Psy tropiące z Niemiec szukają zaginionego pod Gryfinem

  • 17.10.2021, 20:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Psy tropiące z Niemiec szukają zaginionego pod Gryfinem Policja
-W poszukiwaniach metodą mantrailing brały udział psy z przewodnikami z Niemiec. Są to cztery psy rasy bloohound i jeden owczarek belgijski. Te psy nawet po wielu tygodniach potrafią podjąć trop – mówi nam młodszy aspirant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Kontynuowane są poszukiwania zaginionego 25-letniego Sebastiana Sierpińskiego. Przypomnijmy, po raz ostatni widziany był 14 sierpnia 2021 r. około godziny 21.30 w okolicach Gryfina. Działania skoncentrowane są wokół miejscowości Wirówek, gdzie miał być ostatnio widziany. Takie kolejny raz były prowadzone ze wspomnianymi psami w końcu tego tygodnia.

Niewiele jest takich zwierząt, dlatego policja gryfińska długo czekała na wsparcie z Niemiec. Wspomniany przez policjanta mantrailing jest specyficzną formą tropienia przez zwierzęta. W tym wypadku psy łapią tzw. tzw. „górny wiatr” i podążają za indywidualnym woń człowieka i zidentyfikowaniu go na końcu śladu.

Wyniki poszukiwań są przekazywane prokuraturze i to ona udzielić może informacji.

