Market pierwszy raz czynny w niedzielę. Zrobisz tu coś, czego wcześniej nie mogłeś

  • 17.10.2021, 00:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Market pierwszy raz czynny w niedzielę. Zrobisz tu coś, czego wcześniej…
Auchan w Ustowie pod Szczecinem i drugi w samym Szczecinie poinformowały, że w niedzielę są czynne! Pierwszy raz otwierają się dla klientów w ten dzień tygodnia, gdy to nie jest tzw. niedziela handlowa. Jest to możliwe po zastosowaniu jednego manewru.

Auchan (ten najbliżej Gryfina) dołącza ona do ponad 20 handlowych spółek, które prowadzą już niedzielną sprzedaż, obchodząc obowiązujący zakaz. Działa tak, współpracując z firmą pocztową. Dzięki temu sklepy stały się oficjalnie miejscami, w których można nadać lub odebrać przesyłkę. Czyli zrobisz tu coś, czego wcześniej nie mogłeś

Sklepy sieci Auchan w Szczecinie i okolicy są 3. Otwarte bedą te w Ustowie i przy ul. Struga w Szczecinie. Paacówka Auchan w Galaxy będzie zamknięta w niedzielę. Otworzą ją dopiero jak cały obiekt - w poniedziałek.

"Auchany niedzielne" dostępne w Szczecinie i w okolicy czynne są od godz. 8 do godz. 20. Czyli trochę krócej niż w zwykłe dni tygodnia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Oszołom z Ustowa
Oszołom z Ustowa 17.10.2021, 20:07
Już tydzień temu byłem otwarty
pikuś
pikuś 17.10.2021, 13:55
Dino też dzisiaj czynne.
portfel
portfel 17.10.2021, 10:58
A ceny w Polsce rosną najszybciej od 20 lat.
Ni wyborca
Ni wyborca 17.10.2021, 11:42
Dzięki polityce PiS i tych co na nich glosowali
cóż
cóż 17.10.2021, 10:23
Skutek pisowskich niedorobionych ustaw.
Takie IQ
Takie IQ 18.10.2021, 08:14
Ich ustawy robione cichcem po nocach i wszystkie niedorobione..
hrabia
hrabia 17.10.2021, 07:13
kufa mac..poczta w niedziele zamknieta a placówka czynna? gumowac i do piachu
baryła
baryła 17.10.2021, 10:39
I później się dziwić że Poczta Polska na twarz pada. Jak widac PiS stworzył ku temu warunki.
pobożny
pobożny 17.10.2021, 00:55
W niedzielę, to ja idę do kościoła.
Pis land
Pis land 18.10.2021, 08:16
A co to za demokracja kiedy Kościół na wyższych przywilejach jak sklepy? Gdzie wolność wyboru obywatela..
na odchodne
na odchodne 17.10.2021, 16:37
Z Bogiem!
ha ha
ha ha 17.10.2021, 14:20
pustostan
ha ha
ha ha 17.10.2021, 14:20
pustostan
dop jąkały pustostana
dop jąkały pustostana 17.10.2021, 16:38
Co się tak jąkasz?
Buahaha
Buahaha 17.10.2021, 08:45
Daj na tace rympale
Ewa
Ewa 17.10.2021, 08:26
Idź nikt ci nie zabrania , tak samo jak robienie zakupów w niedzielę . Dzisiaj jestem w pracy ale w tyg mam wolny dzień i mogę pozałatwiać swoje sprawy.
***** ***
***** *** 17.10.2021, 07:09
Idzi i padnij tam kzyrzem i módl się o odsunięć pisu od wladzy amen.
i co teraz
i co teraz 18.10.2021, 09:03
o wielki Jarema nas opuści i władzę odda dywersantowi , co będzie - paliwo za darmo , wypłata 5000 tyś a ha ha ha ,

Pozostałe