Po ile paliwo na północy powiatu?

  • 13.10.2021, 20:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Po ile paliwo na północy powiatu?
Wciąż rosną ceny paliw i gazu na stacjach. Zrobiliśmy porównywarkę cen na stacjach północnej części powiatu. Wynika z niej, że w ciągu tygodnia najbardziej wzrosły ceny gazu i oleju napędowego. Za benzynę 98-oktanową zapłacimy już na niektórych stacjach ponad 6 zł!

 

Porównywarka cen

Stacja            95       98      ON       LPG

POLMAX       5,79      -       5,89      3,19

Intermarche   5,89   5,99    5,95      3,13

ORLEN          5,89   6,09    5,92        -

PROMAX       5,85    -         5,82

Orlen Łuż.      5,89  6,06    5,82       3,19

HIL-GAZ        5,82    -         5,79      3,13

AnMar           5,82     -         5,77

Moya             5,82   5,98     5,79      3,15

Widuchowa   5,89    -          5,79      3,17

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nie wytrzymali
nie wytrzymali 16.10.2021, 22:05
"Odzyskaj ronda, centra miast, wyjdź na ulicę" - namawiał Jerome Rodrigues, jeden z liderów ruchu "żółtych kamizelek". W całej Francji zaplanowano ponad 100 demonstracji z udziałem "żółtych kamizelek" z powodu wzrostu cen paliwa, elektryczności i gazu.
diabelska liczba
diabelska liczba 14.10.2021, 22:46
666 to
6-lat rządów PiS
6 % inflacji
6 złotych za benzynę!
obywatel
obywatel 17.10.2021, 10:37
Prawdziwe diableskie 666.
Ale nie ma na to zgody.
8gwiazd
8gwiazd 15.10.2021, 07:53
Na koniec kadencji będą trzy 8-mki
podaje kod 6936 6+9+3+6=24 doba 2+4 =6 godzina ot i cała mecyja ha ah…
podaje kod 6936 6+9+3+6=24 doba 2+4 =6 godzina ot i cała mecyja ha ah ah 15.10.2021, 00:01
360/15 = 24 2+4 =6 360*15 =5400 5+4+0+0=9 360-15 =345 =12 1+2=3 360 +15 =375 3+7+5= 15 1+5=6
ajwaj aleluja i na saturna  ha ah ah
ajwaj aleluja i na saturna ha ah ah 14.10.2021, 23:29
WSZYSTKO JEST CYKLEM I LICZBĄ HA HA AH CAŁE NASZE ZYCIE HA HA AH WEDLE ZEGARA NIE NASZEGO TYLKO CYKLICZNEGO HA HA AH MANIOS MED FHEF HA KED HA AH AH MVMASSOI SCURRARUM HA HA AH maniusz stworzył mnie dla numeriusza ha ah ah pozdrawiam
AJWAJ ALELIJA I NA SATURNA   WIEDZA NIE WIARA
AJWAJ ALELIJA I NA SATURNA WIEDZA NIE WIARA 14.10.2021, 23:04
PISAŁEM JUZ TYLE RAZY TO MATEMATYKA PIĘTNASTKOWA HA HA AH ŻADEN SZATAN HA HA AH 96 I 69 HA HA AH KOŁO ZEGAR ITD 360/15 =24 2+4=6 360*15 =9400 9+4+0+0= 9 CZYLI CO 69 I WSPAK HA AH AH
zeilony
zeilony 14.10.2021, 22:25
Według polityków PSL możliwe jest obniżenie cen paliw na stacjach nawet o złotówkę na litrze! Chodzi o akcyzę oraz marżę nakładaną przez PKN Orlen.

Poseł Krzysztof Paszyk podkreślił w czwartek na konferencji prasowej w Sejmie, że dzisiaj kluczowym problemem dla wszystkich Polek i Polaków są rosnące ceny paliwa na stacjach benzynowych. "One przekraczają już w większości stacji 6 złotych" - powiedział poseł PSL.

"Chcielibyśmy dzisiaj zaproponować i zachęcić rządzących do tego, żeby obniżyć zarówno akcyzę - to jest zadanie dla rządu, dla ministra finansów - jak również marżę, którą narodowy koncern paliwowy, jakim jest Orlen, nakłada" - oświadczył Paszyk.


