Powódź na ulicy Łużyckiej. Kierowcy, uważajcie!

  • 21.10.2021, 12:55
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Powódź na ulicy Łużyckiej. Kierowcy, uważajcie!
Pogotowie kanalizacyjne zostało zaalarmowane dzisiaj 21 października 2021 r., że na ul. Łużyckiej w Gryfinie wybija woda ze studzienek i zalewa jezdnię. Są ogromne problemy z przejazdem tą ulicą zwłaszcza na wyskości Lidla.

Jak informują czytelnicy, wody nie ma w kranach m.in. na ulicach Łużyckiej, Piastów, Targowej, Grunwaldzkiej, Flisaczej.

Z powodu wichury na terenie powiatu gryfińskiego następują też przerwy w dostawie energii elektrycznej.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Abc
Abc 22.10.2021, 11:09
To teraz do kazdego mieszkanca po 20 metrow szesciennych dopisza do zaplaty, ilosc zuzytej wody ma sie zgadzac przy wejsciu-wyjsciu
Taki cwancyg
Taki cwancyg 21.10.2021, 23:32
Pękło to co miał wymienić w 2016 roku i niewymienił.
dopytuję
dopytuję 21.10.2021, 23:54
A na czym niby polegał cwancyg? Czy to zwykłe lenistwo i neikompetencja?
Maniek
Maniek 21.10.2021, 19:59
Od wichury rurę szlak trafił?.
Takie rzeczy tylko w Gryfinie.
Mysior
Mysior 21.10.2021, 19:55
Panie Sawaryn już dawno zgodnie z tym co pan podpisał trzeba było przebudować ulice . Wszyscy byli chętni tylko pan ze swoimi leniami nie zdążył wszystkiego przygotować.
Paweł
Paweł 21.10.2021, 19:39
Jeżeli woda wybija ze studzienek to dlaczego nie ma wody w kranach? Ja widziałem jak woda wydostawała się z pod ziemi wypłukując ja na jezdnie a nie ze studzienek.
no nie
no nie 21.10.2021, 19:41
Paweł, czyli szykuje się grubsza awaria.
wdzięczni mieszkańcy
wdzięczni mieszkańcy 21.10.2021, 19:19
"Dziękujejemy" ci leniwy Sawarynie za nei dotrzymanie słowa i dopuszczanie do systematycznego niszczenia ulicy.
Kamil M.
Kamil M. 21.10.2021, 17:30
Tow. Wojciech już się wykazuje ??
krótko
krótko 21.10.2021, 19:53
Wykazałby się jakby do awarii nie dochodziło.
Kudlata
Kudlata 21.10.2021, 16:24
Tak wieje ze Knagulca porwal wiatr ze slawojka nie wiem gdzie go szukac
Mieszkaniec miasta cudów
Mieszkaniec miasta cudów 21.10.2021, 16:04
Grfino miasto cudów.
mamy co wybraliśmy niestety
mamy co wybraliśmy niestety 21.10.2021, 19:49
Gryfino to przede wszystkim aist leniwego tercetu i nieudaczników.
a
a 21.10.2021, 15:10
Może jakaś wiadomość, kiedy przywrócenie wody w kranach...?
Klaudia
Klaudia 21.10.2021, 14:41
Miała być robiona . Ale jak wszystko w tym mieście zostało zaniechanie tak i kanalizacje szlak trafił . Jak tercet zniknie ze sceny to coś zacznie się dziać w tym mieście.
józek
józek 21.10.2021, 14:31
Jakiś czas temu nie była robiona kanalizacja na Łużyckiej?.
łużycka
łużycka 21.10.2021, 17:48
Kanaliza miała być robiona, zresztą tak samo jak cała Łużycka. Niestety leniwy i nieudolny tercet z Sawarynem i Milerem na czele nie potrafili przeprowadzić inwestycji, czyli położyć nową kanalizacją, przez co GDKKiA wycofała się z remontu Łużyckiej. Panie Sawaryn! Jaki jest ten twój pomysł na Gryfino?
prawda wychodzi na jaw
prawda wychodzi na jaw 21.10.2021, 19:57
Tercet to utrapienie tej gminy.
KKKK
KKKK 21.10.2021, 13:39
SAWRYN TY SMIECIU LENIWY,,,MOPA I ZBIERAJ WODE ABO RÓB KANALIZE
prawo Darwina
prawo Darwina 21.10.2021, 13:36
Zawsze zaczyna się psuć najpierw rzecz najsłabsza.
on
on 21.10.2021, 13:35
Armagedon.
Jak zwykle…