Przyjechał rowerem, a odpłynął kradzioną łodzią

  • 12.10.2021, 17:50
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przyjechał rowerem, a odpłynął kradzioną łodzią
Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 47-letniemu mężczyźnie, który ukradł łódź żaglową. Jak się okazało po zatrzymaniu sprawcy, ma on jeszcze na sumieniu kilka innych grzechów.

"Dżony", łódź która została skradziona z jednego ze szczecińskich nabrzeży, została odnaleziona dzięki współpracy będących w służbie dzielnicowych z Komisariatu Policji Szczecin – Śródmieście i funkcjonariuszy Wydziału Prewencji KMP w Szczecinie poza godzinami służby. Policjanci znaleźli ją kilkadziesiąt minut później w okolicy miejsca kradzieży. Tam również zatrzymali podejrzewanego.

Jak ustalili policjanci, sprawca na miejsce kradzieży przyjechał rowerem, który... też był kradziony. Ponadto mężczyzna, jak się okazało w trakcie interwencji, był poszukiwany do celów prawnych przez policję. Sprawca został zatrzymany i za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Skuteczność w wykryciu sprawcy kradzieży i odnalezieniu łodzi wynika z zaangażowania i współpracy szczecińskich funkcjonariuszy. Bez względu na to, czy mają na sobie mundur, czy są po godzinach służby są gotowi do niesienia pomocy oraz zdecydowanej reakcji na łamanie prawa.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

look
look 13.10.2021, 00:13
Prawdziwy pirat!
ehe
ehe 12.10.2021, 18:30
Jakby pokombinował to by miał rower wodny.
no raczej
no raczej 12.10.2021, 22:43
Dobre, heh

Pozostałe