Jeżdżą tu jak po autostradzie! Potrzebny próg zwalniający - uważa czytelnik

  • 20.10.2021, 16:08
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jeżdżą tu jak po autostradzie! Potrzebny próg zwalniający - uważa czytelnik Fot. czytelnik igryfino
Potrzebuję waszej pomocy - zwraca się do redakcji igryfino jeden z czytelników. Ulica Bolesława Chrobrego w Gryfinie od nóżek po nr 38 jest długa i prosta. Nikt nie chce założyć tam progu zwalniającego, a kierowcy jeżdżą tu jak po autostradzie - mówi gryfinanin.

- Wszystko jest do czasu, dopóki nie dojdzie do tragedii - dodaje czytelnik.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zenek
zenek 22.10.2021, 18:25
Oj widze ze same powolniaki na forum. Kuźwa rower trzeba bedzie sobie kupic bo szlag człowieka trafia jak sie wlecze przez te gryfino, a oni jeszcze jakies pomysły o progach. Chore czuby
normalny kierowca
normalny kierowca 22.10.2021, 18:23
Kolejny maślak! Kto tam szybko jeżdzi? Po gryfinie wszyscy jeżdzą wonej niz niemiecki emeryt! Za ciotam z elektrowni człowiek wlecze sie łużycką 35 km/h!!! Całe gryfinio to miasto powolniaków a tu jeszcze jakis nawiedzony neptyk chce progi zakładać!!!
Ewa D.
Ewa D. 21.10.2021, 12:18
Na Krasińskiego Starosta wynajął jakąś firmę KRZAK i PO kłopocie . Ulica zamknięta . Starosta Konarski to POtrafi !!!
Ewa D.
Ewa D. 21.10.2021, 18:29
Zabolało ??? Niemożliwe . No co ??? Ale Prawda
balans
balans 21.10.2021, 20:04
Krzak to twój mózg nie potrafiący znaleźć w internecie podstawowych informacji
Kamil
Kamil 21.10.2021, 09:06
Ten sam problem dotyczy odcinka asfaltowego ul. I Maja w stronę nabrzeża, jeżdżą jak na autostradzie policji brak, progu brak.
Tak radzę...
Tak radzę... 20.10.2021, 18:58
Mieszkalam kiedys w miejscu gdzie cala wspolnota latamu walczyła o taki próg...w końcu udało się! Po paru miesiącach lokatorzy 3 klatek mieli dość, ogromny hałas, spaliny itp. Dziwne ze w sprawie montażu pisaliśmy pisma lata, a zeby go zdjąć wystarczylo jedno...
Proszę przemyśleć czy gra warta świeczki. Mieszkalam na 3 piętrze i bardzo się cieszylam jak ten próg usunęli !
Anna
Anna 20.10.2021, 18:11
Owszem niektórzy kierowcy przejeżdzają ten odcinek dość szybko ale bez przesady próg zwalniający ?moze jeszcze metalowy wybijający amortyzatory i przeguby ?Niech pomyslowy mieszkaniec chodzi chodnikiem a napewno nikomu nic się nie stanie !!!
Aleksandra
Aleksandra 20.10.2021, 16:39
Dobry pomysł!
Knagulec