Cmentarze zostają czasowo zamknięte

  • 21.10.2021, 16:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Cmentarze zostają czasowo zamknięte
Komunikat w sprawie czasowego zamknięcia cmentarzy ukazał się dzisiaj 21 października 2021 r.
Informuję mieszkańców, że w związku z obowiązującym na terenie województwa zachodniopomorskiego ostrzeżeniem 2 stopnia o silnym wietrze oraz aktualnej sytuacji pogodowej, zamknięty zostaje Cmentarz Komunalny w Gryfinie wraz z cmentarzami w miejscowościach Wełtyń, Chwarstnica, Krzypnica i Żabnica do dnia 22 października 2021 r. do godziny 08:00.
 
Na bieżąco będą wydawane komunikaty informujące o ewentualnej zmianie sytuacji.
 
Z upoważnienia
burmistrza Miasta i Gminy Gryfino
zastępca burmistrza
Paweł Nikitiński
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

uff
uff 23.10.2021, 14:14
Choć sytuacja epidemiczna jest dynamiczna, a liczba zakażeń ciągle rośnie, to minister zdrowia Adam Niedzielski zapewnia, że 1 listopada - w dzień Wszystkich Świętych - cmentarze będą otwarte.

- Na cmentarzu jest duża powierzchnia, mamy świeże powietrze, więc teoretycznie ryzyko zakażenia jest mniejsze. Jeśli jednak będziemy się całować, przytulać, to może dojść do infekcji. Na cmentarzu możemy tak samo zarazić się koronawirusem, jak u ciotki na imieninach - ostrzega ekspert.
pamiętam
pamiętam 23.10.2021, 17:50
Rok temu w czwartek rano wicepremier Sasin w radio zapewniał to samo, a w piątek po południu premier ogłosił zamknięcie cmentarzy od północy...
Nic mnie nie zdziwi...
była widziałam sprzątałam
była widziałam sprzątałam 23.10.2021, 12:25
Wiatr naprawde porozrabiał na cmentarzu. Dużo roboty będziecie mieli jak pójdziecie.
Ewa D.
Ewa D. 22.10.2021, 10:10
Tow. Wojciechu . Wasi tam leżą , a brama !!! To Farba już poszła na działeczki tych M. ???
as
as 22.10.2021, 00:51
ale dalej twierdzcie ze nie ma zadnych zmian klimatu i ze nic sie nie stalo a rzad rp od po po pis niech dalej niszczy przyrode bo napewno nie ma to zadnego wplywu na ludzi. tak wam natura dowali za te lata niszczenia ze sie nie pozbieracie.
rewal
rewal 21.10.2021, 23:57
To dla bezpieczeństwa przecież jest!
wojt
wojt 21.10.2021, 22:14
Cmentarze tylko dla zaszczepionych którzy uczestniczyli w gali!
Seweryn
Seweryn 21.10.2021, 22:08
Oczywiście nie dotyczy to nadprezesa, którego ból jest większy niż mój.
Sauron
Sauron 21.10.2021, 23:27
Walnij się w zatłuszczony łeb
kto się przezywa....
kto się przezywa.... 22.10.2021, 05:21
nie przezywaj prymitywny trollu Seweryna od zatłuszczonych łbów.

Seweryn Wczoraj, 22:08 Oczywiście nie dotyczy to nadprezesa, którego ból jest większy niż mój.

Sauron Wczoraj, 23:27 Walnij się w zatłuszczony łeb
..
.. 21.10.2021, 21:47
Byłam dziś na cmentarzu i znicze można powiedzieć że fruwały,szkoda bo spore straty ludzie znowu będą mieć tak samo jak na własny koszt te pozapadane groby na tym super cmentarzu musieli robić,ale w parku też niebezpiecznie tyle gałęzi połamanych.leży
i tak tam rzadko bywasz
i tak tam rzadko bywasz 21.10.2021, 21:45
Sawarynie, z obawy przed wichurą najpierw zamknąć trzeba UMiG, najlepiej na stałe
Piękne zdjęcie
Piękne zdjęcie 21.10.2021, 19:42
Kiedy zostanie pomalowana brama, już dawno o tym mówiono, nie przejmuję argumentacji, że pieczę nad cmentarzem radzieckim ma kto inny, wysyarczy oczyścić i pomalować farbą czarną na latą, zaraz 1 listipada a wizytówka odstrasza, przecież, tu przyjeżdża wiele osób spoza Gryfina, proszę o reakcję by ponalować bramę wejściową w poniedziałek...
panisko
panisko 21.10.2021, 20:00
do Piekne zdjecie: Przecież ten leniwy tercet nie radzi sobie z najprostszymi sprawami.
Knagulec
Knagulec 21.10.2021, 19:36
I bardzo dobrze
A.
A. 21.10.2021, 19:33
A czemu park otwarty? Przecież tam jest bardziej niebezpiecznie
Spokój
Spokój 22.10.2021, 00:09
A las lewaku?
Srutututu
Srutututu 22.10.2021, 10:04
Lasy wytniemy ale wcześniej wytnę park na parking.
Miami
Miami 22.10.2021, 00:25
Las vegas prawiczku!
namordnik
namordnik 21.10.2021, 19:26
Panie Sawaryn a park czynny?
Sauron
Sauron 21.10.2021, 18:49
Ufff jaka ulga już myślałem że zamknęli Torów ufff
ufff
ufff 21.10.2021, 19:28
Powinni pozamykać kolaborantów z piątej kolumny takich jak ty Sautron.
Sauron
Sauron 21.10.2021, 23:27
Walnij się w zatłuszczony łeb
ale cyrk
ale cyrk 21.10.2021, 18:41
Morawiecki zamknął swego czasu cmentarze to i Sawaryn zmałopował.

Pozostałe