Poseł Krzysztof Paszyk podkreślił w czwartek na konferencji prasowej w Sejmie, że dzisiaj kluczowym problemem dla wszystkich Polek i Polaków są rosnące ceny paliwa na stacjach benzynowych. "One przekraczają już w większości stacji 6 złotych" - powiedział poseł PSL.

"Chcielibyśmy dzisiaj zaproponować i zachęcić rządzących do tego, żeby obniżyć zarówno akcyzę - to jest zadanie dla rządu, dla ministra finansów - jak również marżę, którą narodowy koncern paliwowy, jakim jest Orlen, nakłada" - oświadczył Paszyk.
ból
ból 14.10.2021, 21:51
Po północy cena wzrosła.
drogo
drogo 14.10.2021, 14:49
Dziś już ponad 6 za 95 oktanową.
Amic
Amic 14.10.2021, 12:30
Na amic z kartą 5.70 :)
silnik
silnik 14.10.2021, 15:24
Nawet za darmo tam nie zatankuję.
Knagulec
Knagulec 14.10.2021, 11:21
Gumowiec ja leje do pełna, az się przelewa szwagier pozdrów starą
Srau_on
Srau_on 14.10.2021, 09:11
Przestańcie się mazać... Ja i mój Zbysio Ziobruś czekamy jak już pożegnamy się z Unrą to będzie tańsze ruskie paliwo! Wladimir nam to obiecał ale pod warunkiem, że zasiądzie na zamku królewskim i ożeni się z Kaczyńskim a ślubu udzieli Rydzyk!
bleeee
bleeee 14.10.2021, 10:08
A ja mam jednak lepsze zdanie o Władimirze - i jego upodobaniach i guście...
Doradca
Doradca 14.10.2021, 08:12
Nie panikujcie - najważniejsze, że pensje rosną szybciej niż te podwyżki. Ostatnio podawali na przykład, że osoba zajmująca kiedyś stanowisko doradcy Prezydenta zarabia teraz 6000 na dzień.
88
88 14.10.2021, 08:06
patrzę na ten budynek Zalipia którego właścicielem jest WSS Gryfino i jestem zdziwiony, że Konserwator Zabytków nie interweniuje w sprawie jego remontu i przywrócenia elewacji do stanu pierwotnego. Wydają pieniadze na remonty i odbudowę kościołów, ale na świeckie zabytki pieniędzy nie ma. Zamiast zajmować się pojazdami parkującymi na wewnętrznych uliczkach, lepiej dowiedzieć się czy ten budynek jak i pobliski Pałacyk po Lwami jest wpisany do rejestru zabytków.
Wracajac do tematu, to ciekaw jestem czy przy tak drogim gazie opłacalna będzie budowa nowych bloków gazowych w Dolnej Odrze, czy skończy się to tak jak z budową węglowego bloku w Ostrołęce, gdzie
kwaczystowscy nieudacznicy z PiS utopili bezkarnie ponad 1,5 miliarda.
Jakoś bardzo wolno idą te prace budowlane w Dolnej Odrze, politycy PiS omijają to miejsce szerokim łukiem podczas wizyt w województwie, a w mediach też żadnych informacji w tym temacie.
Jak na razie wyglada to podobnie jak remont peronów na przystanku kolejowym Gryfino.

Psst
Psst 14.10.2021, 13:54
Publikujesz fake newsy - w rejestrze zabytków Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Szczecinie, który można szybko w minutę znaleźć w necie jest pięć pozycji z Gryfina: 1) Willa z powozownią, ul. Bolesława Chrobrego 48 (otoczenie), 2) Poczta, ul. Sprzymierzonych 2, 3) obwarowania miejskie, 4) Kościół Narodzenia NMP, 5) Teren Starego Miasta. Nie ma tam budynku, w którym mieści się Zalipie. Nawet jeśli słusznie przyjąć, że budynek wymaga odrestaurowania, to ma jednak swoich właścicieli. Wcale nie ubogich, czyli Społem Gryfino. Ciekawostką dropsa jest to, że członkiem Zarządu jest tam radny i były burmistrz popierany przez środowisko platformiano-lewicowe.
Ciekawe, czy spółdzielnia ta nadal zarządza pustymi terenami w ścisłym centrum Gryfina oraz tymi przy i pod Biedroną?
mury
mury 14.10.2021, 14:14
I całe szczęście bo burmistrz by doprowadził do ruiny.
smutne to
smutne to 14.10.2021, 12:41
Kolejny gryfiński zabytek prawie w ruinie.
Mariola
Mariola 14.10.2021, 07:44
A co mnie obchodzi paliwo !! Mam 3 dzieci po 500 na każde mieszkam w socjalnym lokalu węgiel mops z dowozem za darmo mi przywiozą paczki z karitasu z jedzeniem za feree Zasiłek dla samotnie wychowującej matki hehehe stary renta alkoholowa 1000 Jak nie pijemy to pójdzie na budowę bo ludzi brakuje szefowi to chodzi jak chce a i tak go przyjmie to dorobi czasami nawet ze 2500 hehehe a wy pracujcie na mnie jeszcze wam podatki podniosą żyć nie umierać ja i cała rodzina głosuje na PiS !!!!! Tyrajcie głupku biznesmeny zusy podatki wypłaty materiały prąd paliwa hahahaha
Knagulec
Knagulec 14.10.2021, 18:56
Nędzo jedna do roboty sie weź
Mariolka
Mariolka 15.10.2021, 11:49
Po co ty na mnie pracujesz
Knagulec
Knagulec 17.10.2021, 08:52
Zresz za moje
Nedzo ku.....
Nedzo ku..... 14.10.2021, 14:54

