W Gryfinie balują prawie jak gdyby nigdy nic. Gala z okazji DEN w cieniu tragedii

  • 14.10.2021, 18:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W Gryfinie balują prawie jak gdyby nigdy nic. Gala z okazji DEN w cieniu… UMiG w Gryfinie Podobno trudno było uciec od oddechu wicebumistrza Pawła Nikitińskiego.
Dziś 14 października 2021 r. w Dniu Edukacji Narodowej władze Gryfina dla siebie, dyrektorów i nauczycieli zorganizowały galę. Impreza, aby wszytkich pomieścić - gości i występujących na scenie - miała miejsce w Gryfińskim Domu Kultury. Gdy imprezowali, to mniej więcej w tym samym czasie burmistrz Mieczysław Sawaryn - w związku z zakażeniami koronawirusem i koniecznością objęcia kwarantanną pracowników oraz uczniów - ogłosił konieczność przejścia na tryb mieszany nauczania w jednej z gryfińskich szkół.

-Byłam przerażona, że  praktycznie bez żadnych obostrzeń zorganizowano galę - powiedziała nam jedna z nauczycielek.

Brawa dla naczucieli i dyrektorów za ich pracę. Jednak czy potrzebne było dzisiejsze tak liczne zgromadenie osób w zamkniętym pomieszczeniu, w sytuacji rekordowych zachorowań i zgonów z powodu koronawirusa w powiecie i województwie?

Z tych dwóch informacji przekazanych przez władze Gryfina - jednej o zmianie orgnizacji pracy szkoły ze wzgledu na zachorowania na Covid-19, a drugiej o hucznym świętowaniu - trudno wysnuć wspólny wniosek, tj. czy są za zwalczaniem epidemii, czy wręcz przeciwnie. Gdy sanepid naciska, to włączają sie w walkę z koronawirusem. Ale jeśli organizują imprezy, nie przestrzegając obostrzeń, są za rozprzestrzenianiem się koronawirusa?

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (26)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (90)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

drell
drell 19.10.2021, 16:36
Jak szaleć to szaleć.
taka metoda
taka metoda 18.10.2021, 14:27
Lans ponad wszystko.
plotka
plotka 17.10.2021, 15:47
Podobno ktoś znalazł klepkę i odniósł do biura rzeczy znalezionych. Jesteś na niej napis: nr 3, własność tercet.
sprostowanie
sprostowanie 17.10.2021, 16:16
To była klapka numer 5.
to jest
to jest 17.10.2021, 14:36
Intelektualnie obrzydliwe!
powodzenia
powodzenia 17.10.2021, 14:30
Panie Nikitinski, , masz szansę wygrać konkurs na głupotę roku, ba nawet dziesięciolecia

do Nikitińskiego
do Nikitińskiego 17.10.2021, 00:06
Milcz waść... Wstydu oszczędź...
fakty
fakty 16.10.2021, 12:16
Przed tercetem równia pochyła, że rzeczywistość wymyka się ich percepcji.
Ernest
Ernest 16.10.2021, 12:14
mam kredę na rękach Wczoraj, 22:44
Nikotyński nie zważając na pandemię zabiega o względy tej wpływowej kasty szykując się na następcę Spasionego Lenia.

Sawaryn zawsze znajdzie winnego swoich porażek. I potrafi zrobić cnotę z własnej nieudolności.
mam kredę na rękach
mam kredę na rękach 15.10.2021, 22:44
Nikotyński nie zważając na pandemię zabiega o względy tej wpływowej kasty szykując się na następcę Spasionego Lenia.
w życiu
w życiu 15.10.2021, 22:51
Niby troche mysli a nie wie że jest niewybieralny?
Franciszek K.
Franciszek K. 15.10.2021, 22:40
Bardzo dobrze, że piętnujecie głupotę. Najlepszą metodą na usunięcie głupiej autorytarnej władzy jest nieustanne wyśmiewanie ich głupoty. To naprawdę działa ! Zachęcam wszystkich do korzystania z tej metody.
myśka
myśka 15.10.2021, 22:22
On to wreszcie to antyszczepionkowiec czy "policjant sanepidowy".
wykonująca obowiązki
wykonująca obowiązki 15.10.2021, 22:39
Do kogo pijesz?
Gryf
Gryf 15.10.2021, 17:21
Dziwię się tym komentarzom, bo jak ludzie robią wesele to jest ok, nikt nie robi problemu, jak były komunie też ok, tu jazda bo dotyczy naszych władz.? Większość jest zaszczepiona to po coś to było.
nie do wiary
nie do wiary 15.10.2021, 19:28
Gryf, dziwisz się bo pewno masz taką (nie)wiedzę jak na ten na zdjęciu. Na weselu są inne potrzeby i w ogóle przepisy, n. pańswtwo młodzi bez maseczek. Jak siedzą i jedzą to niby jak mają w maseczkach? Gadać się nie chce...

A tu głupi człowiek jednym nauczycielom wyznacza, że mają w domu siedzieć na kwarantannie, a drugich w tym samym czasie zaprasza i obściskuje w zamkniętym pomieszczeniu bez okien co widać na zdjęciach.

Naprawdę nie widzisz tej obłudy i głupoty?
Najgorsza tortura
Najgorsza tortura 15.10.2021, 15:28
Nie lubię smrodu z cudzych ust. Dlatego nawet składając życzenia należy zachować stosowny dystans i leczyć zęby i żołądek.
odświeżacz do ust
odświeżacz do ust 15.10.2021, 19:31
Zrozumiałeś Paweł?!
Jan Zamoyski
Jan Zamoyski 15.10.2021, 12:32
Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie.
ubezpieczony
ubezpieczony 15.10.2021, 10:36
Gdy po tej gali ktoś zachoruje lub umrze to kto będzie płacił odszkodowanie?
prac.
prac. 15.10.2021, 11:55
Spodziewam się tuszowania...
:)
:) 15.10.2021, 11:55
"nie moja kompetencja" - dorośli ludzie - nikt im nie nakazał zdejmowania maseczek...
Michał
Michał 15.10.2021, 12:09
do :) To nie zwalnia od odpowiedzialności., zwłaszcza organizatora. A skoro przyszli i mieli maseczki, to widocznie była presja aby je zdjąć.
co najmniej
co najmniej 15.10.2021, 10:34
Gdyby nie było układów to po tej imprezie sanepid dałby organizatorowi mandat 30 tys. zł.
catering
catering 15.10.2021, 10:26
Przecież można zdjąć maskę w czasie spożywania posiłków,jakoś nie wyobrażam sobie jesć przez maskę, a moze oni cały czas coś jedli?
a
a 15.10.2021, 10:24
Ten gościu, informatyk ze zdjęcia to rózgę powinien dostać, nie nagrodę.
gryfinianin
gryfinianin 15.10.2021, 10:09
Naprawdę nie rozumiem przesłania tej imprezy, ponieważ uważam, że powinno się nosić maseczki – choć ich skuteczność nie jest jednoznaczna, to nawet jeśli mielibyśmy dzięki temu uratować komuś zdrowie lub życie, to uważam, że warto.


krótko i na temat
krótko i na temat 15.10.2021, 10:05
Odpowiedzialność za nieprzestrzeganei przepisów oraz narażanie życia i zdrowia podległych dyrektorów oraz nauczycieli ponosi bumistrz Mieczysław Sawaryn. To on bierze pieniądze za odpowiedzialność a w wielu przy[padkach po prostu za nieodpowiedzialność.

Pozostałe