było. Może nie w każdym przypadku był konkurs. albo tak ustawiony żeby wiedzieli tylko "sami swoi".
Wino marki twoja stara
Wino marki twoja stara 10.10.2021, 16:06
Don kichot pije mamrota i je kanapke z degrengoladą przy rynsztoku
Menelica
Menelica 10.10.2021, 16:28
Gdzie jest rynsztok w gryfinie
umig
umig 10.10.2021, 16:31
Spytaj Sawaryna jak wróci ze Świnoujścia.
długo czekać
długo czekać 10.10.2021, 16:38
O matko, kiedy on wróci?! Chyba na następną sesję
Jan Twardowski
Jan Twardowski 10.10.2021, 15:53
Hulaj dusza, prawa o obostrzeniach nie ma!
buhaha
buhaha 10.10.2021, 15:52
Oni po prostu protestują przeciwko pisowkim restrykcjom !!
Przepis
Przepis 10.10.2021, 16:26
Wszyscy sa w pracy i nie wiecej niż 5
winny się tłumaczy
winny się tłumaczy 10.10.2021, 16:36
To jakiś twój wewnętrzny przepis panie Konarski? Od kiedy zatrudnił ich w starostwie w pracy?

Pozostałe