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Mąż Mariolki
Mąż Mariolki 14.10.2021, 10:12
- Jak opłacę ZUS, NFZ, czynsz, media, mam na czysto 1500 zł.
- Też mam na czysto 1500.
- Też prowadzisz działalność?
- Nie, 500 plus i zasiłki. Czynsz i media opłaca mi gmina oraz opieka. To co idziemy na piwo?
- Nie mogę, spieszę się do pracy.
Szok
Szok 13.10.2021, 22:58
A tymczasem tzw. tłuste koty w jeden dzień zarabiają ponad 6 tysięcy na osobę A płacą za te kosmiczne zarobki klienci .
Knagulec
Knagulec 14.10.2021, 11:25
Te wszystkie k.... żrą za nasze
bez spiskowych teorii
bez spiskowych teorii 13.10.2021, 21:56
Coś mi się zdaje, że w końcu ludzie nie wytrzymają i się wściekną i naprawdę będzie problem. Nie jestem pewien, że te drastyczne podwyżki mają swoje ekonomiczne i ogólnoświatowe uzasadnienie

wrrrr
wrrrr 13.10.2021, 21:00
6 zł to przekroczona bariera strachu.
123
123 13.10.2021, 20:53
Namawiali do przesiadki na gaz bo ekologicznie, czyste powietrze itd. Będzie ekologicznie bo mało kogo będzie stać na grzanie gazem w domu i będzie się siedziało w grubych kufajkach.
gaz idzie w górę
gaz idzie w górę 13.10.2021, 20:43
Nie cichną echa drastycznych podwyżek cen gazu w kilkudziesięciu gminach obsługiwanych przez spółkę G.EN. Gaz Energia z Tarnowa Podgórnego.

Głos w dyskusji zabrała sama spółka.

"Wprowadzenie zmian cen w obowiązującej Taryfie i Cenniku podyktowane jest znacznym wzrostem cen gazu ziemnego w ciągu ostatnich 12 miesięcy jakie ma miejsce w Europie i na świecie, w tym również na polskiej Towarowej Giełdzie Energii w Warszawie" - tłumaczy biuro prasowe spółki w kierowanym do mediów piśmie - G.EN. Gaz Energia musiał zakupić paliwo gazowe po nowych cenach rynkowych, co przełożyło się na wzrost cen u klientów.

:)))))))
:))))))) 13.10.2021, 20:33
"Oni chyba powariowali?! Czy wiesz, że benzyna jest już po 5,40 zł?" – słyszymy w spocie wyborczym Prawa i Sprawiedliwości z 2011 r. Dalej Jarosław Kaczyński mówi, że połowa benzyny to podatki i proponuje obniżkę akcyzy. Teraz kiedy na wielu stacjach w Polsce za litr benzyny płacimy ponad sześć złotych, rządzący mają inne wytłumaczenie takiego stanu rzeczy.
:)
:) 13.10.2021, 22:43
Ciekawostką jest to, że gry PiS mówił o wariactwie - cena baryłki ropy na rynkach światowych była ponad 2 razy wyższa niż teraz...
niestety
niestety 13.10.2021, 22:59
To jeszcze bardziej pogrąża Kaczyńskiego.

Pozostałe