Robią nowe alejki na cmentarzu

  • 15.10.2021, 15:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Robią nowe alejki na cmentarzu
Dziś 15 października 2021 r. trwa układanie nowej nawierzchni z betonowej kostki na ścieżkach w starej części Cmentarza Komunalnego w Gryfinie.

Prace zaczynają się także na nowej części cmentarza od strony ul. Kołłątaja. Tutaj też powstaną utwardzone alejki. 

Miejmy nadzieję, że na długo przed 1 listopada zdążą z wykonaniem całości.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

P.
P. 20.10.2021, 13:01
Dlaczego niszczą robotę innych?
Krzyżami pokonamy komunę i Łukaszenkę
Krzyżami pokonamy komunę i Łukaszenkę 16.10.2021, 23:45
MON ogłosił przetarg na TRZYSTA mobilnych ołtarzy polowych dla wojska. Więcej niż Abramsów.
A
A 16.10.2021, 13:24
Pandemia jest i jak narazie będzie I to jest nie uniknione ,bardziej dbajmy o siebie..bierzmy witaminy wzmacniające organizm. Ale czy te statystyki nie są podane żeby zamknąć cmetarze ?? W zeszłym roku większy był rekord i były otwarte ludzie nosili maseczki trzymali się restrykcji i w tym roku jest tak samo.
Stolarz
Stolarz 16.10.2021, 01:39
Sprzedam deski modrzewiowe na kładki do nowej cżęści zwanej śmietnikiem.
nieJa
nieJa 16.10.2021, 08:44
wy róbcie miejsca na pochówki.Przy takim gospodarowaniu "nowym ładem"część populacji zejdzie śmiercią gwałtowną!
notak
notak 16.10.2021, 08:47
A na końcu pochowają na prawie śmietniku.
CO JEST  TO FAKTY   NIE  MITY
CO JEST TO FAKTY NIE MITY 15.10.2021, 22:18

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

brukarz
brukarz 15.10.2021, 21:54
Widac solidna robota!
KABARET ZAWSZE KPIARZ  AH AH AH
KABARET ZAWSZE KPIARZ AH AH AH 15.10.2021, 21:49
(...)
Ajwaj przyjmij jeden nick. 
Komentarz usunięty.
administrator
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 15.10.2021, 23:03
ADMIN JESTEŚ CIPĄ W TYCH CZASACH TRZEBA MIEĆ JAJA HA AH AH PAJAC *** MA TEMAT Z MATYLDĄ AH AH PONOĆ SEN WARIATA W NAPOLEOŃSKIEIM WIDZIE HA HA AH
kawalerka w Ś-ciu
kawalerka w Ś-ciu 15.10.2021, 23:24
To ta wybranka Mietka ze Świnoujścia?
@@@
@@@ 16.10.2021, 01:42
Nie. Wikarego.
ciekawe
ciekawe 16.10.2021, 08:48
To Mietek ma pseudonim "Wikary"?
WSI
WSI 16.10.2021, 00:00
NIE KAWALERKA TYLKO 38 METROWY APARTAMENY HA AH AH
WENI VIDI VICI WÓDY  WINA  WICZI
WENI VIDI VICI WÓDY WINA WICZI 15.10.2021, 21:27
WALKA O DOBRA DOCZESNE HA AH AH https://youtu.be/JNS3opMhlio HA HA AH POMIĘDZY SZALEŃSTWEM HA HA HA ZOBACZCIE CO WAS CZEKA MNIE TEŻ HA AH AH https://youtu.be/Q2J2-8Msxy8 KABARET ALE TEN JEST LEPSZY HA HA AH https://youtu.be/tFrMXI202a4?t…
UB WIECZOREK HA AH AH
UB WIECZOREK HA AH AH 15.10.2021, 21:46
KTO NIE PIJE JEST MARTWY ZA ŻYCIA ALBO KAPUJE HA HA AH NA STYPIE MUS JA CHCĘ FLACHĘ DO TRUMNY HA AH AH
KARUZELA KARUZELA HA HA AH
KARUZELA KARUZELA HA HA AH 15.10.2021, 21:05
TEN TRAKT JEST WPROST NA WYSYP HA HA AH NA WPROST HA AH AH
Memory
Memory 15.10.2021, 18:59
Siedem lat i w końcu coś zaczęli robić. Doprowadzili do dewastacji tego cmentarza a teraz ludzi chowają w śmieciach bez zezwolenia na pochówki. Nie jesteśmy śmieciami. Nie jesteśmy komuchami. Czcij ojca i matkę swoją. Nie dotyczy to chamów i komuchów.
123
123 15.10.2021, 18:46
A co z tą rozgrzebaną alejką na styku starego i nowego cmentarza?
AJWAJ  ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 15.10.2021, 17:53
https://youtu.be/I0OBxIA7wcE KARUZELA HA AH AH KARUZELA JAK PRZYJEMNIE FIRMAMENT SIE KRECI SIĘ W KOŁO HA HA AH
ostatnia prosta  ha ah ah
ostatnia prosta ha ah ah 15.10.2021, 17:30
je ZuS sponsorem ha ha ha
Agata
Agata 15.10.2021, 17:03
Alleluja! Czas najwyższy!
Rk
Rk 15.10.2021, 16:42
A kierownik tego całego zamieszania to jedna wielka parola, rządzi się jakby to wszystko było jego, zakazuje wjazdu wygania ludzi a teren nie jest oznaczony i osłonięty a myśli ze wszystko może, typowa patola.
Gryfiniak
Gryfiniak 15.10.2021, 16:23
Od początku tej kadencji radni trąbili, że urąga godności ludzi stan tych alejek. Może w końcu starsi i niepelnosprawni będą mogli groby bliskich odwiedzić bez obawy o upadek. W koncu burmistrz to też już starszy pan po sześćdziesiątce. Mlodszy i wiecznie zdrowy juz nie będzie. Nie ma się co czarować. Takie życie. Może powoli zacznie rozumieć innych, zwykłych mieszkanców.
dno
dno 15.10.2021, 15:22
A czy ten chlew przy Kołłataja posprzątają, czy w tych śmieciach będziemy chować zmarłych???
prof
prof 15.10.2021, 15:12
Prawo wy!
raczej
raczej 15.10.2021, 15:06
Teraz to czas czyszczenia grobów a nie alejek.

Pozostałe