Remont uniemożliwia przejazd śmieciarki, karetki czy wozu strażackiego - skarży się czytelniczka

  • 17.10.2021, 15:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Remont uniemożliwia przejazd śmieciarki, karetki czy wozu strażackiego… Fot. czytelniczka igryfino
-Mieszkam w Gryfinie przy ulicy Flisaczej. Zwracam się do igryfino z prośbą o nagłośnienie naszej sytuacji jako mieszkańców. Otóż rozpoczęła się inwestycja przy naszej ulicy, która stwarza utrudnienia mieszkańcom, a przede wszystkim uniemożliwia służbom wywóz odpadów z naszej ulicy stanowiącej jedyny dojazd do niektórych posesji - skarży się czytelniczka.

- Ulica ta jest również jedyną drogą pożarową oraz ewakuacyjną dla mieszkańców. Konsekwencją prowadzonych prac jest zatem stwarzanie potencjalnego zagrożenia oraz uniemożliwienie przejazdu służb komunalnych, w związku z czym od ponad tygodnia nie zostały zabrane odpady. W miejscu budowy są również niezabezpieczone dziury oraz wykopy, w które można wpaść - dodaje gryfinianka i przesyła zdjęcia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kamil M. Ewa D.
Kamil M. Ewa D. 18.10.2021, 09:40
Krasińskiego rozkopali i uciekli !!! 2 tygodnie żadnych prac !!! Nawet Toy Toy kę zabrali !!!
józek
józek 18.10.2021, 10:36
UMiG nie widzi problemu.
Fred
Fred 18.10.2021, 09:21
Trzeba zapytać Developera co buduje osiedle na Flisaczej , ktoś tu ewidentnie nie przemyślał sprawy .
Barnbaba
Barnbaba 17.10.2021, 22:23
Te śmieci same się tam nie pojawiły. Te śmieci ktoś tam zostawił. W PRL w toaletach publicznych był napis żądasz czystości zachowaj ją sam. Widać, że taki napis nadal jest aktualny.
MonsterCock
MonsterCock 17.10.2021, 23:41
A ty wg rozumiesz o czym jest ten artykuł? Widać ewidentnie że się tobie we łbie styki przepaliły... Dramat obyczajowy 😂
Sąsiad
Sąsiad 17.10.2021, 22:19
Jak masz problem to weź łopatkę i pomóż albo idź zakop bądź spal śmieci jak zawsze ro robisz a nie zajmujesz się takimi pierdołami.
😁😁
😁😁 17.10.2021, 21:24
Co za zatroskana czytelniczka. Nawet o śmieciarki się martwi.😁😁
Synonimek
Synonimek 17.10.2021, 16:36
Mieszkanko Gryfina, wszystkie inwestycje są robione dla naszego, "lepszego" życia, i raczej z rzyci wzięte.
Od kilku lat coraz mniej śmietników przy chodnikach.
Przejście dla pieszych na Flisaczej (okolice Intermarche)
Przejście przez tory koło Górki Miłości.
Ścieżka rowerowa na Armii Krajowej.
Szeroki chodnik przy Iwaszkiewicza, gdzie i tak parkują samochody.
Bloki na Flisaczej ze śladowymi miejscami parkingowymi.
Teraz w/w przebudowa polegająca na zwężeniu wjazdu od wiaduktu.
Należy dodać jeszcze ulicę Myśliwską ufundowaną przez nas dla prywatnej firmy.
dopisek
dopisek 17.10.2021, 18:06
dopisać można "schody Milera" kilka metrów od istniejących przy wyjściu z parku - bo trudniej zdjąć barierkę i dogadać się z koleją, żeby ukrócić bubel projektancki wykonany przez kogoś, kto nie znał Gryfina.
A "parking Milera" pod dworcem PKP, na którym można byłoby co najwyżej dronem wylądować, bo wjazdu nie ma?
dopisek
dopisek 17.10.2021, 18:27
Za co się nie wezmą to spier***
One
One 17.10.2021, 21:28
To wszystko dla tego że właśnie za dużo robią. Ludziska przyzwyczajeni że kiedyś nic się nie robiło i teraz mają problem.
Knagulec mąż  kudlatej
Knagulec mąż kudlatej 17.10.2021, 16:27
A ja sie pytam co to mnie obchodzi pytam sie co skoro ja z czworakow z Bartkowa jestem.
Gryfinianin
Gryfinianin 17.10.2021, 17:44
Jak jesteś z Bartkowa to trzymaj się spódniczki Eli Kasprzyk
palacz
palacz 17.10.2021, 18:22
Chyba popielniczki!
deutsch
deutsch 17.10.2021, 16:21
Das ist sawarynische Wirtschaft.
Deutsche
Deutsche 17.10.2021, 16:28
Was was kapusta i kwas
Poinformowany
Poinformowany 17.10.2021, 16:16
No jednak najlepiej nic nie robić.....
2enginesMoron
2enginesMoron 17.10.2021, 23:50
Robić robić ale sensownie a nie wszystko na odpierd**ol.. np osiedlowa uliczka jednokierunkowa Krasińskiego, no jaki debil zaprojektował chodnik szeroki jak lotnisko a miejsca parkingowe takie że pół auta w niektórych miejscach wystaje na jezdnię
józek
józek 18.10.2021, 10:47
Chodnik był najwyraźniej tańszy. Heh.
doPoinformowany
doPoinformowany 17.10.2021, 16:20
Ależ robić, ale z głową!
kierowca
kierowca 17.10.2021, 16:15
Gryfino rozkopane :( jakby nie można tego logicznie zaplanować.

Pozostałe