Kamyki niszczą auta! Takie łatanie to paranoja - ocenia czytelnik

  • 19.10.2021, 19:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kamyki niszczą auta! Takie łatanie to paranoja - ocenia czytelnik
Proszę o anonimowość i o pomoc w sprawie drogi z Gryfina do Wirowa. Kamyczki, którymi są łatane dziury to jest paranoja. Jest to robione w roku kilkadziesiąt razy. Wszyscy jeździmy autami i obserwujemy straszne ubytki na szybach na karoserii auta. To jest naprawdę paranoja.

Stawiając na drodze znak 30 km/h nic to nie daje, nie każdy kierowca jeździ z kulturą.

Nie znam kosztów gminy jakie wydają na zasyp tych dziur, ale sypać kilkadziesiąt razy w roku? To w tych kosztach tańszy byłby wylany asfalt w te dziury!

Naprawdę mieszkańcy gminy jadąc w kierunku Wirowa mają problem z odpryskami na karoserii. Gmina liczy że auto, pozostałe kamyczki w kolo dziury porozjeżdża.

Proszę w tej sprawie o pomoc.

czytelnik

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ŁATA   NA  ŁACIE I DZIURA W ŁACIE  HA AH AH
ŁATA NA ŁACIE I DZIURA W ŁACIE HA AH AH 20.10.2021, 20:00
*** DOPA I KAMIENI KUPA JAK MAWIAŁ WIESZCZ I PIOSENKA NA WYCISZENIE https://youtu.be/d8KPZAC4rAc
jobber
jobber 20.10.2021, 16:30
I ten problem dotyczy całego odcinka w kierunku Borzymia-Dołgich i Sobiemyśla...to droga powiatowa i mogli by w starostwie wysilić się dostać z Unii dotację i działać !!!
romet
romet 20.10.2021, 16:44
Sawaryniarze niech sami doopę ruszą.
wes
wes 20.10.2021, 17:26
ale co maja do tego sawaryniarze? to nie droga gminna tylko powiatowa
"nie moja kompetencja"...
"nie moja kompetencja"... 20.10.2021, 17:34
A kto pouczał: "ludzi nie obchodzi, czyja to kompetencja, to burmistrz jest gospodarzem"... Tylko wtedy nie było się burmistrzem, prawda?
takie lenistwo
takie lenistwo 20.10.2021, 17:29
Lenie Sawaryniarze pieniadze biorą ale nie chce im sie zadzownić do Milera z powiatu.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 20.10.2021, 11:14
Panie Redaktorze czy to przypadkiem nie jest droga należąca do Powiatu?
Baltazar
Baltazar 20.10.2021, 14:10
Redaktor pewno wie ale dlaczego ma się tłumaczyć za Sawaryna.
wes
wes 20.10.2021, 17:26
chciałeś napisać "za Konarskiego"
Danka
Danka 20.10.2021, 10:00
Pretensję proszę mieć do starostwa, jest to droga powiatowa. Pani skarbnik nie ma piniędzy.
Henio
Henio 20.10.2021, 09:11
"Jest to robione w roku kilkadziesiąt razy." - wolne żarty...
Kierowca
Kierowca 20.10.2021, 09:05
Sposób łatania dziur w drogach wybrany przez nasze starostwo to lekceważenie kierowców i mieszkańców powiatu. Trzeba składać wnioski o odszkodowanie za szkody, a potem... rozliczyć przy wyborach radnych powiatowych...
wierower
wierower 20.10.2021, 01:31
strach stac na przystanku w wirowie bo spod kol jak z karabinu maszynowegi wyskakuja kamienie. KTOS STRACI PRZEZ TO WZROK, to jest sprawa dla prokuratury
Jadzia
Jadzia 20.10.2021, 15:05
Jak ktoś zginie lub zostanie ranny to dopiero pójda po rozum do głowy. Ale wtedy mozć za późno.
Polska wieś.
Polska wieś. 19.10.2021, 22:33
U nas są tylko kamyki tu to chociaż trochę asfaltu...
taki mądry to niech łatwi
taki mądry to niech łatwi 19.10.2021, 20:23
K. przecież Sawaryn mówił, że nie ważne czyja jest droga bo mieszkańcy oczekują, że to burmistrz załatwi. Sawaryn jeszcze mówił ze to jego obowiazek!
Danka
Danka 20.10.2021, 10:01
Obowiązek to ma Konarski, a sawaryn nic takiego nie powiedział.
hrabia
hrabia 19.10.2021, 20:19
sawaryna ***nac w ***
K.
K. 19.10.2021, 20:16
To droga powiatowa a nie gminna i to powiat odpowiada ze ten "remont". Kolejny już z resztą, bo kilka miesięcy temu przecież też w ten sam sposób łatali dziury. Widocznie deszcz już wypłukał kamyki i musieli znowu... Brak słów.
no nie
no nie 19.10.2021, 20:28
K mac czyli kolejny Miler.
szybki i wściekły
szybki i wściekły 19.10.2021, 20:13
Nie po to są drogi aby jeździć 30 na godzinę!
Był tam znak
Był tam znak 19.10.2021, 20:09
To niech oburzony kierowca siedzi tak dalej na tyle auta które jedzie przed nim to może dostanie kamyczkiem w głowę w końcu i się ogarnie! buahahahah co za typ...
:D
:D 19.10.2021, 20:50
Jezeli mijanie się z autem, jest siedzenie na tyle zderzaka to super :)
to słaby kierowca
to słaby kierowca 19.10.2021, 20:13
Był - chodzi ci o Męczysława Spasionego?
Drogowiec
Drogowiec 19.10.2021, 19:55
Nie latają ubytków źle,jak robią to też źle,weź się przeprowadź do lasu i żyj zgodnie z naturą
K.
K. 19.10.2021, 21:24
Jeśli po łataniu jest gorzej niż przed to chyba coś jest nie tak z łataniem. A właśnie z taką sytuacją mamy tu do czynienia.
:)
:) 19.10.2021, 20:51
Dokładnie w lesie są lepsze drogi to fakt :)
króko
króko 19.10.2021, 20:07
Drogowiec tak to lepiej nie łatajcie wcale. Bedzie taniej.
Męczysław Spasiony
Męczysław Spasiony 19.10.2021, 19:46
Droga do Szczawna jest bardzo okej.
po prostu
po prostu 19.10.2021, 19:45
Trzeba rachunki za karoserię wysłać do właściciela drogi.

Pozostałe