Burmistrz zmienił tryb pracy szkoły ze względu na kwarantannę

  • 14.10.2021, 19:50
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Burmistrz zmienił tryb pracy szkoły ze względu na kwarantannę igryfino Zastępcy Mieczysława Sawaryna nie noszą publicznie maseczek, o czym pisaliśmy odnośnie ostatniej sesji Rady Miejskiej w Gryfinie. Nie założyli mimo uwagi przewodniczącego Rafała Gugi.
Szkole Podstawowej nr 3 w Gryfinie ze względu na koronawirusa zmieniono tryb pracy. -Powyższa sytuacja podyktowana jest decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego i koniecznością odbycia kwarantanny przez pracowników oraz uczniów szkoły - czytamy w komunikacie Pawła Nikitińskiego, zastępcy burmistrza Mieczysława Sawaryna.
Poinformowano, że od dziś 14 października 2021 roku na tryb mieszany nauczania przechodzi Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich w Gryfinie. Uczniowie oddziału IV d objęci zostali od 15 października nauką zdalną.

W tym samym mniej więcej czasie dla nauczycieli przygotowano... galę....
Ostatniej doby w naszym powiecie Ministerstwo Zdrowia odnotowało 19 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa. Ponadto w województwie odnotowano trzy zgony wśród chorych na covid-19.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

chrabia
chrabia 17.10.2021, 18:43
tercet//ujux nieroby pazerne
baldo
baldo 17.10.2021, 14:34
Paweł N. - "W poszukiwaniu rozumu"... Reżyseria - Męczysław Spasiony.
AGA
AGA 16.10.2021, 20:04
Mam pytanie a co z chorymi na Covid na oddziale wewnetrznym w naszym szpitalu?.dzialają poradnie i pracownia RTG?
Przemek
Przemek 16.10.2021, 20:37
Jacy chorzy? Przeciez oddział wewnętrzny to nie oddział zakaźny!
I.
I. 16.10.2021, 13:27
Myślę, że w Gryfinie nie ma szans wygrać walki z Covid. Żadna inna gmina nie bimba sobie tak z tej pandemii.
okoprasa
okoprasa 15.10.2021, 22:41
Jeśli podłość ma "twarz" to właśnie taką.
?
? 15.10.2021, 22:38
Ile mozna gapić się na mongolskie spojrzenie?
Karol Walter Swierczewski
Karol Walter Swierczewski 15.10.2021, 12:22
On wirusom się nie kłania.
z jakiej racji?
z jakiej racji? 15.10.2021, 11:36
To za Sawaryna podpisuje się urzędnik Nikitiński?
z takiej racji
z takiej racji 15.10.2021, 14:46
Jak lenia nie ma w pracy to kto ma podpisywać? Ten najbardziej na nią łasy
sposób na bezrobocie
sposób na bezrobocie 15.10.2021, 09:48
Panie bumistrzu, więcej imprez typu gala a wtedy zamknie pan wszystkie szkoły i nie bedzie trzeba pracować.
don
don 15.10.2021, 10:11
No i jeszcze wyjazd integracyjny
nie do wiary
nie do wiary 15.10.2021, 10:18
Teraz integorwali sie z covidem?
bezprawie
bezprawie 15.10.2021, 00:00
Na zdjęciu widać nauczyciela w maseczce ale wicki siedzą twardo bez.

Al;e przecież w Gryfinie radny mógł nawet jeździć po pijaku bez większych konsekwencji.
tylko pytam
tylko pytam 14.10.2021, 23:47
Czy nie noszącym maski przeciw wirusom nie powinno się zabierać prawo jazdy i pozwolenie na broń jako osobom niepoczytalnym?
skontrolować tercet
skontrolować tercet 14.10.2021, 23:03
Policjanci będą także stanowczo egzekwować łamanie obowiązujących przepisów związanych z pandemią koronawirusa. Z pewnością osoby niestosujące się do ograniczeń, dystansu społecznego, czy zakrywania ust i nosa maseczką, muszą liczyć się z konsekwencjami prawnymi - dodał komisarz Gołębiowski.
Kiedy skontrolują tercet?
boje się koszmarów
boje się koszmarów 14.10.2021, 22:09
Po co pokazujecie tych strachów. Znowu nie zasnę, a potem moze mi sie przysnią..
kto go tam wie
kto go tam wie 14.10.2021, 22:07
Może zmienił organizację aby niektórzy mogli pójść na galę?
X
X 15.10.2021, 07:20
Na gali była dyrekcja wiec nie trzeba nic zmieniać , reszta w pracy
Y
Y 15.10.2021, 12:24
Jak wrócili z koronaparty to zarazili innych?
haczyk
haczyk 14.10.2021, 22:54
Dobre bo polityczne i o głupotę tercetu zahacza.
er
er 14.10.2021, 21:59
Ta cała szkoła czy kilkoro uczniów?
alo
alo 14.10.2021, 21:55
Kto chorował i ma przeciwciała to się nie przejmuje.
Barbara
Barbara 15.10.2021, 12:25
A wreszcie doi tego pustego łba powinna przedostać się wiedza.
takie fakty
takie fakty 14.10.2021, 21:47
I tak wina spada na burmistrza Sawaryna,. To on ich zatrudnił i płaci naszymi publicznymi pieniędzmi za coś co publicznemu interesowi nie służy.

Pozostałe