Na razie nie znaleziono poszukiwanego.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jaro
Jaro 08.11.2021, 18:14
Za toba psy gończe mięsa pragną
Wszystko się skończy gdy cię dopadną
To to to
To złe miejsce zły czas uciekaj! Raz! Raz!
Są za tobą ej (za tobą) chcą zatrzymać ci serce
Dobra nuta tu też na zdjeciu psy goncze
Dobra nuta tu też na zdjeciu psy goncze 08.11.2021, 20:35
Wiem że chcesz skasować go w 1 rundzie zrób to w 4
Do jaro
Do jaro 08.11.2021, 20:28
To z tej piosenki doniu uciekaj 20lat temu na vivie lecialo
Duńczyk
Duńczyk 19.10.2021, 06:07
Trzeba sie bedzie zrzucić na Krzysztofa Rutkowskiego
FRANCUZ
FRANCUZ 19.10.2021, 09:51
ALBO NA ARSENE LUPINA HA AH AH
Znaleźli jakąś kończyne zakopaną
Znaleźli jakąś kończyne zakopaną 06.11.2021, 12:18
Buhahaha albo trinki łinkiego
Nie pytom bo wiem
Nie pytom bo wiem 18.10.2021, 12:51
Poznałem. To pies PLUTO.
raczej
raczej 18.10.2021, 14:07
Cały pluton.
88
88 18.10.2021, 10:32
Dlaczego polska Policja nie ma takich psów ?
może
może 18.10.2021, 10:34
Bo do pałowanie kobiet wystarczą zwykłe psy?
do może
do może 18.10.2021, 11:58
bardziej taki wściekły pies ,jak ty!
może
może 18.10.2021, 14:08
Może i wsciekły ale swoich nie gryzę.
pstrąg
pstrąg 18.10.2021, 08:54
Zagadkowa sprawa z tym zniknięciem.
Czuć można padlinę
Czuć można padlinę 18.10.2021, 01:11
Po dwóch miesiącach ?
wiem
wiem 17.10.2021, 23:31
Posokowce mają wyczulony węch.
Pzdr
Pzdr 17.10.2021, 22:26
Dokładnie tak jego szef dobrze wymyślił całe zajście a na pewno gdzie indziej to się stało, i tylko czeka żeby ciało się całkiem rozpadło bo pewnie dobrze jest schowane, a może jego zwierzę które jest w środku to tego Sebastiana okaleczyło i nie dało się już go uratować to szef się tym zajął.
Danio
Danio 18.10.2021, 11:01
A jakie to zwierze ma szef Sebastiana? Dlugowłose krowy?
Nie ściemniaj że nie wiesz
Nie ściemniaj że nie wiesz 18.10.2021, 14:39
JAGUARA
Jaguar
Jaguar 19.10.2021, 13:13
Nic nie jadłem
Pech
Pech 19.10.2021, 07:14
Serwal!!!!! ty znawco. jaguar to auto ......jak co to pantera onca
Hopkins
Hopkins 23.10.2021, 14:15
Milczenie owiec
Danio
Danio 18.10.2021, 20:40
Jaguar to nie zwierze tylko samochód. Przeciez na takie zwierzę trzeba miec zezwolenie.
Knagulec
Knagulec 18.10.2021, 08:00
Ciekawa teoria warto to tez zbadać
psiarz
psiarz 17.10.2021, 22:25
Bloohound, posokowiec to ten an zdjęciu.
magic
magic 17.10.2021, 21:53
Prędzej czy później zagadka zostanie rozwiązana.
Klawisz
Klawisz 17.10.2021, 21:40
Jak on gierke ogarnia
Knagulec
Knagulec 20.10.2021, 01:49
Jak twoj stary
Knagulec
Knagulec 17.10.2021, 22:39
Ty ogarniałeś widać dzbanku
zamilcz
zamilcz 17.10.2021, 21:54
Gierki to ty prowadzisz trollu!
Ja
Ja 17.10.2021, 21:37
A sprawdzono alibi szefa? Lokalizacje jego wszystkich telefonów? Ręce opadają, że policja nie ma żadnego tropu, coś w ogóle jest robione w tym temacie? Bo nie wygląda.. Przecież chłopak się rozpłynął…
Oczy
Oczy 17.10.2021, 22:37
Dokładnie tak szef wie dużo
Wiki
Wiki 17.10.2021, 21:49
Przecież sprowadzenie psów świadczy, ze własnie jest robione!
Ja
Ja 17.10.2021, 23:53
Tak? A sprawdź sobie kiedy chłopak zaginął..
i kiedy po raz pierwszy były psy? Jaka pogoda była wtedy, śledzę to od początku i słabo to wygląda…
Mam wrażenie, że to że w ogóle się coś dzieje w tej sprawie to determinacja rodziny, a nie służb
Matuzalem
Matuzalem 18.10.2021, 11:06
Śledzisz od początku?
O żesz Ty śledziu.... Detektyw śledż. Jak mniemam.
Dobrze, że to Ty nadzorujesz tę sprawę.
pik
pik 17.10.2021, 21:33
Zamordowana Ewę Tylman po 2 miesiącach wytropiły te psy.
Recydywka
Recydywka 17.10.2021, 21:29
Siedzi i giere ogarnia
....
.... 17.10.2021, 21:28
Na 100 procent gościu jest w innym miejscu niż okolice wirówka ... Jakieś 40 50 km od tego miejsca. Wirówek był podany dla zmylenia tropu.
Knagulec
Knagulec 20.10.2021, 01:52
I to jest pewne, ktos ma pecha
DZIAŁAMY
DZIAŁAMY 18.10.2021, 10:32
Niech służby sprawdzą IP tych znawców skoro tyle wiedzą to niech na komendzie wypowiedzą się To jest dramat tej rodziny więc panowie działamy myślę że pan redaktor nie będzie się sprzeciwiał i to udostepni
Olek
Olek 18.10.2021, 13:37
Pisać sobie każdy może wszystko więc za co niby gościa mają wołać na komendę ?
Biały Leon
Biały Leon 18.10.2021, 14:45
Skoro tyle wie bo tak pisze to niech pomoże tej biednej rodzinie i powie co wie to nie jest konfidencja to jest pomoc w znalezieniu człowieka
Oczy
Oczy 17.10.2021, 22:38
Może w Niemczech ,czy ktoś sprawdzał ten trop
Wiki
Wiki 17.10.2021, 21:49
Skoro na 100 procent wiesz, to powiedz gdzie?

Pozostałe