Mistrz parkowania blokuje na ul. Chrobrego

  • 13.10.2021, 11:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mistrz parkowania blokuje na ul. Chrobrego
Samochód z kierowcą blokuje drogę na Chrobrego 32- 38 - skarży się czytalnik i przesyła zdjęie.

Parkownie w Gryfinie nie jest łatwe. Starajmy się jednak zatrzymywać samochodem tam, gdzie nie będziemy przeszkadzali innym kierowcom ani pieszym. Błedy w parkowaniu moga być posrednią przyczyna ustraty zdrowia a nwet życia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Okoń
Okoń 16.10.2021, 01:31
Co Wy wogóle wypisujecie!?!? Byście chcieli żeby do takiej sprawy przyjeżdżała policja? Przecież mają ważniejsze sprawy wiec może się ogarnijcie... Chyba że w tym mercedesie są jakieś ćpuny to chętnie wysłucham!
Janusz
Janusz 16.10.2021, 08:46
Wystarczy Straż Miejska, która ma kika kroków. Bezprawia nie można tolerować.
C2H5OH
C2H5OH 14.10.2021, 15:45
Może pijany był?
kto go tam wie
kto go tam wie 16.10.2021, 08:50
Kto? Ten co pisał? Może.
:-)
:-) 14.10.2021, 11:58
Nie raz tak zostawialam samochod na chwile. W gorszych miejscach parkuja, nie ma co robic sensacji.
88
88 13.10.2021, 15:46
Po pierwsze, to nie jest ul. Bolesława Chrobrego. Po drugie,, komu niby blokuje tą drogę wewnętrzna ? Może tak najpierw sprawdzić czy było zgłoszenie na SM, a potem na nich psy wieszać. Nawet śmieciarka nie miała problemu z przejazdem.
j.
j. 13.10.2021, 17:29
Ale gdzie w ogole problem skoro w srodku siedzial?
Wujek Dobra Rada
Wujek Dobra Rada 13.10.2021, 12:51
Bez sensu, mógł się zatrzymać po prostu na jezdni ul Bolesława Chrobrego, tam przy dawnym barze Snack nie ma zakazu zatrzymywania.
Kasia
Kasia 13.10.2021, 12:33
Pytam się, jest Straż Miejska , oni są od takich podwórkowych samowolek!
Ona34
Ona34 13.10.2021, 14:02
Kto?? Przecież ci życiowi nieudacznicy tylko pod szkola na gorce potrafia stać i dyskutować ze tu nie wolno parkować. Kiedys im fotę zrobię i zapytam komendanta czy oni mogą bez włączonych niebieskich lampek na dachu...
ryba
ryba 13.10.2021, 13:21
przestań , w Gryfinie nie ma SM, jest straż przyboczna pilnująca budynku umIg. Nazwał bym ją marszałkowską
Chrobrego
Chrobrego 13.10.2021, 12:06
A gdzie jest Straż Miejska chyba że to pewnie znjomy naszej władzy lub straż miejska i ma imunitet.
RAK
RAK 13.10.2021, 11:58
WIDOCZNIE NIE PIERWSZY RAZ I KOMUŚ ZA SKÓRĘ ZALAZŁ.
ni pies ni wydra
ni pies ni wydra 13.10.2021, 11:51
Co on ma taką dziwną rejestrację?
mieszkaniec
mieszkaniec 13.10.2021, 11:50
Chyba niektórzy szukają sensacji, w tym miejscu auta stają bardzo często, mieszkam w pobliżu wiec wiem :) jest to uciążliwe, ale żeby od razu na igryfino pisać o tym…
pieszy
pieszy 13.10.2021, 17:01
Sensacją to jest postawienie auta w takim miejscu.
gf
gf 13.10.2021, 11:49
No skoro w środku jest kierowca to w każdej chwili może odjechać. Nie prościej było poprosić go o to/zwrócić uwagę niż płakać w internecie jak mała dziewczynka? Ja rozumiem jakby samochód stał pusty. Ludzie, znajdźcie sobie jakieś produktywniejsze hobby...
hmmm
hmmm 13.10.2021, 11:57
Moze jakiś chamowaty i się uparł i trzeba aż do gazety pisać?

Pozostałe