Młodej kobiecie szumiało w głowie. Wracała prosto z...

  • 11.10.2021, 18:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Młodej kobiecie szumiało w głowie. Wracała prosto z...
0,7 to nie objętość alkoholu jaki wypiła dwudziestolatka, ale ilość promili we krwi. I to w momencie, kiedy jechała samochodem. Wracała właśnie z imprezy do domu.

-Policjanci Komisariatu Policji w Chojnie podczas kontroli drogowej pojazdu osobowego marki Volkswagen ujawnili, że 21-letnia kobieta, mieszkanka powiatu gryfińskiego, znajduje się w stanie nietrzeźwości tj. 0.31 mg/l - informuje młodszy aspirant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do zatrzymania doszło 9 października 2021 r. Było kilka minut po północy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Weronika
Weronika 12.10.2021, 11:53
I tak długo szarżowała, to nie pierwsza taka akcja z jej udziałem. Ma plecy w policji, a mimo to wtopiła.
Kuba Brener
Kuba Brener 11.10.2021, 23:57
I o to chodzi, trzeba kolekcjonować mocne wrażenia.
recydywka
recydywka 11.10.2021, 23:52
Zaszumi jak sad wyda wyrok. Wtedy może się przewrócić z tego oszołomienia.
Chamstwo w państwie
Chamstwo w państwie 11.10.2021, 22:58
Zgadzam się mój sąsiad chodzi do mopsu po paczki i pieniądze zasiłek dla bezrobotnych 500+ codziennie cpa i sprzedaje narkotyki zwykły rynsztok gryfiński
Tata to możę ja wcześniej dym...
Tata to możę ja wcześniej dym... 11.10.2021, 19:39
Mowa o *** ***
Marek
Marek 12.10.2021, 12:40
***** ********
Precz z patologią
Precz z patologią 11.10.2021, 18:47
Mój sąsiad ma krzaki marychy w domu myśli że nic nie wiem byłem zgłosić tego *** ***
Okoń
Okoń 12.10.2021, 13:47
Zgłaszaj jak najszybciej
Dzielnicowy
Dzielnicowy 11.10.2021, 22:49
Jak zobacze że ktoś sprzedaje narkotyki to dzwonie po DEA
Precz z patologią narkomanami alkoholikami
Precz z patologią narkomanami alkoholikami 11.10.2021, 22:39
Haha doigrał się policja ma już nakaz bo są dowody i stoją w klatce i montują kamerki w piwnicy
ale wpads
ale wpads 11.10.2021, 23:26
Sam zamontował kamerki a policja wykorzystała.
doświadczony
doświadczony 11.10.2021, 18:42
Dziewczyna pijana d... sprzedana.
Kacper
Kacper 12.10.2021, 12:11
W tym konkretnym przypadku nie potrzeba alkoholu. Przed obcymi "cnotka niewydymka", a w rzeczywistości lubi ten sport
ten wpis więcej mówi o tobie
ten wpis więcej mówi o tobie 12.10.2021, 13:11
Kacper ty pewno nie lubisz seksu skoro dziwi ci e, że ktoś "lubi ten sport". Podejrzewam, że ty obcy nie jesteś ale "dymać" ci nie umożliwiła i taki rozżalony.
koleżanka
koleżanka 11.10.2021, 18:37
Znajac ją to jechała na kolejną imprezę.
Rafał
Rafał 11.10.2021, 18:27
Jeszcze powinni ojcu zabrać samochód wtedy by otrzeźwiał kogo wychował.
CUKRZYCA PLUS
CUKRZYCA PLUS 11.10.2021, 18:50
POPIERAM I WAŁĘSIE LECHOWI *** ZWANEMU

Pozostałe